Minicar Drift
Minicar Drift

Minicar Drift v2.2.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Minicar Drift sizin için heyecan verici bir araba yarışı açıyor. Oyuncular bir mini araba ile yarışçı olur, sürüş becerilerini gösterir ve bu parkurun en iyisi olur.

Android Android Yarış
4 ( 838 puan )
Fiyat: $0
İsim Minicar Drift
Yapımcı Dreamplay Games
Tür Yarış
Boyut 146M
Versiyon 2.2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Minicar Drift is the most famous version in the Minicar Drift series of publisher Dreamplay Games
Mod Version 2.2.0
Total installs 10,000+

İndir (146M)

Minicar Drift, hız tutkunlarının bu yıl kaçıramayacakları bir oyunda karşımıza çıktı. Bu oyunun öne çıkan özellikleri, hız ile rahatlatıcı anların tadını çıkarmak, araba köşeleri dönerken çıkan cırtlak sesi ve bitiş çizgisine ulaşıldığında canlandırıcı duygudur.

Mini Araba Sürüklenme

İYİ GİDONLAR DİREKSİYON SİMİDİNİ TUTMAK İÇİN ARACINIZI TÜM RAKİKLERE GEÇMEK İÇİN KONTROL ETMEKTEDİR

İsteğinize göre oyuncuya bir araba ve bir parametre kontrol paneli sağlanacaktır. Ardından sistem size aracı nasıl hareket ettireceğiniz konusunda talimat verecektir. Araba kullanmayı ve dönmeyi öğrenmek için bir ön eğitim kursu alacaksınız. Diğer arabalarla çarpışmayı önlemek için esnek el hareketlerini kullanın ve bitiş çizgisine en kısa sürede ulaşmak için hızlanın.

Mini Araba Sürüklenme

ÇEŞİTLİ ZOR, YUVARLAK YARIŞLAR

Birçok arazi türü vardır. İlk olarak, en basit ve en kısa türle başlayacaksınız. Her parçayı tamamladıktan sonra yeni parçaların kilidini açacaksınız. Daha sonra, yarış pistleri giderek daha yuvarlak hale geldi ve birçok viraj ve zorlukla gidildi. Sadece senin gibi yetenekli biniciler onları fethedebilir, o yüzden yeteneğini göster!

Mini Araba Sürüklenme

KOLEKSİYONUNU ZENGİNLEŞTİRMEK İÇİN EN GÜZEL ARABALARI TOPLA

Yarışçılar için onları heyecanlandıran şey, pistin ve arabaların hızı ve zorluğudur. Yarış arabalarına karşı sonsuz bir tutkunuz var mı?! Minicar Drift’te yüzlerce güzel ve kaliteli yarış arabasının olduğu bir koleksiyon var. Pistte görünen, onlara dokunmak ve para toplamak için sürüş yapan bir para şeridi olacak. Oyuncular bu parayı en sevdikleri arabaları satın almak için kullanabilirler.

Mini Araba Sürüklenme

KAZANANIN KİM OLDUĞUNU GÖRMEK İÇİN ARKADAŞLARINIZLA YARIŞIN

Bu oyunda, arkadaşlarınızla veya dünyadaki diğer insanlarla oynayabilirsiniz. Herkesin mükemmel sürüş becerileri vardır, bu yüzden bitiş çizgisine ulaşana kadar kazananın kim olduğunu bilemeyiz! Dikkatli olun ve rakiplerinize dikkat edin.

  • Kazanmak için araba sürmek ve bitiş çizgisine ilk ulaşmak bu oyunda her oyuncunun arzusudur. Esnek ve hassas el hareketleri sayesinde zafer
  • Pistte vejeteryan bir arabayı nasıl kontrol edeceğinizi ve güvenli bir şekilde nasıl döneceğinizi öğrenmek için giriş niteliğinde bir eğitim kursuna katılın
  • En zorlu ve dolambaçlı parkurları keşfedin ve fethedin. Bir yarışı tamamladıktan sonra sırayla kilidini açın
  • Pistteki para şeridine dokunarak aracı sürerek toplanan altın miktarına göre en sevdiğiniz yarış arabalarını toplayın.
  • Arkadaşlarınızı bir yarışa davet edin veya dünyadaki herhangi bir oyuncuyla bir yarışa katılın.


İndir (146M)

Artık indirmeye hazırsınız Minicar Drift ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDreamplay Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir