Mivo
Mivo

Vidos v2.6.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


CupCut – Photo Music Video Editor and Maker –Vidos herkes için ücretsiz bir video yapımcısı uygulamasıdır. Modern efektler ve trend olan popüler müzikler ile favori videolarınızı oluşturma fırsatına sahip olacaksınız. En destansı ve güzel videoları ü

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 550 puan )
Fiyat: $0
İsim Mivo
Yapımcı Sweet Snap Studio
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 61MB
Versiyon 2.6.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Mivo is the most famous version in the Mivo series of publisher Sweet Snap Studio
Mod Version 2.6.2
Total installs 10,000,000+

İndir (61MB)

CupCut – Photo Music Video Editor and Maker –Vidos herkes için ücretsiz bir video yapımcısı uygulamasıdır. Modern efektler ve trend olan popüler müzikler ile favori videolarınızı oluşturma fırsatına sahip olacaksınız. En destansı ve güzel videoları üretmek için dahiyane yaratıcılığınızla birlikte bu uygulamadaki tüm değerli şeylerden yararlanın.

CupCut – Fotoğraf Müzik Video Düzenleyici ve Yapıcı -Vidos CupCut – Fotoğraf Müzik Video Düzenleyici ve Yapıcı -Vidos

BENZERSİZ ETKİLERLE BİRÇOK VİDEO OLUŞTURUN

Cupcut’ı kullanırken, inanılmaz derecede mükemmel ve fantastik kalitede videolar oluşturma fırsatına sahip olacaksınız. Bu uygulama size yüzlerce farklı arka plan efekti verir, böylece kendinize en uygun rengi seçmekte özgürsünüz. Her efektin yeni bir özelliği var ve birçok izleyici için garip bir çekiciliği var. Ayrıca, burada tüm görüntüleri en basit şekilde eksiksiz bir video oluşturmak için birleştirebilir, zamandan ve emekten tasarruf edebilirsiniz.

VİDEOLARA MÜZİK EKLEYİN

Müzikli bir video her zamankinden daha eğlenceli ve canlı olacak. Beklendiği gibi bir ürün ortaya çıkarmak için oluşturduğunuz videolara en çok ilginizi çeken şarkılara yer vermelisiniz. Ayrıca, burada güzel renk efektleriyle serpiştirilmiş önceden oluşturulmuş müzik videoları elde edeceksiniz. Bir fotoğraf ve bir başlatıcı seçmeniz gerekiyor. O zaman sadece birkaç saniye içinde zaten mükemmel bir videonuz var.

CupCut – Fotoğraf Müzik Video Düzenleyici ve Yapıcı -Vidos CupCut – Fotoğraf Müzik Video Düzenleyici ve Yapıcı -Vidos

METİNLERİ VİDEOYA KARIŞTIRMAK

Ürün tanıtım videoları veya belirli bir vlog için, ilham vermek istediğiniz içeriği izleyicilerin anlamasını ve daha iyi hissetmesini kolaylaştıran şeyleri açıklamak ve anlatmak için videonun altındaki metinle birleştirmelisiniz. Ayrıca, yazdığınız belgelere uygulamak için favori bir yazı tipi ve yazı tipi seçebileceksiniz. Ayrıca, özgürce ve özgürce özelleştirmek için zengin renklere sahip 20’den fazla metin stili olacak.

VİDEOLARI ALBÜME KAYDET VE SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ

Kendiniz için eksiksiz bir video oluşturduktan sonra, bulanık videolardan veya beklenmeyen hatalardan kaçınmak için videoyu 720P HD kalitesinde kaydetmeli veya telefonunuzun belleğine aktarmalısınız. Veya doğrudan sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz, böylece herkes getirdiğiniz videodaki eğlenceli şeyleri hayranlıkla izleyebilir ve keyfini çıkarabilir.


İndir (61MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mivo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSweet Snap Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir