Mine Survival
Mine Survival

Mine Survival v2.4.2 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Mine Survival, tehlikeli canavar varlıkların ve temel kaynakların yaşadığı geniş ve alışılmadık bir dünyada canlandırıcı hayatta kalma deneyimleri sunuyor. Sahip olduğunuz minerallerle birçok faydalı araç oluşturacak ve daha güçlü hedefleri fethetmey

Android Android Macera Oyunları
4 ( 733 puan )
Fiyat: $0
İsim Mine Survival
Yapımcı WILDSODA
Tür Macera Oyunları
Boyut 75M
Versiyon 2.4.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Mine Survival is the most famous version in the Mine Survival series of publisher WILDSODA
Mod Version 2.4.2

İndir (75M)

Oyuncular Mine Survival’ın oynanışına kolayca erişecek ve günlerce hayatta kalmak için ne istiyorlarsa onu yapacaklar. Çevre ile etkileşime girecek ve gerekli kaynakları bulacaksınız. Aynı zamanda farklı canavar türlerine karşı da dikkatli olmanız gerekecek.

Mayın Hayatta Kalma

GARİP BİR ÜLKEDE GÖRÜN VE HAYATTA KALIN

Oyuncular, bir bölgede baygın yatan gizemli bir figür gördüklerinde Mine Survival’daki yolculuğu deneyimleyecekler. Kısa bir süre sonra bilinçsiz bir dönemden sonra uyanır ve yaşamı sürdüren yolculuğuna başlar. Aynı zamanda bu, oyuncuların kolayca bulabileceği birçok farklı alana sahip müreffeh bir arazi olarak görülebilir. Oradan, oyuncuların ihtiyaç duyduklarını düşündükleri nesneleri toplamaları ve yenilemeleri için her zaman kaynaklar olacaktır.

Oyuncular, harekete geçmek için joystick ve ilgili düğmeler ile 2.5D ortamında karakteri hareket ettireceklerdir. Aynı zamanda ilginç olan nokta, otomatik nişan alma faktöründen dolayı karakteri kontrol etmede ve onu sömürmede rahat olmanızdır. Harekete geçirilebilir bir öğeye yaklaştığınızda bir kare göreceksiniz ve yalnızca karakteri tanımladığınız anda harekete geçmeniz gerekiyor. Bu garip ülkede nasıl hayatta kalacağınıza kendiniz karar vereceksiniz.

Mayın Hayatta Kalma

BULDUĞUNUZ KAYNAKLARI TOPLAYIN

Mine Survival’da karakteri nasıl kontrol edeceğinizi öğrendikten sonra hayatta kalma sürecinize başlayacaksınız. Karakter, temel ihtiyaçlara karşılık gelen istatistiklere sahip olacak, bu nedenle kaynak toplamaya ek olarak, karakterin sağlığını korumak için yiyecek toplamak mutlak bir zorunluluktur. Aynı zamanda, çıkardığınız eşyaların özelliklerine bağlı olarak, bunları toplamak ve süreci hızlandırmak için karşılık gelen sayıda araca ihtiyacınız olacak.

Çıplak elinizle bir ağacı kıracaksınız, ancak zaman alacak ve aynı zamanda alabileceğiniz ilk temel unsur. Spesifik olarak, önce inşa etmeniz gereken bir nesne, topladığınız eşyaların envantere yerleştirildiği bir sandıktır. Çantanın belirli bir limiti olacak, böylece sık kullanılmayan şeyleri bırakabilirsiniz. Ayrıca, madencilik araçları edindikten sonra, güvenli üssünüzü oluşturmak için daha nadir kaynakları çıkaracak ve yüksek kaliteli araçlar üreteceksiniz.

Mayın Hayatta Kalma

GECE TEHLİKELİ DÜŞMANLARLA MÜCADELE

Oyuncuların dikkat etmesi gereken heyecan verici ama aynı zamanda zorlayıcı bir nokta da Mine Survival’da gece ve gündüz döngüsünün olacağı. Gece çöktüğünde görüş alanınız minimum düzeyde olacak ve karanlıkta aydınlatmak için şenlik ateşi veya meşale gibi nesnelere ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda gece de tehlikede olacağınız bir zamandır çünkü gündüz kaçmaya çalıştığınız bazı canavarlar size sürpriz bir şekilde saldırabilir. Gün boyunca buna hazırlanmak için çok şey inşa etmeniz gerekecek.

Kaynak toplamak ve yerinizi inşa etmek için kullanılan araçların yanı sıra, tamamen farklı niteliklere sahip silahlar da bulacaksınız. Bu, oyunda kazandığınız minerallerin türüne bağlıdır çünkü bunlar ne kadar nadir olursa, silah kaliteniz de o kadar artacaktır. Aynı zamanda, tek başınıza savaşmayacaksınız, ancak devasa canavarlarla yüzleşmek için size katılmaya hazır, güçlü yıkıcı güce sahip kuleler olacak. Bu nedenle, bir alana bazı kuleler yerleştirebilmeli ve patronu topyekün bir saldırı için oraya çekebilmelisiniz.

Mayın Hayatta Kalma

Sürükleyici bir hayatta kalma deneyimi bulacaksınız:

  • Garip ve gizemli bir dünya, oyuncuları meraklarını gidermek için her zaman arkasındaki gizemleri keşfetmeye teşvik eder.
  • Günler boyunca ve korkunç canavarlara karşı ayakta kalmanız için gerekli olduğunu düşündüğünüz şeyi kendiniz toplayın.
  • Sahip olduğunuz her şeyle güvenli bir yer oluşturacak ve güçlü düşmanları alt etmek için ihtiyacınız olan silahlarla kendinizi donatacaksınız.
  • Hayatta kalma günleri, gece düştüğünde ortaya çıkacak tehlikelerle tekrar eden bir gündüz-gece döngüsüne sahiptir.
  • Güçlü patronlarla taarruza geçmeden önce taktiksel olarak savunma unsurlarını dikkatli bir şekilde seçiyorsunuz.


İndir (75M)

Artık indirmeye hazırsınız Mine Survival ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir