Mimo
Mimo

Mimo: Learn Coding v3.66.2 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Mimo, programlamayı ve kodlamayı daha erişilebilir ve daha hızlı öğrenme yolunda kullanıcılara eşlik eder. Herhangi bir dili doğru bir şekilde yorumlayarak ve kodlama pratiği için en kullanışlı araçları sağlayarak onu elde etmek hiç bu kadar kolay ve

Android Android Eğitim
4 ( 862 puan )
Fiyat: $0
İsim Mimo
Yapımcı Mimohello GmbH
Tür Eğitim
Boyut 60MB
Versiyon 3.66.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Mimo is the most famous version in the Mimo series of publisher Mimohello GmbH
Mod Version 3.66.2
Total installs 5,000,000+

İndir (60MB)

Mimo, programlamayı ve kodlamayı daha erişilebilir ve daha hızlı öğrenme yolunda kullanıcılara eşlik eder. Herhangi bir dili doğru bir şekilde yorumlayarak ve kodlama pratiği için en kullanışlı araçları sağlayarak onu elde etmek hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı – çözülecek kod üretme, yeni bir kategori oluşturma etkinliği. Yeni özellikler yakında güncellenecek ve uygulamadaki tüm etkinliklere hizmet etmeyi öğrenmesi daha kolay olacak.

FARKLI PROGRAMLAMA DİLLERİNİ ÖĞRENİN

İlk öğrenme etkinliklerine yeni başlayan herhangi bir kullanıcı için kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir arayüz oluşturan Mimo, mükemmel bir seçimdir. En popüler dillere aşina olanlardan öğrenmeye başlamayı destekleyin. Python, JavaScript, CSS ve daha fazlasını öğrenebilir.

HER BOYUT KODU İŞLEME

Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, Mimo her boyut için her varlığa özel farklı kodlamalar oluşturmaya başlayabilir. Büyük bir dosyayla karşılaştırıldığında, küçük bir şifreli dosya oluşturmak herhangi bir programcı için büyük bir zorluktur. Ancak bu da denemeye değer bir seçenektir.

Mimo: Kodlamayı, programlamayı öğrenin Mimo: Kodlamayı, programlamayı öğrenin

KOD ÇALIŞTIRMAK İÇİN UYGULAMA ADIMLARI

Bir kod parçasına alıştıktan ve ustalaştıktan sonra, öğreneceğiniz bir sonraki şey onu çalıştırmayı denemektir. Bu, kodun doğruluğunu daha hızlı kontrol etmenize yardımcı olan bir aktivitedir. Gelecekteki içeriklerle daha büyük projeler oluşturmayı ve kullanıcıları güvenle desteklemeyi hedefleyin. Gerekli olduğunu düşünüyorsanız, bilgileri taşımak için taşınabilir bir IDE sağlıyoruz.

ÖĞRENİMİ TAMAMLAYIN

Diğer kodlama görevlerine adım atarken kursları daha güçlü bir temelle tamamlayın. Tüm potansiyelinize göre egzersizler oluşturun ve kursu indirip etkinleştirmeye başlamaktan çekinmeyin.

YENİ KATALOGLARI AÇIN

Temel bilgileri edinerek, adınızı taşıyan büyük projeleri geliştirmek için yeni portföy oluşturma faaliyetleriyle Mimo’da devam edin. İşiniz veya eğlenceniz için yeni bir web sitesi veya uygulama oluşturun. Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve yeteneklerinizi geliştirmek için içeriğinizi her zaman yenileyin.

Mimo: Kodlamayı, programlamayı öğrenin Mimo: Kodlamayı, programlamayı öğrenin Mimo: Kodlamayı, programlamayı öğrenin

YENİ SERTİFİKALAR

Kodlama ve programlama içeriğiyle ilgili çeşitli akademik sertifikalarla yetenekleri onaylayın. Diğer programcıları tanımak için ilgili topluluklara katılın. En seçkin etkinliklere sahip üye listesine katılalım! Buradan heyecan verici işlere giden yol da açık.

KURSLARA BAŞLAYIN VE YENİ KODLAR OLUŞTURUN

Mimo, bitmemiş bilgilerle başlayıp önemsiz şeylerden yukarı doğru ilerleyerek seviyenizi sınırlamaz. Doğruluk ve özveri sağlayarak tüm içeriğin öğretimini ve uygulamasını sağlarız. Bu en iyi ortamda çalışmak, deneyimlemek ve bize bir inceleme bırakmak harika!


İndir (60MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mimo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir