Mobile Legends: Adventure
Mobile Legends: Adventure

Mobile Legends: Adventure v1.1.326 APK (Sınırsız Para) indir


Mobile Legends: Adventure Mod APK, etkileyici güçlere sahip kahramanlardan oluşan bir ekip oluşturarak oyuncuları Land of Dawn'da kötülüğe karşı savaşmaya götürür.

Android Android Oyun
4 ( 778 puan )
Fiyat: $0
İsim Mobile Legends: Adventure
Yapımcı Moonton
Tür Oyun
Boyut 146.52 M
Versiyon 1.1.326
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Mobile Legends: Adventure is the most famous version in the Mobile Legends: Adventure series of publisher Moonton
Mod Version 1.1.326
  • – MENÜ MOD
  • – Salak Düşman
  • NOT: Hile 4-40 aşamaya kadar açıktır.


İndir (146.52 M)

Mobile Legends: Adventure APK, cep telefonları için son derece çekici bir yöntem oyunudur. Etkili ve çarpıcı kahramanlarla karanlıkla savaşın. Temel ilginç savaşları deneyimlemek için şimdi Android işletim sistemi cihazlarına yükleyin.

mobile legends adventure 3

Mobile Legends: Adventure APK

Lego oyunları, muhtemelen hepsini oynamış veya duymuşsunuzdur. Bunlar gerçekten sabit blok parçalar, hepsini daha büyük tasarımlara dönüştürebilirsiniz. Yaratıcı oldukları için çok sayıda oyuncuyu çekiyorlar, yeterli parça ile aklımıza gelen her şeyi bir araya getirebildik. Ayrıca tamamen aynı yaratıcılığı taklit eden yenilikçi video oyunları bende insanlardan büyük ilgi görüyor. Ancak video oyunlarında, oyuncuların strateji seçmenin, geliştirmeyi seçmenin, ekipman seçmenin keyfini çıkarabilecekleri, kanıtlanmış bir gerçek olarak yaratıcılık gösteriliyor… Dünya çapında inanılmaz sayıda başka insanla birlikte, bir bütün oluşturuyorlar. Hiç kimsenin birbirine benzemediği bir kumarhane oyunu, çünkü dünya enerji için birlikte yarışıyor. Bu tarzdaki oyunların çekiciliği nedeniyle, gerçekten harikadan normale, hatta kötüden çok sayıda yöntem oyunu kuruluyor. Hiç iyi bir yöntem oyunu oynamadıysanız veya ilk kez stile alışmadıysanız, Mobile Legends: Adventure’a bakabilirsiniz.

Oyun, Asya’da yerleşik bir oyun geliştirme ekibi olan Moonton tarafından üretilmiştir. Sadece birkaç oyun olmasına rağmen, hepsi mükemmel bir şekilde harcandı ve yaratıldı, örneğin Cellphone Legends: Bang Bang, secret Rush gibi tüm ülkelerden onlarca sayısız oyuncuyu kendine çekti. Cep telefonu Legends: Adventure gibi tamamen yeni bir ürünle, farklı bir oynanışa sahip olan Adventure, eğer eskisi gibi herkes için çekiciyse.

mobile legends adventure 4

Her mücadelede hikayeyi keşfedin

Ağır bir taktiksel oyun olmasına rağmen, ayrıca oldukça bütüncül bir hikayesi var. Oyun, varlığı ve gelişimi konusunda çok uzun bir üne sahip olan Land Of Dawn aracılığıyla gerçekleşir. Ancak bazı nedenlerden dolayı artık belirli istikrarlarını koruyamazlar. Işık ve gölge iç içe geçerek dünyada çok fazla rahatsızlığa neden olur, kendi başlarına mücadele edemeyen insanlar için bu gerçekten çağın Yeniden Doğuşu olarak bilinir. Siz bu hafif tarafın bir parçası olarak, diğer kahramanlarla birlikte, hepsini kötü bir şekilde savaşmak için toplayın. Yolculuğunuz boyunca, geliştirilmiş çok çekici bir macera hikayesi ile birçok rakibi, müttefiki ve haini kesinlikle tatmin edeceksiniz. Genel oyun planı, kritik savaşlar arasında dönüşümlü olarak görünecek, yalnızca video oyununun sonuna gelenler bu dünya için neler olabileceğini anlayabilir. Ancak, bu video oyununu oynayan herkes hikayeden dolayı olmayabilir, isterseniz tamamen atlayabilirsiniz.

mobile legends adventure 5

Heyecan verici savaşlara katılmak için ekibinizi toplayın

Macera sırasında, her biri kendi becerilerine ve zayıflıklarına sahip birçok farklı general bir araya gelebilir. Bu nedenle, savaşabilmek için birbirlerini geliştirebilmeleri, belirli yeteneklerini tanıtabilmeleri ve benzersiz zayıflıkları koruyabilmeleri gerekir. Oyun, bunu başarmak için 5 kahramana kadar izin verir. Her maçta insanlar, savaşacakları yaklaşık 5 kahraman seçilecek, hepsini 9 kareden 5’ine yerleştirecek, dövüş yerleriyle eşleşecek ve sonunda bağımsız olarak savaşmalarına izin verecekti. Ayrıca her kahramanın aslında özel yetenekleri vardır, bu yetenekleri kullanıp kullanmadıklarını belirleyerek savaşa müdahale edebilir veya hepsini otomatik olarak bırakabilirsiniz.

Bu oyunda terfi modları vardır: Oyunun hikayesi, toplumun neden böyle olduğu ve bundan kurtulmanın bir yolu olup olmadığı hakkında bilgi edinmek için savaştığınız yer. Aşırı derecede güçlü rakipleri tatmin ettiğiniz ve benzersiz özelliklere sahip oldukları labirent ve harabe modu. Gerçekten de bireylerin teşvikleri elde etmek için çözmeleri gereken çok zor bulmacalar gibidirler. Arena modu: dünyadaki tüm oyuncuları tatmin edebilir, kimin en güçlü olduğunu görmek için onları kullanarak savaşabilirsiniz. Burası, çevrimiçi oyundaki gücünüzü sürekli olarak geliştirmek için en büyük ilham kaynağı olacak.

Kahramanlar koleksiyonu ve çeşitli ekipmanlar

Oyunla ilişkili ana hayal gücü, bu çevrimiçi oyunun oluşumu olan savaş yöntemine yansıtılır. Ancak, kahramanların sayısı çok azsa, mükemmel bir ekip kurabilecek durumda olmayacaksınız. Bu nedenle oyun, her türden çok sayıda kahraman sağlar. Her birinin temel istatistikleri ve 4 farklı becerisi var. Ayrıca her birinin farklı hikayeleri olabilir, hikayeyi okurken ve kahramanların yaşamlarını incelerken dünyaya çok daha panoramik bir bakış sunuyor. Ekipman özellikleri, oyun içinde son derece gereklidir. Kahramanınız son derece etkili, yüksek güçlü ve pek çok etkili beceriye sahip olabilir, ancak iyi teçhizatla, kahramanınız ilk haline göre 2 veya daha yüksek etkilidir. Canavarlara karşı savaşmanıza izin vermek, güçlü rakipler çok daha fazlası.

2D fotoğraflar akıcı hareket sunar

Video oyunu fotoğrafları çok özel, 3D diyemezsiniz ama 2D demek çok kesin değil. Her karakter, 2D fotoğraflar olan bileşenlerin bir karışımıdır, ancak 3D karakterler gibi hareket etmeleri için kemiklerle donatılmıştır. Bunlar genel olarak ne olursa olsun, biz oyuncular için çok önemli olan şey, inanılmaz derecede nefes kesici grafikler, akıcı hareket ve diğer birçok 3B oyundan daha az ağır oyun boyutudur. tamamen aynı ölçek. Dövüş sonuçları, ses de her kahramana belli olacak, 10 karakter arasındaki maç sürekli devam edince kendinizi savaşıyormuş gibi hissediyorsunuz.

mobile legends adventure 6

Cep telefonu Efsaneleri: Macera MOD APK varyasyonu (Yakında)

Oyun, Bing Enjoy’da ücretsiz olarak mevcuttur ve oyunu %100 ücretsiz indirebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Ne kadar basit olursa olsun, bu bir kumarhane strateji oyunudur. Ve sonra kendini rahat hisseden oyuncular olacak, ancak bunu çok zor bulan, hatta birçok erkek ve kadının deneyimlediği bir şeyi geçmek için sürekli mücadele eden oyuncular var. Böyle bir bireyseniz, rahatlamak ve genel oyunu oynamak için motive kalmak zordur, bu durumda lütfen Mobile Legends: Adventure MOD APK‘mızı kullanın. Değiştirilmiş varyasyon, rakibinizi tek bir vuruşla ölümsüzleştirme ve yenme yeteneği sağlar.

Android için Cep Telefonu Efsaneleri: Macera MOD APK’sını indirin

Oyunun aslında bir çevrimiçi modu vardır, yani MOD’unuzu kullanmanın diğer insanlarla olan bağlantıyı etkileyebileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, onu tam olarak nasıl kullanacağınızı öğrendikten sonra, zorlu hikayeyi beslemek için kullanın, genellikle mahalleyi olumsuz etkilemeyin, o zaman bu pazarlığı görmezden gelmemiz yanlış olmaz. Bu sadece benim kişisel görüşüm ve bundan nasıl yararlanacağınız muhtemelen size bağlı olacak, MOD sürümü burada yüklemenizi bekliyor olabilir. Makalenin açıklamalar kısmına baktığınızda Amerika Birleşik Devletleri hakkındaki bilgilerinizi adil bir şekilde paylaşmayı unutmayın.


İndir (146.52 M)

Artık indirmeye hazırsınız Mobile Legends: Adventure ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMoonton

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir