Mirror Effect & Reflection
Mirror Effect & Reflection

Mirror Effect & Reflection v1.3.0 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Sihirli yansıma efektli Ayna Efekti ve Yansıma, fotoğraflarınızı sanatsal fotoğraflara, çekicilik dolu yaratıcı film tarzında canlı fotoğraf efektlerine dönüştürür. Fotoğrafları yükleyin ve düzenleyin; Fotoğraflarınızı yukarı ve aşağı, sola ve sağa,

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 949 puan )
Fiyat: $0
İsim Mirror Effect & Reflection
Yapımcı Bringe
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 11MB
Versiyon 1.3.0
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Mirror Effect & Reflection is the most famous version in the Mirror Effect & Reflection series of publisher Bringe
Mod Version 1.3.0
Total installs 100,000+

İndir (11MB)

Sihirli yansıma efektli Ayna Efekti ve Yansıma, fotoğraflarınızı sanatsal fotoğraflara, çekicilik dolu yaratıcı film tarzında canlı fotoğraf efektlerine dönüştürür. Fotoğrafları yükleyin ve düzenleyin; Fotoğraflarınızı yukarı ve aşağı, sola ve sağa, aynaya dönüştürebilir ve fotoğrafı daha güzel ve sanatsal olacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Yeni yansıma efektleriyle birlikte fotoğrafınız için özel yaratıcı 2D, 3D ve 4D aynalar sağlayın.

Ayna Etkisi ve Yansıma

SANAT FOTOĞRAFI

Telefonunuzla çektiğiniz monoton fotoğraflardan çok sıkıldınız ve sanatsal bir fotoğraf çektirmek istiyorsunuz ama fotoğrafçı tutacak şartlarınız yok; bu uygulama sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Sanatsal fotoğraflar oluşturmak için benzersiz ayna yansıma efektleriyle birlikte profesyonel fotoğraf düzenleme araçları sağlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz ve benzersiz bir 3D efekt stiliyle fotoğrafları otomatik olarak oluşturabileceğiniz birçok önceden tasarlanmış çerçeve vardır.

SİHİRLİ YANSIMA ETKİSİ

Fotoğraf efektlerinde daire, kare, üçgen gibi birçok açı arasından seçim yapabilirsiniz… Sihirli yansımanın yanı sıra efekt, fotoğraflarınızı benzersiz bir ifadeyle sanatsal fotoğraflara dönüştürür. Yeni ayna efekti, fotoğrafların profesyonel bir fotoğrafçının stüdyosunda çekilmiş gibi görünmesini sağlar. Sharp HD kalitesi, istediğiniz fotoğrafı özelleştirebilmeniz için size bindirmeler, parlaklık, kontrast, bulanıklık ve animasyon sağlayan yansımalarla en iyi fotoğrafları verir.

RESİMLERİNİZİ PAYLAŞIN

Bugün, sosyal ağların güçlü gelişimi ile – anıları depolamak ve sevgiyi birbirine bağlamak için bir yer, herkes günlük yaşamın anlarını paylaşmak ve sosyal ağlarda kendinize iyi bir imaj oluşturmak için en iyi fotoğrafları yüklemeye eğilimlidir. Fotoğraflarınızı herkesle paylaşın, Mirror Effect & Reflection yardımıyla fotoğraflarınızı en sanatsal olacak şekilde düzenleyin, fotoğraf düzenlemenizi daha basit ve aynı zamanda en güzel, yaratıcı görüntüleri en sanatsal hale getirin.

Ayna Etkisi ve Yansıma

ANA ÖZELLİKLER

– Çeşitli 3D ayna şekilleri, en eşsiz ve şık fotoğrafları yaratır ve hikayenizi anlatır.
– Benzersiz ayna efekti ve resimlerinizi seçmenizi ve tasarlamanızı kolaylaştırmak için hazır şablonlar sağlar.
– En iyi fotoğrafları oluşturmak için stilinize göre özgürce hareket edebilir, yakınlaştırabilir, özel efektleri değiştirebilirsiniz.
– Yansıma ayrıca fotoğraflarınızın dokularını, katmanlarını, doygunluğunu, nem, bulanıklık efektlerini ve yaratıcı animasyonlarını sağlar.
– Seçici kırpma oranı, mevcut araçlarla kırpma yansıması, boyutu fotoğraf çerçevesine uyacak şekilde kolayca ayarlayın.


İndir (11MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mirror Effect & Reflection ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBringe

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir