Mindustry
Mindustry

Mindustry v6-official-126.2 APK indir (Tüm Teknolojilerin Kilidi Açık) 2022


Ünlü oyuncularla dolu bir oyuncu topluluğuna katılın, bir üs kuracaksınız ve birçok alan inşa edeceksiniz ve göreviniz onları yönetmek. Bu çalışmaya ek olarak, Mindustry'ye katılırken, oyuncuların daha güçlü büyümek için yönettikleri alanı yükseltmek

Android Android Aksiyon
5 ( 143 puan )
Fiyat: $0
İsim Mindustry
Yapımcı Anuken
Tür Aksiyon
Boyut 60M
Versiyon 6-official-126.2
MOD Tüm Teknolojilerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Mindustry is the most famous version in the Mindustry series of publisher Anuken
Mod Version 6-official-126.2

İndir (60M)

Ünlü oyuncularla dolu bir oyuncu topluluğuna katılın, bir üs kuracaksınız ve birçok alan inşa edeceksiniz ve göreviniz onları yönetmek. Bu çalışmaya ek olarak, Mindustry’ye katılırken, oyuncuların daha güçlü büyümek için yönettikleri alanı yükseltmek ve geliştirmek için çeşitli materyaller toplamaları gerekir. Bu oyuna gelirken yapmanız gereken tüm görevler bu değil ve ayrıca kendinizi düşmanlardan korumak için yeterince güçlü bir üs inşa etmeniz gerekiyor.

akıl bilimi

BÜYÜK FABRİKA İNŞA ET

Bu temel bir inşaat ve yönetim oyunudur; Bu oyuna geldiğinizde, zorluklara başlamadan önce oynanışı öğrenmeniz ve öğreticiyi izlemeniz gerekiyor. Bu oyun karmaşık bir oynanışa sahip olduğundan ve zorlukları tamamlamak için biraz zaman ayırmanız gerekiyor. Bu oyuna gelirken asıl göreviniz sağlam tesislere sahip bir fabrika inşa etmektir. Yapmanız gereken tek şey bu değil ve fabrikanın malzeme temini için farklı gereksinimleri karşılaması gerekiyor.

akıl bilimi

FABRİKA CİHAZLARINI İYİLEŞTİRİN

Mindustry’deki fabrikanızı geliştirmek için yeni gelişmiş fabrika içi tesisler gereklidir. Peki oyunda ilerlemek için fabrikanızı ve ekipmanınızı nasıl yükseltirsiniz? Görev çok basit: sadece fabrikanın malzemelerini bulun ve toplayın. Tüm bu malzemelerin kullanılması, tesisin tesislerini iyileştirir ve nihayetinde ekipman göz ardı edilemez. Bitki için yeterince büyük bir gelir getirmek için çok çalışmanız yardımcı olacaktır ve o zaman bitkinin büyümesi için bir şans vardır.

akıl bilimi

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ BİR KORUMA TEMELİ OLUŞTURUN

Bu oyunda yapmanız gereken devasa bir montaj hattı kurmak değil. Oyuna katılırken dikkat etmeniz ve temel gelişiminizi sağlam ve sürdürülebilir bir şekilde yükseltmeniz gerekir. Tehlikeli entrikalara sahip bir dizi düşman, yarattığınız şeylerle sizi daima yenmeye çalışır. Bu nedenle oyuncular, üslerini düşman saldırılarından korumaya dikkat etmelidir. Düşman dalgaları güçlüdür ve her 60 saniyede bir ortaya çıkar.

FARKLI OYUN MODLARI

Temel bir inşaatçının tüm sorumluluklarını üstlenecek kadar kendinize güveniyor musunuz? Sadece yaratmakla kalmaz, onları korumanız gerekir. Mindustry ile oyuncular, üç temel ve çekici oyun modunu deneyimleme fırsatına sahipler. Eve zafer getirme şansına sahip olmak için her mücadelede sizin için doğru oyun modunu seçmenize izin verilir. Her modun, oyuncuların üstesinden gelmesi gereken kendine has zorlukları olacağı biliniyor.

akıl bilimi

ANA ÖZELLİKLER

  • Sağlam altyapıya sahip bir fabrika inşa etmek için tüm beyninizi ve gücünüzü kullanın.
  • Üretim hattı bileşenlerinin montajında ​​kullanılabilecek şekilde fabrikanın ekipmanını iyileştirin.
  • Ekipmanın faydalarını artırmak için yeterli sayıda mal biriktirin.
  • Düşman sürülerine dayanacak güçlü bir temel oluşturun.
  • Değişen kurallar ve zorluklar içeren çeşitli oyun modları mevcuttur.


İndir (60M)

Artık indirmeye hazırsınız Mindustry ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir