Minimalist
Minimalist

Minimalist Icon Pack v5.4 APK indir (Yamalı) 2022


Minimalist – Icon Pack, genel ayarları için simgeleri değiştirmek isteyen kullanıcıların akıllıca tercihlerinden biridir. Bu, ayarları daha benzersiz hale getirmeye katkıda bulunan birçok yeni özelliğe sahip, büyük bir simge kapasitesine sahip çekici

Android Android Araçlar
4 ( 753 puan )
Fiyat: $0
İsim Minimalist
Yapımcı JustNewDesigns
Tür Araçlar
Boyut 52M
Versiyon 5.4
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
Minimalist is the most famous version in the Minimalist series of publisher JustNewDesigns
Mod Version 5.4
Total installs 100,000

İndir (52M)

Minimalist – Icon Pack, genel ayarları için simgeleri değiştirmek isteyen kullanıcıların akıllıca tercihlerinden biridir. Bu, ayarları daha benzersiz hale getirmeye katkıda bulunan birçok yeni özelliğe sahip, büyük bir simge kapasitesine sahip çekici bir özellikli uygulamadır. Ayrıca uygulama, kullanıcıları mobil cihazları için hemen heyecanlandırmayı ve tercih etmeyi vaat eden tamamen yeni özelliklerin varlığına da sahiptir. Bu uygulamada bizi bekleyen birçok heyecan verici şey olacak.

Minimalist – Simge Paketi Minimalist – Simge Paketi

ESKİ VERSİYONU DEĞİŞTİRMEYE KATKIDA BULUN

Kullanıcılar her zaman yeni şeyler ararlar, çevremizdeki cihazlar için benzersiz şeyler ararlar. Değişiklik, cihaza ve daha fazla ilgi eklemek için yeni bir gömlek giyme gibi ayarlara katkıda bulunacak. Minimalist – Icon Pack, kullanıcılara değişiklikler hakkında daha objektif bir bakış açısı kazandırma ve ayarların simge değişikliği hakkında daha benzersiz fikirlere sahip olmamıza yardımcı olma arzusuyla doğdu.

Uygulama, günümüzün ünlü simgelerinin genel koleksiyonundaki tamamen yeni simgeleri her zaman günceller. Simgeler, gizli yeni özellikleri tanıtmamıza yardımcı olmak için kullanıcılara her zaman yeni ve benzersiz bir his verir. Yenilik ve modern şeyler arasındaki uyum, uygulamanın titiz kullanıcılar da dahil olmak üzere birçok kullanıcının kalbini kazanmasına yardımcı oldu.

Minimalist – Simge Paketi Minimalist – Simge Paketi

MÜKEMMEL UYGULAMA

Oluşturulan her tema, oluşturulan her simge, benzersiz fikirlerin ve yeni özellik kombinasyonlarının bir kombinasyonu olduğunda kullanıcılar için mükemmel bir sonuç olacaktır. Şu anda, Minimalist – Icon Pack tarafından farklı temalardan 6.300’den fazla simge piyasaya sürüldü ve kullanıcılardan birçok olumlu övgü ve teşvik aldı. Birçok benzersiz fikir piyasaya sürüldü ve kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet etmek için giderek daha mükemmel hale geliyor.

BENZERSİZ KOMBİNASYON

Uygulama her zaman kullanıcıların benzersiz fikirlerine saygı duyar, bu nedenle kullanıcıların fikirleri her zaman geliştirmeye odaklanır. Büyüleyici bir vurgu oluşturan mükemmel bir renk kombinasyonu ve simgelerin oluşturulma şekli vardır. Her simge paketi, ayarlar için tüm uygun simgelere sahip olacaktır ve bu paketi bir başkasıyla birleştirmek isterseniz, destek için kırpma özelliğini kullanabilirsiniz. Uygulama, kullanıcılara en kısa sürede yeni heyecan verici şeyler getirmeyi vaat ediyor.


İndir (52M)

Artık indirmeye hazırsınız Minimalist ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJustNewDesigns

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir