Miga Town: My Store
Miga Town: My Store

Miga Town: My Store v1.4 APK indir (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) 2022


Miga Şehrim: Mağazam, insanların mağazalarını keşfetmekten veya tasarlamaktan zevk alırken kendilerini sonsuz eğlenceye kaptırmalarını istiyor. Ebeveynlerin çocuklarla birlikte sonsuz olanaklar yaratarak eğlenmesi için uygun, çok sayıda samimi içeriğ

Android Android Eğitim
5 ( 626 puan )
Fiyat: $0
İsim Miga Town: My Store
Yapımcı XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Tür Eğitim
Boyut 58MB
Versiyon 1.4
MOD Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Miga Town: My Store is the most famous version in the Miga Town: My Store series of publisher XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Mod Version 1.4
Total installs 10,000,000+

İndir (58MB)

Miga Şehrim: Mağazam, insanların mağazalarını keşfetmekten veya tasarlamaktan zevk alırken kendilerini sonsuz eğlenceye kaptırmalarını istiyor. Ebeveynlerin çocuklarla birlikte sonsuz olanaklar yaratarak eğlenmesi için uygun, çok sayıda samimi içeriğe sahip bir aile oyunudur. Hepsinden iyisi, herkesin mağaza zincirini farklı bir ölçüde çeşitlendirmek için her zaman yeni içerikle güncellenecektir.

Miga Şehrim: Mağazam

ŞEHRİNİZDEKİ MAĞAZALARI KEŞFEDİN

Oyuncular Mağazam’a geldiklerinde ilk iş, eşyaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için yerel mağazaları keşfetmek veya ziyaret etmektir. Tabii ki, zevklerine uygun her şeyi satın alabilirler, hatta başka birçok etkileyici amaca hizmet etmek için her türlü canlı nesneyi araştırabilir veya etkileşime girebilirler. Bunun da ötesinde, insanlar bireysel yaratıcılıklarıyla çevrelerinde çeşitli atmosferler yaratmak için kıyafetlerini özgürce değiştirebilirler.

ZİNCİRİNİZDE YENİ MAĞAZALAR AÇIN

Oyuncular yerel mağazaları keşfetmeyi bitirdikten sonra başlayabilir ve kendi mağazalarını oluşturmaya başlayabilirler. Oyunun herhangi bir kısıtlaması veya kısıtlaması yoktur, bu nedenle herkes mağazasının hangi temaları veya ürünleri satacağına özgürce karar verebilir. Ayrıca zincirde aynı anda birden fazla mağaza açarak, her mağazanın her dönemde getirdiği pasif gelirden gelen refahın tadını çıkarabilirler.

Miga Şehrim: Mağazam

ARKADAŞLAR İÇİN BİR GÜZELLİK SALONU İNŞA ET

Güzellik salonları aynı zamanda potansiyel kadın müşteriler arasında da popülerdir, burada dinlenirler veya sürekli görünümlerini değiştirirler. My Store, oyuncuların her mağazayı kendi tarzlarına göre özelleştirmesi veya tasarlaması, hatta üretkenliği artırmak için daha fazla yeni ekipman yükseltmesi veya kurması için birçok seçeneğe sahip olacak. Güzellikle ilgili mağazaların da üst birimlerden çok fazla etkisi olacak ve oyuncuların tüm süreçleri daha sonra optimize etmesine yardımcı olacak.

TANITIN YENİ MODEL VE ​​GİYSİ TASARIMI

Herkes giyimi veya modayı sever, bu da oyuncuları farklı tarzlara sahip birçok moda mağazası inşa etmeye motive eder. Sistem veya personel zaman zaman birçok öğeyi otomatik olarak günceller veya yeniler, ancak oyuncu ek sermaye sağlayabilir veya iç tasarımı değiştirebilir. Tabii ki, daha değerli müşterileri çekmek ve atıl geliri artırmak için birçok benzersiz kıyafet de tasarlayabilirler.

Miga Şehrim: Mağazam

ARKADAŞLARLA ÇEŞİTLİ EĞLENCE KEYFİ

Oyuncular, birlikte yeni hizmetleri ve yerel mağazaları keşfetmek veya keyfini çıkarmak için birkaç NPC ile arkadaş olabilir. My Store’daki belirli mağazalardan bazıları, arkadaşlarla birlikte olduklarında daha ilgi çekicidir ve etkileşim veya sanal olarak iyileştirici arkadaşlıklar için yeni olanaklar sunar. Zamanla, oyuncular arkadaşlarıyla alışveriş yaparken yeterli puan biriktirebilir ve belirli nokta mağazalarında nadir ödüller veya ürünler takas edebilir.

Miga Şehrim: Mağazam

ETKİLEYİCİ KONSEPTLERLE RAHATLATICI MİNİ OYUNLAR

Oyundaki mini oyunların tümü, hepsi yaratıcı ve oyundaki mevcut birçok konsepte dayalı oldukları için samimi ve eğlencelidir. Hepsinden önemlisi, ödülleri her zaman cömerttir ve oyuncuların karakterlerini süslemeleri veya yeni içerik oluşturmaları için bonuslar veya ek öğeler arasında değişir. Ayrıca, oyuncunun sahip olduğu her mağazada arkadaşları alışveriş yaparken eğlenmek için ayrı mini oyunlar olacak.

Miga Şehrim: Mağazam

My Store, oyuncular bir mağaza zinciri kurduğunda veya alışveriş dünyasını muhteşem bir bakış açısıyla keşfettiklerinde yeni ve büyüleyici deneyimler yaratacak. Her şeyden önce, insanlar çeşitli olağanüstü ve canlandırıcı etkinliklere kişiselleştirebilecekleri veya kendilerini şımartabilecekleri için, aileleriyle olan yolculukları da potansiyel açısından zengindir.

ÖZELLİKLERİ

  • Mağaza açmak için yeni fikirleri motive eden veya ilham veren sonsuz ürün ve zevklerle keşfedin ve alışverişe başlayın.
  • İster güzellik ister moda tutkunu olsun, her tür müşteriyi memnun etmek için çeşitli mal ve ürünlerle yeni mağazalar açın.
  • Arkadaş edin ve tek başına alışverişe kıyasla yeni görgü ve eğlencelerle birlikte alışverişe başlayın.
  • Aileniz veya arkadaşlarınızla yeni fikirler üretirken benzersiz ve egzotik detaylar ekleyerek özel bir editörle yeni ürünler tasarlayın.
  • Oyuncular için yaratıcı faktörler ve oynanış ile keyifli mini oyunlar en iyi anlara sahiptir.


İndir (58MB)

Artık indirmeye hazırsınız Miga Town: My Store ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanXiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir