Mobile Legends: Bang Bang
Mobile Legends: Bang Bang

Mobile Legends Bang Bang MOD APK v1.6.86.7483 (Harita Hilesi) indir 2022


Mobile Legends Bang Bang APK AÇIKLAMASIFPS aksiyon oyunlarının hayranı mısınız? Yoksa yarış oyunlarında süper otomobil ve hız hayranı mısınız? Ya da saf RPG oyunlarını keşfederek maceraya sadıksınız. Ancak ne tür bir oyuncuya ait olursanız olun, kesi

Android Android Oyun
4 ( 743 puan )
Fiyat: $0
İsim Mobile Legends: Bang Bang
Yapımcı Moonton
Tür Oyun
Boyut 215MB
Versiyon 1.6.86.7483
MOD Harita Hileli
Orjinal Google Play
Mobile Legends: Bang Bang is the most famous version in the Mobile Legends: Bang Bang series of publisher
Mod Version 1.6.86.7483
 • MOD Bilgisi:
 • MAP HİLE
 • DRONE GÖRÜNÜMÜ
 • CİLDİN KİLİDİNİ AÇ
 • SINIRSIZ MANA
 • CANAVAR ÇİFTLİĞİ CANT SALDIRISI 6. MAPHACK VERSİYONU 2
 • YETENEK SOĞUTMA YOK
 • KULE CAN SINIRSIZ ATAK
 • DUVAR HACK

 • NOT: KENDİ ORİJİNAL HESAPLARINIZI KULLANMADAN ÖNCE MODU TEST ETMEK İÇİN SMURF HESABI VEYA SAHTE HESAP KULLANIN. MOD FARK EDİLMEMESİ İÇİN DİKKATLİ KULLANIN AKSİ TAKDİRDE HESABINIZ KAPATILABİLİR.


İndir (215MB)

Mobile Legends Bang Bang APK AÇIKLAMASI

FPS aksiyon oyunlarının hayranı mısınız? Yoksa yarış oyunlarında süper otomobil ve hız hayranı mısınız? Ya da saf RPG oyunlarını keşfederek maceraya sadıksınız. Ancak ne tür bir oyuncuya ait olursanız olun, kesinlikle herkes MOBA oyun türünün League of Legend veya Dota 2 gibi en iyi oyunlarda göründüğünü duymuştur. taktikler ve takım arkadaşları üzerinde oynamak. Şimdiye kadar, MOBA oyunları hızla çoğalıyor ve dünya çapında bu tür oyunları destekleyen oyuncuların sayısı da çok fazla. Ayrıca MOBA oyunları, özellikle MOBA oyunlarının en popüler mobil platform olduğu birçok platformda da popüler hale gelmiştir. Şu anda mobil platformda hakim olan hakim oyun Mobile Legends APK: Bang Bang’dir.. Moonton tarafından geliştirilen Mobile Legends, oyunculara saf bir MOBA oyununun stratejik oyununu ve bir dizi farklı iyileştirmeyi sunuyor. Oyun, oyunculara sadece avucunuzun içinde arkadaşlarla tatmin anları getirmeyi vaat ediyor.

Mobile Legends MOD APK

Mobile Legends Bang Bang indir

Temelde Mobile Legends, oyunculara gerçek bir MOBA oyunu sunar. Oyun öncesi arayüzde iken 2 takıma bölünmüş toplam 10 oyuncu olacak. Oyuncular, Tanklar, Büyücüler, Nişancılar, Suikastçılar, Destekler gibi birçok farklı generalden birini seçebilir ve savaşmak için belirli sayıda yaratıklara liderlik edebilir. Kesinlikle “LoL” oynayanlar için bu oyunun generallerini tanımak tuhaf ve zor olmayacak. Şimdiye kadar, oyun çekici hikayeleri, zengin beceri sistemleri ve son derece etkileyici tasarımıyla 70’ten fazla generalin sahibi oldu. Maçlarda yüksek bir galibiyet oranı kazanmak için, oyuncunun her bir kişinin yeteneğine ve dövüş alışkanlıklarına bağlı olarak en iyi şampiyonları seçmek için takımla birleşmesi gerekir. Ek olarak, Oyuncular, düşmanı yok etmek ve bir avantaj elde etmek için makul taktikler sunmak için taktik dizide iyi bir koordinasyon sağlamalıdır. Harita 3 şeride bölünecek ve ormanların arasına serpiştirilecek. Her şeritte iki takımdan oluşan kuleler olacak, kulelerini ayırt etmenin yolu nerede canlandığınıza bağlı olacak.

Mobile Legends MOD APK

Mobile Legends Bang Bang Son Sürüm APK indir

Ekibinizin görevi sadece bir tanesidir, yani düşman kulelerini yıkmak ve ana üssü yok etmekle sonlandırmaktır. Ek olarak, Mobile Legends başka bir son derece çekici oyun moduna da sahip. Oyuncuları büyük bir haritaya çeken “PUBG” gibi popüler bir oyuna dayanan Battle Royale oyununu taklit edin. Bu modda oyuncular sadece önceden belirlenmiş generallerden birini seçebilirler. Bir takımın maksimum sınırı sadece 3 kişidir. Haritada çok sayıda canavar görünecek, yok edilen her biri karşılık gelen değerde eşyalar bırakacak. Ve oyuncular onları ölü ya da diri savaşta diğer rakipleri yok etmek için kullanacaklar. Bunun MOBA türü gibi stratejik oyunlar için eşi görülmemiş bir emsal olduğu söylenebilir. Bu büyüleyici oyunu birleştirerek, “Mobil Efsaneler” oyunu daha da çekici ve çekici hale getirmek için yeni bir esinti esiyor. Çiftçi askerleri, 5’e 5 maçlarda kuleleri kırma, paraşütle atlama, aynı tanıdık oyunda koşma anlarıyla çok sıkıcı hissediyorsanız, son derece uyarıcı bir his getirecektir. Ayrıca oyun, “LoL” ye benzer birçok zengin oyun modunu barındırmaktadır. Sadece rahatlama seviyesi olan bir savaş yapmak istiyorsanız, klasik oyun mükemmel bir şekilde uygundur. Kendinize daha yoğun savaşlarla meydan okumak istiyorsanız, kaotik savaş moduna ve sıralama savaşına katılabilirsiniz. Sadece rahatlama seviyesi olan bir savaş yapmak istiyorsanız, klasik oyun mükemmel bir şekilde uygundur. Kendinize daha yoğun savaşlarla meydan okumak istiyorsanız, kaotik savaş moduna ve sıralama savaşına katılabilirsiniz. Sadece rahatlama seviyesi olan bir savaş yapmak istiyorsanız, klasik oyun mükemmel bir şekilde uygundur. Kendinize daha yoğun savaşlarla meydan okumak istiyorsanız, kaotik savaş moduna ve sıralama savaşına katılabilirsiniz.

Mobile Legends MOD APK

Mobile Legends Hileli indir

Oynanıştaki çekici geliştirmelerin yanı sıra, Mobile Legends oyunculara birçok çekici özellik de sunuyor. Klasik MOBA modu ile oyuncular, gerçek oyuncularla gerçek zamanlı olarak 5’e 5 maça katılabilecekler. Diğer MOBA oyunlarına benzer şekilde, oyuncular bir haritada 4 orman alanına karşı savaşacak, 18 savunma kulesini yok edecek ve en güçlü iki Vahşi Boss ile yüzleşecek. Ayrıca 70’den fazla generalin sahibi olduğu oyun, oyunculara son derece zengin bir kostüm sistemi sunuyor. Oyunda karakter için 200’den az olmayan bir dizi görünüm bulunuyor. İğneler ayrıca özel kaplamalar, sezonluk ödüllü deriler ve sahip olunması zor son derece güzel deriler de dahil olmak üzere farklı kalite gruplarına ayrılıyor. Belki de geliştirici, oyuncuların generalleri için birçok güzel kostüme sahip olma arzusunu da anlıyor. Sadece karakterin görünümünde ufak bir değişiklikle oyuncunun duyguları da belirgin şekilde artacaktır. Ek olarak, oyunun uygulama kontrol sistemi de son derece basit ve ustalaşması kolaydır.

Mobile Legends MOD APK

Mobile Legends Bang Bang MOD APK

Sol köşedeki sanal joystick ve ekranın sağ tarafındaki beceri düğmeleriyle, oyuncular sadece iki parmakla oyunda kolayca ustalaşabilirler. Otomatik kilit modu ve hedef eleme de bu oyuna entegre edilecek. Oyuncular asla hedefi kaçıramaz ve savaşı her zamankinden daha çekici hale getiremez. Her maç sadece 10 dakika sürdüğü için, işle meşgul olan oyuncular için bu, bu strateji oyunu için önemli bir artı puan olacaktır. Ek olarak, bir oyuncunun internet bağlantısını kaybetmesi durumunda oyun, Akıllı Çevrimdışı AI Yardımı modunu da destekler. Bu, bağlantınız kesildiğinde oyuna birkaç saniye içinde girebileceğiniz anlamına gelir. Bu arada oyun, 5vs4 durumunu daha sorunsuz ve oyun dengesini kaybetmeden çözmek için sizin adınıza karaktere müdahale etmek ve kontrol etmek için AI kullanacaktır. “Mobile Legends” gerçek anlamda adil bir oyun diyebiliriz. Kahramanları eğiterek veya istatistikler için ödeme yaparak daha güçlü olmanın bir yolu yok. Savaşın sonucu, oyuncunun becerilerine göre belirlenecektir. “Kazanmak İçin Oynayın, Kazanmak İçin Değil” sloganıyla, yayıncı “Moonton” gerçekten beyin çocuğunu daha fazla oyuncuya ulaşmaya yönlendiriyor.

Mobile Legends MOD APK

Mobile Legends Bang Bang Hileli APK

Mobile Legends’taki grafiklerin birçok usta oyuncuyu tutabilecek mükemmel bir ürün olduğu söylenebilir. Oyundaki görüntü grafikleri çok gerçek ve son derece net oluşturulmuştur. Karakterlerin beceri efektleri ve hareketleri çok canlı tasarlanmış ve son derece göz alıcı görünüyor, oyun oyunculara son derece çekici bir his veriyor. Ayrıca, bu oyunun grafikleri, eğlence endüstrisi MOBA’daki birçok oyuncu tarafından da beğenilmektedir. Çalılar, aydınlatma, parlaklık ve sis efektleri gibi detayların hepsi çok dürüst bir şekilde inşa edildi ve oyunculara yoldaşlarıyla savaşırken heyecan hissi veriyor. Ayrıca oyundaki renkler de oldukça canlı, kontrast ve doygunluk da yüksek seviyede gösteriliyor. Aynı anda diğer MOBA oyunlarına kıyasla,


İndir (215MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mobile Legends: Bang Bang ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir