Mini Golf
Mini Golf

Mini Golf: Battle Royale v1.2.6 APK indir (Ücretsiz Ödüller) 2022

Yeni oyunlar deneyimlemek istiyorsanız ve spor oyunlarına tutkuluysanız, sadece Mini Golf: Battle Royale'de heyecan verici savaşlarda hemen denemekten çekinmeyin. Becerilerinizi geliştirmenize ve çevik ve hızlı yanıt veren operasyonlarda tam olarak b

Android Android Spor
5 ( 218 puan )
Fiyat: $0
İsim Mini Golf
Yapımcı CoolmathGames com
Tür Spor
Boyut 106M
Versiyon 1.2.6
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Mini Golf is the most famous version in the Mini Golf series of publisher CoolmathGames com
Mod Version 1.2.6
Total installs 50,000+

Yeni oyunlar deneyimlemek istiyorsanız ve spor oyunlarına tutkuluysanız, sadece Mini Golf: Battle Royale’de heyecan verici savaşlarda hemen denemekten çekinmeyin. Becerilerinizi geliştirmenize ve çevik ve hızlı yanıt veren operasyonlarda tam olarak bir araya gelmenize yardımcı olacak farklı zorluklarla dünyanın içine gireceksiniz.

Mini Golf: Savaş Royale Mini Golf: Savaş Royale

50’DEN FAZLA RAKİPLE SON HAYATTA KALAN OL

Farklı bir bağlamla tasarlanan ve birçok farklı seviyeye genişletilen bu oyunda 50 oyuncuyla yüzleşmeniz gerekecek. Göreviniz topu ayarlamak ve hedefe doğru ve hızlı bir şekilde ulaşması için nişan almaktır. Etraftaki rakipler her zaman üstesinden gelmenin bir yolunu bulacaktır, bu yüzden kafanız karışırsa ve bir anlık ihmal ederseniz, geride kalabilirsiniz. Kazanmak için kritik faktörlerden biri, her zaman savaş pozisyonunda olmanız ve topunuzun düşmesine izin vermemenizdir; maçtan düşerseniz, baştan başlamak zorunda kalırsınız ve ayakta durma fırsatını kaybedersiniz.

Mini Golf: Savaş Royale Mini Golf: Savaş Royale

BASİT KULLANIM İLE KONTROL VE ZORLUKLARIN AŞIMASI

Mini Golf: Battle Royale’a gelirken, çekici bir şekilde dekore edilmiş parkurlarla çeşitli zengin oyun bağlamları yaşayacaksınız, ancak bu aynı zamanda engellerin zafer kazanmanıza engel olacağı anlamına da geliyor. Ancak çok fazla endişelenmeyin çünkü engelleri hızla aşmak için sezginizi ve iyi becerilerinizi kullanın. Özgürce deneyimlemeniz ve yeteneğinizi göstermeniz ve maçlardaki görevlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanız için kolaydan zora kadar çeşitli seviyelerle güncellendi.

YENİ EKİPMANI YÜKSELTİN VE BİRÇOK HEYECAN VERİCİ ÖZELLİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Sadece çekici oyun ile bağımlılık yapmakla kalmaz, aynı zamanda üretici, oyuncuların deneyimini geliştirmek için diğer birçok eğlenceli özelliği sürekli olarak günceller. Başlangıç ​​seviyelerine aşina olduğunuzda, birçok yeni cihazı yükseltmek için uygun olan daha yüksek zorluklara ilerleyeceksiniz. Ayrıca hedefi fethettikten ve daha fazla gizemin kilidini açtıktan sonra daha fazla hediye alma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca oyuncular nadir kulüplere katılarak kendi tarzlarına göre toplarının rengini değiştirebilirler.

Mini Golf: Savaş Royale Mini Golf: Savaş Royale

ANA ÖZELLİKLER

  • Birçok farklı yerden 50 oyuncuyla kapışın ve yeteneklerinizi kullanarak onları aşın ve skor tablolarında üst sıralara çıkın
  • Topu basit bir oyunla kontrol edin ve topun yere düşmesine izin vermeyin, yoksa baştan oynamak zorunda kalacaksınız.
  • Oyuncular için sıkıcı olmayacak çeşitli bağlamlar ve zorluklarla pisti fethedin
  • Yeni ekipmanı yükseltin ve nadir kulübe katılın ve toplarınızı yeni temalarla süsleyin
  • Güzel grafikler ve canlı ses ile birlikte sayısız benzersiz özellik sizi yarı yolda bırakmayacak.


İndir (106M)

Artık indirmeye hazırsınız Mini Golf ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir