Minecraft
 Minecraft

Minecraft APK indir v1.19.60.20 (Pocked Edition) 2022

Minecraft Mod APK , hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun, birçok etkileşimli ve eğitici etkinlikle birleştirilmiş son derece yaratıcı bir sanal alan oyunudur. Açık dünyada hayatta kalın, keşfedin ve istediğinizi yapın.

Android Android Hayatta Kalma
4 ( 521 puan )
Fiyat: $0
İsim Minecraft
Yapımcı Mojang
Tür Hayatta Kalma
Boyut 114MB
Versiyon 1.19.60.20
MOD Ölümsüzlük
Orjinal Google Play
Minecraft is the most famous version in the Minecraft series of publisher
Mod Version 1.19.60.20

Haritalar, karakter görünümleri, kaynak paketleri, davranış paketleri vb. gibi çok sayıda modülle birlikte gelir.


 • Ölümsüz
 • Bir vuruş
 • Hızlı koş
 • Yüksek atlayış
 • Hızlı yüz
 • Uçmak
 • uzun menzilli
 • Duvarın içinden
 • Yakınlaştır + Uzaklaştır
 • karakter boyutu
 • Uzun atlama
 • ve daha birçok özellik

 • MENÜ MODU
 • Ölümsüzlük
 • Piyasadan ücretli içerik (dış görünüm paketleri, dünyalar, dokular vb.) indiremez ve kullanamazsınız;
 • Kaldırılan lisans kontrolü;
 • Tüm kilidi açılmış özelliklere sahip çalışan karakter editörü (dış görünümler oyundan çıktıktan sonra kaydedilmez);

NOT: Beta yüklüyse ve ilk dünyayı yaratmaya çalıştığınızda kaynakların yüklenmesi ile ilgili sonsuz bir mesaj görüyorsanız, oyunu tamamen kapatın ve yeniden başlatın.


Çok fazla tanıtmaya gerek yok, Minecraft APK hayatta kalma türündeki en popüler oyundur. Bu, keşif, macera ve beraberindeki dövüş unsurları ile hayatta kalma yönünde bir oyundur. Genel olarak, bir fantezi dünyasında bir insanın hayatını yaşamaya devam edeceğiz. Sıradan bir insanın zekası ve cesareti dışında hiçbir gücünüz yok. Bu zorluklar araştırmanıza değer mi?

minecraft apk indir modkiwi com 1

TAMAMEN “Minecraft APK indir” DENEYİMİ SUNAN AÇIK DÜNYA OYUNLARI

Aslında, diğer birçok oyun için kahramanlarının her zaman özel bir görevi vardır. Asil bir neden için savaşırlar veya belirli bir sefil duyguya düşerler. Ancak Minecraft öyle değil. Kendinizi uçsuz bucaksız bir dünyada yalnız yaşarken buluyorsunuz. Tek görev, hayatta kalman gerektiğidir. Bu basitlikten dolayı bu oyun mevcut popüler oyunların en eşsizi haline geldi.

Oyundaki dünya son derece samimi ve basittir. Etrafınızdaki her şeyi keşfederken tehlikeli bir şeyle karşılaşmaktan korkmuyorsunuz. Kendinizi iyi hissettiğiniz sürece her yere gidebilir, her şeyi yapabilirsiniz, nasıl yaşarsınız. Ancak, gece çöktüğünde, sizi tehlikeye atan bir şey ortaya çıkacaktır. Gece olduğunda, bir yere gitmek yerine evde kalmak en iyisidir.

minecraft apk indir modkiwi com 2

KONFORLU, ÖĞRENİLMESİ KOLAY, HER GÜN KEŞFEDİLECEK BİRÇOK YENİ ŞEY VAR

Oyundaki karakterleri kontrol etmek için sadece dokunarak hareket etmeniz yeterli. Bu da Minecraft oyununu çok fazla etkilemez. Gerçekten ilgilenmeniz gereken şey, karakterinizin bundan sonra ne yapması gerektiğidir. İlk olarak, oyuncuların sabit miktarda yiyecek araması gerekir. Ormana gidebilir ve kendinize çilek ve mantar gibi yabani meyveler bulabilirsiniz. Bu dünyada var olmaya devam etmeniz için size biraz güç verecekler. Daha sonra gerekli tüm donanıma sahip olduğunuzda, vücudunuzu daha fazla proteinle şarj etmek için avlanmanız mümkün.

Birkaç gün yetecek kadar yiyeceğiniz olduğunda, evi inşa etmek için kullanılan malzemeleri hemen kullanın. Bu, sahip olmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Eviniz en güvenli yerdir. Evinizde size zarar verebilecek hiçbir şey yoktur. Bu nedenle, burası her şeyi saklamanız için mükemmel bir yerdir. Her şeyden önce, kendine güzel bir demirci yapmalısın. Daha sonra kullanacağınız eşyalar bu demircide yapılır.

minecraft apk indir modkiwi com 3

TÜM DÜNYA BLOKLARDAN OLUŞMAKTADIR

Bilmiyorsanız Minecraft büyük bir dünya ama bloklardan oluşuyor. Etkileşimde bulunabileceğiniz ve kullanabileceğiniz her şeyin bir parçasıdırlar. Ağaç, toprak, giysiler… ve tüm dünya bloklar halinde düzenlenmiştir. Onları gerçek dünyamızın sahip olduğu hücreler olarak da hayal edebilirsiniz.

Maden çıkardıktan sonra, envanterinizde bulunabilir ve saklanabilir. Çıkarma işlemi sırasında sırt çantasının taşıyabileceği sınıra dikkat etmelisiniz. Başka bir şey stoklayamıyorsanız, evinize götürün ve oraya koyun. Bir şeyleri saklamadan önce kendine bir sandık yapmalısın. Gizem yavaş yavaş ortaya çıkacak ve her şeyi keşfetmek ve anlamak için yeterli sabrınız olmalı. Tıpkı gerçek dünyada yaşadığınızda olduğu gibi, hiç kimse size herhangi bir görevde rehberlik etmez.

minecraft apk indir modkiwi com 4

CRAFT TARİFLERİ DÜNYAYI TANIMLAYACAK ŞEKİLDE SUNULMAKTADIR

Örneğin, bir çubuk yapmak istiyorsanız, birkaç tahta çubuk bulmalısınız. Düz bir çizgide düzenleyin ve demircinizi dövün. Diğer oyunlardan farklı olarak, bu oyunun gelişimi gerçek dünyayla tamamen aynı bir sıra izleyecektir. İyi bir yay istiyorsanız, tahta çubuklar aramanız, örümcekleri öldürmeniz ve ipleri örmeniz ve sonra bunları bir araya getirmeniz gerekir. Ve çalışma yeteneğinize bağlı olarak, öğelerin nasıl oluşturulacağı.

Daha sonra, oyun daha çekici. Zombiler, canavarlar, canavarlar gibi korkunç şeylerle karşılaşacaksınız, hatta Dragon, Phoenix, Unicorn gibi efsanevi yaratıklarla tanışacaksınız… maceranız boyunca sizi güvende tutmak için yeni ekipman tasarlamak için yeni öğeler. Formüller giderek daha karmaşık hale gelecektir. İyi bir oyuncu için, maceraları için ihtiyaç duydukları şeyi yapmak için neredeyse tüm tarifleri hatırlayacaklardır.

minecraft apk indir modkiwi com 5

YENİ GÜNCELLEMELER, YENİ DÜNYALAR, BİTMEYEN MACERALAR

Minecraft’ta dünya sonsuzdur, bir bitiş noktası yoktur (aslında vardır ama o kadar geniştir ki her şeyi kısa sürede bulmanız çok zordur). Birincisi, mağaraları keşfederek yeni dünyaların açılabilmesidir. Yeraltını kazabilir ve mağaraları bulabilirsiniz. Bu gizemli yerler, portalları sayesinde başka dünyalara açılma potansiyeline sahiptir. Dediğim gibi Ejderhalar dışında efsanevi yaratıklarla karşılaşabilirsiniz. Onunla savaşmak ya da kaçmak kararınıza bağlıdır.

Gidebileceğiniz en son dünya Nether. Burası, birçok canavar türüyle cehennem gibi tasarlanmış bir korku yeridir. Burada ruh ve ceset orduları bile var. Antik parçalar (elmas ekipmanınızın bir kez daha yükseltilmesini sağlar), Bazalt, Hellenit cevherleri ve altın kaplama siyah taşlar vb. burada bulabileceğiniz malzemelerdir. Daha önce hiç bilmediğiniz veya denemediğiniz güçleri içerirler.

minecraft apk indir modkiwi com 6

Bu aynı zamanda daha güçlü eşyalar almanızı sağlayan yeni işçilik tariflerine de yol açar. Mıknatıs pusulalar (bir mıknatıs bloğunun yerini gösterir), Müzik diski “Pigstep”, Mutant mantarları, … rakibinizle savaşta sizi destekleyecek birçok etkiye sahiptir.

GRAFİK DÜZEYİ BÜYÜK ARTIRILMIŞTIR, ÇOK FARKLI ŞEYLER GÖSTEREBİLİR

Bu son güncellemede Minecraft, oyuncuların grafik seviyesini daha da yükseltmelerine olanak tanıyor. Yeterince güçlü bir cihazınız varsa, tam anlamıyla keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, karakterin jestleri de yükseltildi. Şu anda karakteriniz el sallama, tokalaşma, selamlama gibi detaylı jestleri yapabiliyor… Duyguları gösteren bu hareketler sadece teste tabi tutuluyor. Aşağıdaki güncellemeler onları daha iyi deneyimleyebilmeniz için geliştirmeye devam edecek.


İndir (114MB)

Artık indirmeye hazırsınız Minecraft ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir