Mighty Party
Mighty Party

Mighty Party v1.84 APK + MOD (Sınırsız Kaynak) indir 2022


Mighty Party: Magic Arena ile yeni bir sıra tabanlı strateji RPG'sinde şansınızı deneyin. Bu, çeşitli oyun türlerini birleştirme konusunda mükemmel bir oyundur ve başka hiçbir rol yapma oyununda tüm dövüş, aksiyon ve sıra tabanlı RPG unsurları yoktur

Android Android Rol Oyunu
5 ( 874 puan )
Fiyat: $0
İsim Mighty Party
Yapımcı PANORAMIK GAMES LTD
Tür Rol Oyunu
Boyut 148MB
Versiyon 1.84
MOD Sınırsız Kaynak
Orjinal Google Play
Mighty Party is the most famous version in the Mighty Party series of publisher PANORAMIK GAMES LTD
Mod Version 1.84
Total installs 10,000,000+
  • sınırsız altın
  • Sınırsız mücevher
  • Sınırsız jeton
  • Sınırsız tüm tuşlar
  • Sınırsız tüm noktalar
  • Sınırsız tüm kaynaklar
  • Dükkanda sınırsız kahraman çağırma kartı
  • Atlanan hile karşıtı (yeni hesapla başvurun)


İndir (148MB)

Mighty Party: Magic Arena ile yeni bir sıra tabanlı strateji RPG’sinde şansınızı deneyin. Bu, çeşitli oyun türlerini birleştirme konusunda mükemmel bir oyundur ve başka hiçbir rol yapma oyununda tüm dövüş, aksiyon ve sıra tabanlı RPG unsurları yoktur. Size getirdiğimiz yeni ve güzel şeyleri deneyimlemek için özgür ve rahat olacaksınız. Bu oyunda yaratılan yüzlerce güçlü düşmanı yenmek için yeterli güce ve zekaya sahip misiniz?

BİRÇOK YENİ ÖZELLİKLE EN İYİ DENEYİMİ SAĞLAYIN

Bu, şu anda piyasadaki en iyi aksiyon rol yapma oyunu olarak kabul edilebilir ve bu kadar çok kombinasyona sahip bir oyun bulamazsınız. Bahsetmeye değer ve oyunda her zaman oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için güncellemeler ve iyileştirmeler var. Bu oyuna katılırken, yaz festivali için çevredeki unsurları kendiniz dekore edebilirsiniz. Sadece bu da değil, önemli olayların hikayelerde sonu ne kadar değiştirdiğini açıkça görebilirsiniz.

mighty party 3

DÜNYADA MÜCADELE OYUNCULARI

Bu oyuna katılın ve tonlarca farklı eğlence yaşayacaksınız. Mighty Party’nin sıradan bir satranç dövüşü RPG oyunundan daha fazlası olduğunu söyleyeceğiz. Eşsiz bir satranç savaşında dünyadaki birçok oyuncuyla tanışacak ve etkileşime gireceksiniz. Size heyecan verici ve eşit derecede çekici anlar getirecekler ve her zaman birçok farklı güçlü oyuncuyu yenmeye çalışmalısınız.

Bu oyuncuların hangi becerilere sahip olabileceğini kimse bilemez, bu bir sır ve her zaman tetikte olmalısınız. Savaşçınızı savaşa göndermeden önce, düşman konumundan gelen düşmanı dikkatlice inceleyin ve dikkatli hareket edin. Birçok düşman uzun yıllara dayanan deneyime sahip oyunculardır ve dikkatsiz davranıp kaybetmenin sonucunu getirebilirsiniz. Ancak savaşa girerken önce savaşçılarınızın güçlü ve zayıf yönlerini bilin ve doğru savaşçıları yetiştirin.

güçlü parti

TAKIM arkadaşlarınızla MÜCADELEYE KATILIN

Bu oyunda klasik savaşlarımızda tek başınıza çalışabiliyorsunuz ve eğer kazanırsanız kendinize çok fazla onur kazandıracak ve belirli bir rekor kıracaksınız. Ancak daha büyük bir zafer elde etmek için lonca ve klanlarda kurulmuş takım arkadaşlarınızla savaşlara katılmalısınız. Gerekli tüm becerilere sahip bir ekip bulun ve oluşturun, böylece siz ve takım arkadaşlarınız Mighty Party’de büyük savaşlar kazanabilirsiniz.

Sadece bu da değil, çok güçlü bir ailenin her zaman çok daha fazla avantajı olacaktır. Güçlü yönlerinin nerede olduğunu bilecek ve en iyi şekilde antrenman yapabileceklerdir. Güçlü bir ekip oluşturmak size birçok savaşı kazanma şansı verebilir. Rakiplerin çoğunu yenebilecek en cesur savaşçı olacaksın. Daha spesifik olarak, savaş alanına ilk adım atan ve büyük patronu yenen siz olacaksınız. O zaman, kazanan için birçok benzersiz ganimet ve taç kazanma şansınız olacak.

1 mighty party 4

KAHRAMANLARINIZI YÜKSELTİN

Bu oyunun savaşlarında zaferi sağlamak için savaşçılarınızı anlamanız ve onları belirli savaşlara atamanız gerekir. Zeka ve güç dolu komutan olacak, yüzlerce farklı kahraman ve canavar seçip toplayacaksınız. Onları birçok benzersiz beceri ve farklı unsurların bir kombinasyonu ile kontrol edecek ve geliştireceksiniz. Ordunuz, birçok beceriye ve benzersiz büyülere ve becerilere sahip olduğunda büyük bir güce sahip olacaktır.

Mighty Party’de, savaşa gitmeden önce bir savaşçının temel özelliklerini yükseltecek kadar mantıklı olun. Silahlarını ve becerilerini yeni bir seviyeye yükseltmelisin ve ardından birçok yeni ve güçlü hamleye sahip olacaklar. Şimdi elde ettiklerine çok şaşırmayın. Hepsi senin ve daha iyi sonuçları hak ediyorsun. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce kahraman ve mistik karakter var. Onlar Savaşçı, Büyücü, onları ordunuzda toplama fırsatını yakalamalısınız.

mighty party 2

MÜKEMMEL STRATEJİNİZLE GELİN

Bu oyunda küçükten büyüğe birçok savaşı kazanmak için savaşçınızın her bir becerisini nasıl kullanacağınızı bilmelisiniz. Onları doğru savaşlarda ortaya çıkarın ve rakiplerinizi 1 saniyede devirebilecek güçlü hareketlerle kontrol edin. Endişelenmeyin çünkü akıllı bir komutan olduğunuz ve savaşlarınız için benzersiz stratejiler geliştirdiğiniz sürece savaşçılarınız bunu kesinlikle yapabilir.

Mighty Party’nin herhangi bir savaşında öznel olmayın ve ordunuzun savunması – saldırısı için strateji oluşturmalısınız. Kahramanın benzersiz yeteneklerini birçok kartla birleştirerek, doğru bir şekilde kullanıldığında savaşlarda daha ileri gidebilirsiniz. İstihbarat sizindir. Birçok büyük savaşta düşmanı kazanmak için kendi yönteminizle strateji oluşturun.


İndir (148MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mighty Party ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPANORAMIK GAMES LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir