Mini Trucker
Mini Trucker

Mini Trucker v1.7.4 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Mini Trucker, oyunun sunduğu zor durumları olan bir kargo taşıma oyunudur. Oyuncular, birçok farklı türde malı, onları güvende tutarken farklı taşıma araçlarıyla taşımalıdır. Ayrıca oyun, oyuncuya yakın, basit bir 2D grafik tasarımına da sahip.

Android Android Oyun
5 ( 937 puan )
Fiyat: $0
İsim Mini Trucker
Yapımcı FKGames
Tür Oyun
Boyut 21M
Versiyon 1.7.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Mini Trucker is the most famous version in the Mini Trucker series of publisher FKGames
Mod Version 1.7.4
Total installs 1,000,000+

İndir (21M)

Hiç eşya taşıma hissini yaşadınız mı? Mini Trucker’a gelirken birçok farklı araçla eşya transferini hissedeceksiniz. Her farklı araç, daha önce hiç kullanmamış olanlar için mükemmel bir deneyimdir. Zorlu görevlerin üstesinden gelmek ve eğlenceli eğlence zamanları geçirmek için bu oyuna gelin.

Mini Trucker – 2D offroad kamyon simülatörü

AĞIR EŞYA TAŞIMA İŞİ

Herkesin bildiği gibi, hiçbir şey kolay değildir ve nakliye de değildir. Mini Trucker ile eşya taşımak her zamankinden daha karmaşık; oyuncular, kendilerine atanan malları birçok zorlu uzun mesafelere taşımak zorundadır. Oyunun gereksinimlerini karşılamak için birçok engebeli arazinin üstesinden gelmeniz gerekiyor.

Bu zor bir iş olduğundan, oyuncuların işi iyi yapmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaları gerekir. Ayrıca eşyalarınız da çok ve hacimli olacak; yolun ortasında hasar vermemek için çok dikkatli olmalısınız. Kötü araziye sahip yerlerden geçmek, eşyalarınızı taşımanızı zorlaştıracaktır.

Mini Trucker – 2D offroad kamyon simülatörü

KENDİNİZE MÜCADELE ETMENİZ İÇİN BİRÇOK FARKLI YOL VAR

Mini Trucker’a gelince, aralarından seçim yapabileceğiniz forkliftler, tanklar,… gibi birçok araç türü vardır. Sizin işiniz, taşıdığınız malın cinsine uygun en iyi aracı seçmektir,
böylece onları kolayca taşıyabilirsiniz, her araç taşımak istediğiniz mal türünü taşıyamaz. Eşyalarınıza zarar verebileceğinden hangi aracı kullanmanız gerektiğini belirlerken dikkatli olun.

Ek olarak, taşıtları hareket ettirme konusunda uzman olmayabilirsiniz, bu yüzden bilmiyorsanız nakliye daha da zor olacaktır. Malları korumak için dikkatli olmanız gerekir; sadece mallar ve sizin için doğru aracı seçin; bu kolay bir iş değil, bu yüzden oyuncu araçları kontrol etmekte gerçekten iyi olmalı.

Mini Trucker – 2D offroad kamyon simülatörü

OYUNUN ZORLUĞUNU ARTIRACAK BİRÇOK MAL BİÇİMİ VARDIR.

Mini Trucker’da birçok farklı araç türünün yanı sıra katı, sıvı ve serbest eşya gibi birçok farklı kargo türü de bulunuyor. İşiniz, çok uzun ve zorlu bir yolculuğa rağmen, orijinal şekline sadık kalmaktır. Oyuncuların gerçekleştirmesini gerektiren çok fazla gereksinim olduğunda bu oyunun zorluğu giderek artıyor, ancak ne kadar zorsa, insan fethini o kadar çok teşvik ediyor.

Çeşitli mallara sahip olmak, turların zorluğunu artıracaktır, bu da oyuncuları zorlukları aşmaya çeken noktadır. Bu oyunun özelliği, günlük hayatta malların taşınması ile ilgili tüm olası durumları anlatmasıdır.

Mini Trucker – 2D offroad kamyon simülatörü

OYUNA UYGUN 2D TASARIM

Mini Trucker, beraberinde karmaşık bir zorluk ama basit bir grafik tasarımı getiriyor; bu ikisinin kombinasyonu oyunu uyumlu hale getirir. 2D tasarım oyuna hafiflik, basitlik ve herkese yakınlık verir. Ancak bu basitlik, bunun gibi simülasyon oyunları için çok uygundur, bu nedenle üretici bu oyun için 2D tasarım seçerken ustaca davrandı.

Bu sanal bir oyun ama bizi hayattaki asıl işe götürüyor. Eşya taşımacılığı herkesin hayatında bir kez geçmek zorunda kalacağı bir iştir; Bu, sizi bu işte eğitmek için bir kimyasaldır. Hayattaki külfetli gereksinimler ve pratiklik ile bu işi coşkuyla fethetmek zorunda kalacaksınız. Ayrıca oyun, oyuncuların merakını harekete geçiren basit bir 2D tasarıma da sahip.

Mini Trucker – 2D offroad kamyon simülatörü

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun, oyuncuların pratik yapmanın yanı sıra eğlenebilmeleri için hayattaki malları taşımanın pratik çalışmasını simüle eder.
  • Oyunda pek çok farklı ulaşım türü var, bu sayede şansınızı deneyebilirsiniz; işiniz, taşınması kolay araç tipini seçmektir.
  • Buna ek olarak, oyuncular katı veya sıvı gibi farklı türlere sahip birçok mal türünü taşımak zorunda kaldıklarında oyun daha zordur.
  • Oyuncular birçok engebeli arazinin üstesinden gelmek ve yine de mallarını güvende tutmak zorundadır, bu yüzden dikkatli olmanız gerekir.
  • Oyunun zorluğu ile 2D grafik tasarımın sadeliğinin birleşimi, oyunun dengeli olmasını ve oyuncuların kendilerini rahat hissetmelerini sağlıyor.


İndir (21M)

Artık indirmeye hazırsınız Mini Trucker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir