Miga Town My TV Shows
Miga Town My TV Shows

Miga Town: My TV Shows v1.4 APK + MOD (Tümünün Kilidi Açık) indir 2022


Miga Şehrim: TV Şovlarım, oyuncuların hayal ettikleri TV şovlarını oluşturmaları için bir cennet olacak. Başarıya giden yolda kendilerine has tarzları ile canlı ve yaratıcı bir şekilde tasarım yapabilir veya işleri yönetebilirler.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 85 puan )
Fiyat: $0
İsim Miga Town My TV Shows
Yapımcı XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 63M
Versiyon 1.4
MOD Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Miga Town My TV Shows is the most famous version in the Miga Town My TV Shows series of publisher XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Mod Version 1.4
Total installs 10,000,000+

İndir (63M)

Miga Town: My TV Shows, herkesin birçok TV şovunda ünlü yıldız olması için rahatlatıcı ve hareketli bir oynanışa sahip sıradan bir oyundur. Aynı zamanda, Miga Town serisindeki diğer birçok oyunla da bağlantılara sahiptir, böylece verileri başarılı bir şekilde bağladıklarında çok sayıda etkileyici potansiyel ortaya çıkar. Ayrıca oyunun içeriği ve oynanışı, her şeyi sıfırdan inşa ederken herkese en tazeleyici ve sürükleyici hissi yaşatmayı vaat ediyor.

Miga Şehrim: TV Şovlarım

TV Şovu Ünlü Olmanın İlk Adımlarını BAŞLAYIN

Oyuncular My TV Shows’a ilk geldiklerinde, işleri veya hedefleri, her şeyi yavaş yavaş keşfetmek veya daha sonra karar verecekleri şekilde değiştirmek için çeşitlidir. Ayrıca, genel hedefleri, röportajlar, yarışma programları veya diğer ilgili şeyler olsun, medya ünlüleri olmaktır. Her başarıya veya çabaya bağlı olarak, oyuncular belirli bir sınıra kadar kademeli olarak bir şeyler biriktirecek ve böylece kariyerleri için yeni potansiyeller veya faaliyet alanları açacaktır.

EV TEMASINDA FAVORİ ROLİNİZİ OYNAYIN

Oyuncunun yayınlamaya karar verdiği konuya bağlı olarak, etkileşimleri veya içerikleri çeşitli ve zengindir. İlk içerik, insanların arkadaşça bir duygu yaratmak ve genellikle bir ailenin yaptığı hoş sohbetler yapmak için herhangi birine dönüşebilecekleri evdir. Oyuncuların programı geliştirme yollarına bağlı olarak, daha çekici başarılar elde etmek için izleyici sayısı önemli ölçüde artacaktır.

Miga Şehrim: TV Şovlarım

CANLI KONUŞMA GÖSTERİSİNE KATILIN VE EV SAHİPLİĞİ YAPIN

Talkshow’lar, insanların çeşitli içerik veya konularda ünlülerle harika hikayeleri bir araya getirip dinlediği yerlerdir. Oyuncu, sunucu veya değerli bir konuk olabilir ve her bölümü veya hikayeyi seyirciyi memnun etmek için canlı bir şekilde geliştirebilir. Zamanla, oyuncular için daha fazla yeni içerik açılacak ve gösteriyi geniş çapta sevdirmek için onlara daha benzersiz temalar verecek.

MÜKEMMEL GELİŞİM İÇİN YENİ STÜDYOLAR AÇIN

Oyun, yenilikçi veya yaygın olarak sevilen programların yanı sıra, oyuncuların gelirlerini artırmak için çeşitli stüdyolar oluşturmasına da izin veriyor. Oyuncu, yemek pişirme şovları, sihirbazlık numaraları, film setleri vb. gibi herhangi bir stüdyo kurabilir veya yönetebilir. Tüm gelir veya stüdyo kiralama maliyetleri oyunculara gidecek ve böylece herkesin her stüdyoyu geliştirmesi veya yükseltmesi için motivasyon haline gelecektir.

Miga Şehrim: TV Şovlarım

CANLI İÇERİKLİ HEYECAN VERİCİ MİNİ OYUNLAR

Mini oyunlar, oyun boyunca herkesin deneyimini çeşitlendirmek için My TV Shows da dahil olmak üzere Miga Town’daki tüm oyunlar için olmazsa olmazdır. Konuları veya içerikleri çeşitli ve canlıdır, ancak çoğu geniş bir kitleye sahip medyada yer almaktadır. Ayrıca, oyuncuların boş zamanlarında rahatlamaları için ödülleri veya eğlenceleri sonsuz olduğunda ideal bir gelir kaynağıdır.

SOKAKTAN YENİ FİKİRLER TOPLA

Oyuncular dünyaya çıkıp yerel yaşamı keşfederse, programlar geliştirmek için daha etkileyici ve benzersiz fikirlere sahip olacaklar. Buradaki insanlar her gün yayınlanan her TV programını takip ediyor ve hepsinin olumsuz ya da olumlu pek çok farklı yorumu var. Oyuncuların iyi şovlarla tanışması ve her zamankinden daha fazla görüntüleme çekmesi için de birçok potansiyel var.

Miga Şehrim: TV Şovlarım

My TV Shows, insanların stüdyolarını veya sevdikleri medya dünyalarını kurmalarına olanak tanıyan eğlenceli ve yaratıcı oyunlardan biridir. Her şeyden önce, mini oyunlar oynanışı çeşitlendirecek ve kişiselleştirilmiş stüdyolardan en iyi şekilde yararlanmanın yanı sıra daha fazla potansiyel gelir kaynağı yaratacaktır.

– Oyuncuların her şeyi yöntemlerine ve tarzlarına göre geliştirmeleri için sonsuz potansiyele sahip yaratıcı oyun.
– Komik karakter etkileşimi ve diyalog, ortamdaki eğlenceyi ve eğlenceyi artırır.
– Stüdyoların yanı sıra dinlenme veya ek gelir için çeşitli stüdyolarda çeşitli mini oyunlar.
– Kira ve gelir oranını artırmak için geniş stüdyo özelleştirme yelpazesi.
– Benzersiz temalar ve konseptler, oyuncuların yeni şovlar geliştirmeleri için ilham kaynakları olarak hizmet eder.

Miga Şehrim: TV Şovlarım


İndir (63M)

Artık indirmeye hazırsınız Miga Town My TV Shows ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanXiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir