Mine Hunter
Mine Hunter

Mine Hunter v1.5 APK indir (Sınırsız Para/Enerji) 2022

Mine Hunter, oyuncuların karanlık zindanlardaki savaşlarında canlandırıcı ve telaşlı bir yolculukta sonsuz olasılıkların kilidini açar. İçeriği ayrıca oyuncunun ilerlemesine göre sürekli olarak genişleyecek ve onlara aksiyon RPG türünün özüne dalmışk

Android Android Macera Oyunları
4 ( 323 puan )
Fiyat: $0
İsim Mine Hunter
Yapımcı Loongcheer Game
Tür Macera Oyunları
Boyut 87MB
Versiyon 1.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Mine Hunter is the most famous version in the Mine Hunter series of publisher Loongcheer Game
Mod Version 1.5
Total installs 10,000+

Mine Hunter, oyuncuların karanlık zindanlardaki savaşlarında canlandırıcı ve telaşlı bir yolculukta sonsuz olasılıkların kilidini açar. İçeriği ayrıca oyuncunun ilerlemesine göre sürekli olarak genişleyecek ve onlara aksiyon RPG türünün özüne dalmışken daha fazla dövüş veya eğlence sunacak.

Mayın Avcısı: Piksel Rogue RPG

TEHLİKELİ VE KARANLIK zindanlar

Mine Hunter’daki zindanlar, madenlere benzer ama özel bir tasarım ve atmosfere sahip sonsuz bir kaynak olarak tasarlanmıştır. Oyuncunun yolculuğu, dünyadaki tüm zindanları ortadan kaldırmak, böylece insanların hayatlarını stabilize etmek ve yolculuğun potansiyelini genişletmektir. Seviyeye bağlı olarak, zindanlar, uygun bir savaş alanı oluşturmak için düşmanlar, yapı ve genişlik gibi büyük bir değişikliğe sahip olacaktır.

Mayın Avcısı: Piksel Rogue RPG

BENZERSİZ SAVAŞ MEKANİZMASI

Oyunun savaş mekanizması da esnek ve çeşitli olacak şekilde tasarlanmıştır ve oyuncular birçok farklı türde ortamda savaşırken pürüzsüz ve çekici bir his verir. Ayrıca, savaş hızı hızlıdır ve savaş odaklı konsepti uygulayarak, oyuncuların en yüksek savaş performansına sahip olmak için birçok kombinasyon oluşturması gerekir. Çevresel faktörlerin de büyük bir etkisi olacak ve oyuncu, seviyedeki her canavara büyük hasar vermek için onlarla etkileşime girebilir.

Mayın Avcısı: Piksel Rogue RPG

CRAFT VE YÜKSELTME EKİPMANLARI

Tüm zindanlar, oyuncuya savaş performansını yükseltmek veya geliştirmek için gerekli miktarda kaynak ve öğe sağlar. Oyuncular, birçok yüksek sınıf silah veya mevcut malzemelere dayalı destek araçları oluşturmak için birçok mağazayı ziyaret edebilir veya ayrı bir atölye oluşturabilir. Zindanlar gelecekte daha zor ve tehlikeli hale gelecek, bu nedenle dış bölgelere girerken iyi ekipman kullanmak her zaman bir önceliktir.

Mayın Avcısı: Piksel Rogue RPG

YENİ YOLCULAR TOPLA

Takım arkadaşları ve yoldaşlar, oyuncunun birçok savaşta büyük ölçüde yararlanabileceği birimlerle etkin bir şekilde savaşır. Yetenekleri ve performansları çeşitli ve zengindir, oyunculara kendileri için birçok benzersiz dövüş stili yaratmaları için birçok fikir veya uygun seçenek sunar. Ayrıca takım arkadaşlarını yükseltebilir, onlara güçlü ekipman verebilir ve yeni diyarlara ulaştıkça yeni içeriklerin kilidini açabilirler.

Mine Hunter APK eğlence dolu bir oyundur ve oyuncuları zindanlarda amansız savaşlara sürüklediği için eğlencede çok fazla potansiyele sahiptir. Bununla birlikte, tek başlarına savaşmayacaklar, en güçlü, göz alıcı kombinasyonları oluşturmak için diğer takım arkadaşlarıyla koordineli olabilirler.


İndir (87MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mine Hunter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLoongcheer Game

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir