Mivi
Mivi

Mivi v2.6.389 APK MOD (Premium) indir 2022


Mivi: Beat.ly ile Music Video Maker, mükemmel ve hızlı müzik videoları oluşturma konusunda tutkulu gençler için mükemmel bir uygulamadır. Bu uygulamaya sahip olduğundan beri müzik videoları oluşturmak hiç bu kadar zor olmamıştı. İşiniz, favori fotoğr

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 781 puan )
Fiyat: $0
İsim Mivi
Yapımcı Music Video Studio
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 61MB
Versiyon 2.6.389
MOD Premium
Orjinal Google Play
Mivi is the most famous version in the Mivi series of publisher Music Video Studio
Mod Version 2.6.389
Total installs 10,000,000+

İndir (61MB)

Mivi: Beat.ly ile Music Video Maker, mükemmel ve hızlı müzik videoları oluşturma konusunda tutkulu gençler için mükemmel bir uygulamadır. Bu uygulamaya sahip olduğundan beri müzik videoları oluşturmak hiç bu kadar zor olmamıştı. İşiniz, favori fotoğraflarınızı uygulamaya veya yapmak istediğiniz video içeriğiyle eşleşen fotoğraflara yüklemek için birkaç basit adımdan ibaret; Gerisi bu uygulamaya kalmış. Uygulama bunları videolara aktaracaktır.

ÇOKLU BENZERSİZ ÖRNEKLER

Uygulama, Film 3D, Magic FX, Parallax, … ve sayısız diğer mevcut şablonlar gibi 100’den fazla farklı, benzersiz ve yeni şablonla, kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği çok sayıda şablona sahiptir. Sadece tek bir tıklamayla, Mivi APK , fotoğraflarınızı en baştan seçtiğiniz şablona göre videolara dönüştürür. Uygulamadaki yeni modeller toplumun eğilimlerine göre düzenli olarak güncellenecektir.

Mivi :Beat.ly ile Müzik Videosu Yapıcı Mivi :Beat.ly ile Müzik Videosu Yapıcı

KALİTE FİLTRE

Yüksek kaliteli filtre özelliği ile kullanıcıların yüklediği görseller en iyi kalite için otomatik olarak düzenlenir. Ek olarak, filtre, yüklediğiniz fotoğrafları komik karikatür tarzı resimlere dönüştürecek animasyon gibi başka özelliklere de sahiptir.

FONT TÜRÜ

Uygulama, kullanıcıların videolarını özgürce seçmeleri için 100’den fazla metin stili ve dinamik yazı tipi sağlayacaktır. Kullanıcılar yazı tipi boyutunu, metin rengini düzenlemek ve konumu beğenilerine göre taşımakta özgür olacaklar.

ÇOKLU ÇUBUKLAR, ETKİLER

Mivi APK , kullanıcılara çok sayıda güzel çıkartma, sihirli efektler, kuğu efektleri, kelebek kanatları gibi heyecan verici efektler… çıkartmalar kalp şekli, komik emoji çıkartmaları gibi güzel çıkartmalar sağlayacaktır.

Mivi :Beat.ly ile Müzik Videosu Yapıcı Mivi :Beat.ly ile Müzik Videosu Yapıcı Mivi :Beat.ly ile Müzik Videosu Yapıcı

KADIN ARKA PLAN ARACI

Arka plan bulanıklaştırma aracıyla uygulama, birkaç dokunuşunuzla çalışacaktır. Bu, videonuzdaki ana görüntüleri vurgulamak için videonuzun arka planını bulanıklaştıracaktır.

ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Oluşturduğunuz videoları yüksek kaliteli, net videolarla arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmaktan çekinmeyin. Ayrıca, oluşturduğunuz sonuçları Facebook veya Instagram gibi sosyal ağ sitelerinde herkesin keyfini çıkarması için yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle koyabilirsiniz.


İndir (61MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mivi ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMusic Video Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir