Mivi
Mivi

Mivi v2.20.630 APK (Premium Kilitsiz) indir


Şarkı filmleri oluşturmak zaten kolay olmadı. Sayısız harika şablon, filtre, efekt artı kullanmak için bugün Android için Mivi MOD APK (Premium) uygulamasını yükleyin.Mivi MOD APK'yı BaşlatmaBu günlerde, parmaklarınızın ucunda web bağlantısı olan bir

Android Android Uygulama
5 ( 132 puan )
Fiyat: $0
İsim Mivi
Yapımcı Music Video Studio
Tür Uygulama
Boyut 60.42 M
Versiyon 2.20.630
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Mivi is the most famous version in the Mivi series of publisher Music Video Studio
Mod Version 2.20.630

İndir (60.42 M)

Şarkı filmleri oluşturmak zaten kolay olmadı. Sayısız harika şablon, filtre, efekt artı kullanmak için bugün Android için Mivi MOD APK (Premium) uygulamasını yükleyin.

Mivi MOD APK’yı Başlatma

Bu günlerde, parmaklarınızın ucunda web bağlantısı olan bir telefonla, her yayıncıya özel pek çok özel işleve sahip çok sayıda fotoğraf değiştirme programı yükleyeceksiniz. Her yerde, internet sitelerinde arkadaşlarımızla unutulmaz anları konuşmak için harika düşüncelerimizi korumak için fotoğraf çekebiliyor, video klip çekebiliyoruz.

Tiktok tutkunlarının çok iyi bildiği bir fotoğraf ve film düzenleme uygulaması olan CapCut’u gerçekten biliyor olmanız gerekiyor. Şu anda sunmak istediğimiz uygulama da tamamen aynı işlevleri içeriyor ve kullanımı son derece kolay olduğu için insanlara kolaylık sağlıyor. Tek yapmanız gereken Mivi ile fotoğraflarınızı yüklemek ve hepsini videoya aktarmak. Bundan sonra, projenizin montajını çeşitli sosyal ağ platformlarında kolayca paylaşabilirsiniz.

Mivi MOD APK for Android Mivi MOD APK Premium Mivi MOD APK

Kullanıcıların seçebileceği çok sayıda tema

Yayıncılığını ve yapımcılığını Music Video Studio’nun üstlendiği Mivi, uygulamanın sahip olduğu kolaylıkları insanlara sağlıyor. Daha önce kesme, video düzenleme ve dublaj çok fazla zamanınızı ve çabanızı aldıysa, şimdi kişisel olarak sizin için çok daha iyi bir cevabımız var. Bu uygulama, insanların kolayca seçebileceği çok sayıda şablonla birlikte gelir. Her şablon, yalnızca uzmanlar tarafından oluşturulan özel bir sonuç sağlar.

Tek yapmanız gereken fotoğraflarınızı yüklemek ve bu önceden hazırlanmış temalardan faydalanmak. Hızla sürprizler getirecekler. Çarpıcı 3D Film efektlerini, Paralaks, Magic FX plus’ı seviyorum. Spiraller, neon çarpmalar, melek kanatları ile videolarınıza hızla yepyeni bir görünüm kazandırın…

Müzik video klibi oluştur

Bugün telefonlarda, Bilgisayardakilerin yerini alan çok sayıda uzman film düzenleme uygulaması var. Özellikle örneğin KineMaster, Alight hareketi,… sayısız farklı seçeneğimiz var. Ancak benzersiz bir uygulamayı keşfetmek oldukça zordur. Bu nedenle, bu özel makalede, Mivi‘nin rahatlığını ve kullanım kolaylığını size kişisel olarak sunmalıyız.

Uygulama içinde, kullanıcılar amatör film yapımcılarına benzer uzman videolar da geliştirebilirler. Film geçişleri, filtreler, metin, arka planlar ekleyebilir, hızı yavaş veya hızlı olarak değiştirebilirsiniz.

Kullanılabilir 100’den fazla temayla, insanlar kullanım kolaylığı konusunda yaratıcı olabilir. Sadece birkaç temel adımla, videonuz spiral, neon ve ayrıca Insta vurgulama efektleriyle daha dikkat çekici hale gelecektir… Bu yazılım, elde edilebilir ücretsiz temalar sağlamıştır, tek yapmanız gereken hepsini uygulamak, böylece yapmamak filmleri manuel olarak düzenlemek istiyorsanız.

Kullanıcılar ayrıca video kliplerine parçaları, sesleri ve parçaları zahmetsizce dahil edebilir.

Mivi’nin mükemmel avantajları

Piyasada bulunan diğer çeşitli fotoğraf ve film düzenleme uygulamalarıyla karşılaştırıldığında Mivi, olağanüstü özelliklere sahip uzman bir uygulama olarak görüntülenebilir.

 • Kullanıcılar ücretsiz olarak tasarlanmış 100’den fazla tema kullanabilir.
 • Sadece birkaç dokunuşla projenizin montajını farklı hale getirin.
 • Şablonlar, eğilimlere göre düzenli olarak güncellenme eğilimindedir.
 • Her resme benzersiz filtreler getirin.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla güçlü metin stili. Boyutları, rengi tamamen özelleştirmek mümkündür…
 • Spiraller, neonlar, kanatlar, emojiler, kalpler gibi güzel efektler…
 • Tek bir fare tıklamasıyla resimlerinize çerçeve ekleyin.
 • Videolar için arka planı bulanıklaştırın.
 • Tiktok, Instagram, Twitter’da iş hakkında konuşmak kolay…


İndir (60.42 M)

Artık indirmeye hazırsınız Mivi ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMusic Video Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir