Mobile Legends: Adventure
Mobile Legends: Adventure

Mobile Legends: Adventure v1.1.266 APK MOD (Sınırsız Para/Elmas) indir 2022


Bang Bang hayranıysanız, Mobile Legends: Adventure APK 'yı kesinlikle kaçırmayın. Cep telefonlarında oynamak için Bang Bang'in çeşitlerinden biridir. Genel olarak, oyunda, oyuncuların ağabeyin özünü devralan bir oyun olduğunu çabucak anlayacakları bi

Android Android Oyun
4 ( 134 puan )
Fiyat: $0
İsim Mobile Legends: Adventure
Yapımcı Moonton
Tür Oyun
Boyut 142MB
Versiyon 1.1.266
MOD Sınırsız Para/Elmas
Orjinal Google Play
Mobile Legends: Adventure is the most famous version in the Mobile Legends: Adventure series of publisher
Mod Version 1.1.266

İndir (142MB)

Bang Bang hayranıysanız, Mobile Legends: Adventure APK ‘yı kesinlikle kaçırmayın. Cep telefonlarında oynamak için Bang Bang’in çeşitlerinden biridir. Genel olarak, oyunda, oyuncuların ağabeyin özünü devralan bir oyun olduğunu çabucak anlayacakları birçok heyecan verici şey olacak. Benzerliklerin yanı sıra, onu daha çekici ve ilginç kılan ek yükseltmeler olacak.

Kaygısız Boşta Oynanış

Mobile Legends: Adventure, oyunun telif hakkıyla korunan bir parçasıdır, bu nedenle hiçbir şeyi değiştirmek zorunda kalmadan tüm favori özelliklerinizden en iyi şekilde yararlanmaya devam edecektir. Yani sahte bir ürün gibi görünüyor. Moonton ayrıca her iki oyunun da yayıncısıdır, yani isterseniz her iki oyunu da doğrudan Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak, doğrudan web sitemizde, oyun sürecini çok daha keyifli hale getirecek öncelikler var.

Mobile Legends: Adventure, çok sevilen rol yapma oyununu takip etmeye devam edecek. Bu oyunda, oyunculara takım savaşlarının daha kapsamlı bir görünümünü vermek için savaş unsurları ve taktikler geliştirilecektir. Ve doğal olarak, dizilişinizi her duruma göre özelleştirebilmeniz için düzenlemelere değer veren düzenlemeye bağlılığından da kaynaklanmaktadır. Güçlü bir kadro oluşturmak imkansız çünkü her pozisyonun net unsurları olacak. Bu nedenle, bir manga oluşturduğunuzda, öğelerin ekibin zayıf yönlerini tamamlayabilmesi için tüm savaş işlevlerini dengelemelisiniz. Ancak, aynı zamanda oyuncunun nasıl kontrol ettiğine de bağlıdır, bu nedenle o maçın sonucunu belirleyen bir değişkene de katkıda bulunursunuz.

Aralarından Seçim Yapabileceğiniz Bol Stratejiler

Oyun, 5 kişilik bir oluşumda savaşan karakterlerle bir strateji oyununun mekanizmasına göre çalışacak. İçinde, oyuncular savaşın yönünü düzenleme ve ayarlama problemine önceden hazırlanmalı ve yarışma sırasında becerinin zamanlamasına ve yerine karar vermelidir. “Mobil Efsaneler: Macera” 5’e kadar farklı güç sistemine sahip olacak ve oyunun ilk on şampiyonu için geçerli olacak. Kazananların sayısı zamanla artırılacak ve oyuncuların en çeşitli takımları oluşturabilmeleri için oyuna sürekli olarak güncellenecektir. Ancak bu ilk karakter sayısıyla kendi başımıza birçok varyasyon yapabildik. 5 kişinin 10 seçenekle bir araya gelmesi de kadronun 300’e yakın farklı seçeneğini beraberinde getirdi. Bu, oyuncunun işinin konumunun düzenlenme biçimindeki değişiklikten bahsetmiyor. Genel olarak,

Savaşa ek olarak, oyuncular karakter sistemlerini sürekli olarak geliştirmek zorunda kalacaklar. Her kişinin gücüne bağlı olarak uygun ekipman vardır. Beş elementalde, teknoloji, dövüş, aydınlık ve karanlık, her türde ilerlemenize izin veren potansiyel kaynaklarına sahip olacak. Bazen bir fark yaratmak isterseniz bunu yapabilirsiniz, ancak tasarlanmayacak ve gücünüzü maksimize etmeyecektir. Ancak beklenmedik faktörler, rakiplerin bir savaş planı yapamamasına neden olabilir. Ayrıca, neredeyse %100 olası olan maçlar için çok fazla takip etmeye gerek yoktur. “Mobil Efsaneler: Macera”, “Otomatik” modunu ayarlayacak, böylece karakterler otomatik olarak savaşırken oyuncular işlerini özgürce yapabilecekler ve ödül otomatik olarak envanterinize aktarılacak.


İndir (142MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mobile Legends: Adventure ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir