Mirror
Mirror

Mirror: Emoji Maker v1.32.98 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Mirror: Emoji meme yapımcısı, yüz uygulaması çıkartma yaratıcısı, yüksek kaliteli 3D avatarlar oluşturmak için bir uygulamadır. Gelişmiş teknolojilerle, kendi 3D görüntülerinizi oluşturmak tamamen mümkündür, hatta son derece basit, sadece birkaç işle

Android Android Araçlar
5 ( 545 puan )
Fiyat: $0
İsim Mirror
Yapımcı Mirror AI
Tür Araçlar
Boyut 82M
Versiyon 1.32.97
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Mirror is the most famous version in the Mirror series of publisher Mirror AI
Mod Version 1.32.97
Total installs 10,000,000

İndir (82M)

Mirror: Emoji meme yapımcısı, yüz uygulaması çıkartma yaratıcısı, yüksek kaliteli 3D avatarlar oluşturmak için bir uygulamadır. Gelişmiş teknolojilerle, kendi 3D görüntülerinizi oluşturmak tamamen mümkündür, hatta son derece basit, sadece birkaç işlemle. Uygulama size her bireyin yaratıcı ilgi alanları ile ilgi çekici, tatmin edici deneyimler getirecektir. Kendi sevimli fotoğraflarınızı, havalı çıkartmalarınızı ve çok sayıda komik emojiyi oluşturabilirsiniz.

YÜZ TANIMA ÖZELLİKLERİ

Ayna: Emoji meme yapımcısı, yüz uygulaması çıkartma yaratıcısı da yüz tanıma özelliğine sahip olacak, bu özellikle fotoğraf oluşturmak daha da kolay. Sadece bir örnek fotoğraf ile hem hızlı hem de etkili ve son derece kolay olan kendi kişisel avatarınızı oluşturabilirsiniz.

Ayna: Emoji meme yapımcısı, yüz uygulaması çıkartma yaratıcısı Ayna: Emoji meme yapımcısı, yüz uygulaması çıkartma yaratıcısı Ayna: Emoji meme yapımcısı, yüz uygulaması çıkartma yaratıcısı

JENERATÖR İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY

Uygulama, emoji çarkı aracılığıyla istediğinizi yaratmanıza izin verecek. Kullanımı basit, çarka istediğinizi koymanız ve ardından nihai karara varmak için çarkı döndürmeniz yeterli. Bu dönüş, sizi bir sürprizden diğerine getirdiğinde heyecan verici. Döndürme sona erdiğinde, aralarından seçim yapabileceğiniz şablonlar görünecektir. Ayrıca rotasyon, her soru sorduğunuzda yanıtlamaya hazır olarak sorularınızı da yanıtlayabilir.

MİLYARLARCA YÜZDEN İKONLAR OLUŞTURUN

Bu özellik, kendi yüzünüzden fotoğraflar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Fotoğraf, o fotoğraftaki ana duyguya bağlı olarak farklı ifadelerle kişiselleştirilecektir. Bu, sosyal ağlarda sizi takip edenlerin yanı sıra arkadaşlarınızı da şaşırtarak kalabalığın içinde öne çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Ayna: Emoji meme yapımcısı, yüz uygulaması çıkartma yaratıcısı Ayna: Emoji meme yapımcısı, yüz uygulaması çıkartma yaratıcısı Ayna: Emoji meme yapımcısı, yüz uygulaması çıkartma yaratıcısı

BİRÇOK EĞLENCELİ MEME YARATIN

Ayna: Emoji meme yapımcısı, yüz uygulaması çıkartma yaratıcısı, uygulamaya yüklediğiniz fotoğrafları kabul edecektir. Uygulama, oluşturma süreci boyunca fotoğrafı otomatik olarak birçok farklı yaratıcı stille son derece komik meme simgelerine dönüştürecektir. Ek olarak, sonunda rastgele görüntülere bazı komik metinler veya ifadeler ekleyebilirsiniz.

FARKLI STİLLER VE KIYAFETLER

Fotoğraf oluşturma sürecinde, sevimli ve eğlenceli bir karakter yaratmak için birçok güzel aksesuar ve kostüm ile karakterinizin saç stilini veya makyajını tamamen değiştirebilirsiniz.


İndir (82M)

Artık indirmeye hazırsınız Mirror ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir