Minma Icon Pack
Minma Icon Pack

Minma Icon Pack v2.3 APK (Tümünün Kilidi Açıldı) indir 2022


Minma Icon Pack, kullanıcılara cihazdaki arayüz veya içerik için yeni simge tasarımı, rengi ve görünüm değişikliklerini tanıtacak. Ayrıca, kullanıcı keşfini genişletmek için Google, sosyal, uygulamalar, oyunlar vb. gibi çekici simge paketleri tasarla

Android Android Araçlar
4 ( 763 puan )
Fiyat: $0
İsim Minma Icon Pack
Yapımcı Rohit S Shetty
Tür Araçlar
Boyut 15
Versiyon 2.3
MOD Tümünün Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Minma Icon Pack is the most famous version in the Minma Icon Pack series of publisher Rohit S Shetty
Mod Version 2.3
Total installs 1,000,000

İndir (15)

Minma Icon Pack, kullanıcılara cihazdaki arayüz veya içerik için yeni simge tasarımı, rengi ve görünüm değişikliklerini tanıtacak. Ayrıca, kullanıcı keşfini genişletmek için Google, sosyal, uygulamalar, oyunlar vb. gibi çekici simge paketleri tasarlamak için birçok yaratıcı fikir kullanır. Ek olarak, kullanıcıların basit bir simge tasarlamasına yardımcı olacak özel bir araç entegre edecek, ancak sonuçlar umut verici.

BENZERSİZ İKON PAKETİ TASARIMLARI

Bu paketteki her simgenin tüm içeriği, tasarımı ve hissi, uygulamanın sembolünü ana hatlarıyla belirtmek için yalnızca renkli vuruşlar kullandığında basitlik, gelişmişlik ve mükemmelliği bünyesinde barındırır. Neyse ki, tüm simgeler, kullanıcıların her şey için etkili bir şekilde yeni simgeler yüklemelerine yardımcı olmak için iyi kategorilere ayrılmıştır.

Minma Icon Pack

SİSTEM İÇİN YENİ GÖRÜNÜM

Sistemle ilgili işlevler artık yeni güzelliklere sahip olacak ve kullanıcı etkileşimini daha fazla araştırma için tamamen optimize veya basit hale getirecek. Ayrıca, her işlevin içindeki öğeler, simgelerin güzelliğini tamamen geliştirmek için birçok etkileyici değişikliğe sahiptir.

UYGULAMALAR İÇİN ÜNLÜ TASARIMLAR

Microsoft, Google ve daha fazlası dahil olmak üzere, piyasadaki en popüler uygulamaların simgeleri bu pakette olacaktır. Her şeyin güzelliğini geliştirirken tasarım tamamen değiştirilmiş olsa da, hepsi tanıdık güzelliği ve tanıdık renkleri yayıyor.

Minma Icon Pack

BENZERSİZ ALTERNATİF SEÇENEKLER

Paket, kullanıcı keşfini önemli ölçüde genişletmek için trend simgeleri için daha fazla varyasyon veya ek seçenek sunacak. Kullanıcılar ayrıca uygulamalar, klasörler ve daha fazlası için kullanmak üzere mevcut simgeleri özelleştirebilir.

BASİTLEŞTİRİLMİŞ ARKA PLAN

En popüler uygulamaların simgelerine ek olarak, pakette heyecan verici koyu renkli arka planlar bulunur. Simgeleri öne çıkarırlar ve yalnızca ilk kullanımda kurulumu kolaydır.

Minma Icon Pack

KENDİNDEN TASARIMLI KİŞİSEL İKONLAR

Kullanıcılar yaratıcı fikirlerle ikonlar tasarlayabilir, ancak kişisel veya Minma’nın stiline göre seçilebilir. Elbette, simgeler tasarlamak ve bunları her içeriğe geniş çapta uygulamak için kitaplıktaki fotoğrafları kullanabilirler.

Minma Icon Pack, kullanıcıların seçimlerini çeşitlendirmek veya onlara daha çekici fikirler vermek için düzenli olarak yeni içerikle güncellenecektir. Her şeyden önce, öne çıkan simgelerin özelleştirilmesi veya tasarımı, uygulamanın herkese sunduğu vurgudur.


İndir (15)

Artık indirmeye hazırsınız Minma Icon Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir