MoArt
MoArt

MoArt v2022.4.20 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


MoArt, önceden hazırlanmış şablonlar aracılığıyla video hikayeleri oluşturmanıza yardımcı olan ve etkileyici tasarımlara sahip bir uygulamadır. Farklı şablon türlerini kolayca bulacak ve istediğinizi seçmek için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda, vid

Android Android Araçlar
5 ( 818 puan )
Fiyat: $0
İsim MoArt
Yapımcı Xinh Art Studio
Tür Araçlar
Boyut 100MB
Versiyon 2022.4.20
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
MoArt is the most famous version in the MoArt series of publisher Xinh Art Studio
Mod Version 2022.4.20
Total installs 1,000,000+

İndir (100MB)

MoArt, önceden hazırlanmış şablonlar aracılığıyla video hikayeleri oluşturmanıza yardımcı olan ve etkileyici tasarımlara sahip bir uygulamadır. Farklı şablon türlerini kolayca bulacak ve istediğinizi seçmek için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda, video hikayesini canlandırmak ve diğer izleyicileri çekmek için beğenmek istediğiniz metin veya müzik öğelerini kolayca ekleyebilirsiniz. Gerçekten de, gelecekte daha fazla hikaye yaratabileceksiniz.

TAMAMEN ETKİLEYİCİ VİDEO HİKAYELERİ YARATIN

Kullanıcıların MoArt’ta bulduğu özellikler, sosyal paylaşım sitelerinde hikayeler yayınlamayı sevenler için mükemmeldir çünkü uygulama sadece birkaç dokunuşla bunları oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Uygulama arayüzü kullanımı basit olduğu zaman kullanıcıların karşısına çıktıklarında kolayca ulaşabilecekleri şablonlar kullanacaktır. Oradan, sadece birkaç basit adımda hayranlık uyandıran hikayeler yaratmanın doğru olduğunu söyleyebiliriz.

MoArt: Video hikaye oluşturucu – Fotoğraf hikaye oluşturucu MoArt: Video hikaye oluşturucu – Fotoğraf hikaye oluşturucu

VİDEO HİKAYELERİ OLUŞTURMAK İÇİN ŞABLONLARI KULLANIN

Kullanıcıların MoArt hakkında takdir edecekleri noktalardan biri, aralarından seçim yapabileceğiniz içerik ve tasarım açısından çeşitlilik gösteren şablonlara sahip olmaktır. Çok fazla bir şey yapmanıza gerek kalmayacak, beğendiğiniz bir resmi ekleyin. Oradan, ürününüzü mükemmelleştirmek için biraz daha uygun şekilde düzenleyin; Uygulama, isteklerine bağlı olarak yaşayabilecekleri kolay uygulama nedeniyle birçok kişi için tamamen uygundur.

KULLANABİLECEĞİNİZ BİRÇOK ŞABLON

MoArt’ın arayüzünü kullanıcılar için benzersiz ve heyecan verici kılan etkenlerden biri de farklı türlerde çok sayıda şablon kullanacaksınız. Bu kategoriler, size kolaylık sağlamak için bir anahtar kelime ile birçok farklı sekmeye bölünecektir. Aynı zamanda, seçiminizde göz önünde bulundurmanız için oluşturabileceğiniz bitmiş ürünü de gösterirler. Yani şablonlara görseller ekledikten sonra daha birçok heyecan verici şeye geleceksiniz.

MoArt: Video hikaye oluşturucu – Fotoğraf hikaye oluşturucu MoArt: Video hikaye oluşturucu – Fotoğraf hikaye oluşturucu

GÖRÜNTÜLERİNİZE FİLTRE VE EFEKTİ EKLEYİN

MoArt tarafından düzenlenen görüntü daha etkileyici hale gelecek ve orijinal sahneye göre değişecektir. Resim düzenleme uygulamalarına benzer şekilde, filtre eklemek yaygındır ve resminizin renginde bir değişiklik göreceksiniz. Uygulama, istediğiniz efekti kolayca eklemek için efekt fırçalarını da destekler. Bu nedenle, bir video hikayesi olarak aksaklık efektleri de mükemmel bir seçimdir.

BENZERSİZ METİN ÖZELLİKLERİNİ AYARLAYIN

Video hikaye oluştururken üstesinden gelemeyeceğiniz ilginç bir nokta, yararlanabileceğiniz metindir. Doğrudan metin eklemek ve içerikten formatına metin düzenlemektir. Başka bir deyişle, metnin hizalamasını, boyutunu, rengini ve diğer birçok faktörü seçebileceksiniz. Bu, metninizin video içeriğini eskisinden daha fazla hayata geçirmesine yardımcı olur.

MoArt: Video hikaye oluşturucu – Fotoğraf hikaye oluşturucu

VİDEO İÇİN İYİ MÜZİK SEÇİN

Uygulama, şablonlara eklemek için çoğunlukla resimler kullandığından, bunların sesleri olmayacaktır. Yani videoyu daha etkileyici hale getirmek için bir şarkı eklemek mümkün. Yerel şarkılar da dahil olmak üzere farklı temalara sahip bir müzik listesi gözlerinizin önünde belirecek. Ayrıca, bir anahtar kelimeye dokunduğunuzda, ilgili bir liste belirecek ve videoya eklemek için sadece en iyi kısımlarını seçeceksiniz.

Sosyal ağlar için hikaye oluşturucu heyecan verici özelliklere sahiptir

– Birçok temada benzersiz tasarımlara sahip birçok şablon kullanılmaktadır.
– Şablonları kolay ve birçok hedef kitleye uygun kullanın.
– Eklenen öğeler aracılığıyla hikaye için bir cazibe bulun.
– Birçok etkileyici efekt ve filtre uygulanmanızı bekliyor.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız MoArt ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir