Miga Town: My School
Miga Town: My School

Miga Town: My School v1.3 APK + MOD (Tümünün Kilidi Açık) indir 2022


Miga Town: My School, oyuncular için en iyi okulların mükemmel bir atmosferini yeniden inşa edecek. Herkes burada okul hayatının tadını rahatça çıkarabilir ve çeşitli tarz ve yöntemlerle gelecek vaat eden bir gelecek inşa edebilir.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 205 puan )
Fiyat: $0
İsim Miga Town: My School
Yapımcı XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 47M
Versiyon 1.3
MOD Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Miga Town: My School is the most famous version in the Miga Town: My School series of publisher XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Mod Version 1.3
Total installs 10,000,000+

İndir (47M)

Miga Kasabası: Okulum, okul öğesini oyun için ana tema olarak kullanır ve aynı zamanda popüler Miga Kasabası serisine bir giriştir. Bu oyunda oyuncular, birçok parlak geleceği beslemek için arkadaş canlısı bir çevreye ve zengin potansiyele sahip mükemmel bir okul inşa etmek ve geliştirmek zorunda kalacaklar. Hepsinden önemlisi, eğlencesi veya içeriği tamamen okullarda yaygın olarak bulunan tanıdık özellikler etrafında döner.

Miga Şehrim: Okulum

CANLI BİR ATMOSFER İLE OKULU GENİŞLETİN

My School’a gelen her oyuncu elit bir öğrenci olarak başlar ancak aynı zamanda her bir ayrı tesisin tüm geliştirme veya inşaatı ile ilgilenmek zorundadır. Neyse ki, okul etkinlikleri arkadaş canlısı, sevimli ve yaşa uygun, bu yüzden herkesin harika zaman geçirmesi gerekiyor. Bu arada, oyuncular canlı ve gelişmiş bir okul inşa etmek için sürekli olarak çaba göstermeli veya birçok koşulu yerine getirmelidir.

ÖĞRENCİYE ÖZEL ÇEŞİTLİ AKTİVİTELER

Birçok okul etkinliği, öğrencilerin aktif kalmalarını ve yeni bilgileri özümsemek için dış dünyaya yaklaşmalarını ister. Ayrıca, okulun öğretim programına bağlı olarak, öğrencilerin daha heyecanlı olması için etkinliklerin içerikleri sürekli değişecektir. Oyuncular ayrıca etkinliklerin geliştirilmesine katılabilirler, böylece tüm öğrencilerin okul etkinliklerine aktif olarak katılmaları için çok fazla potansiyel veya eğlence yaratır.

Miga Şehrim: Okulum

ARKADAŞLARLA İLETİŞİME GEÇ VE BAZI NUMARALAR YAP

Arkadaşlar her zaman insanların okula gitmesi için en büyük motivasyon olmuştur ve My School bu sistemi daha mümkün veya etkileşimli hale getirecektir. Oyuncular, etraftaki NPC’lerle özgürce arkadaş olabilir, sohbet edebilir ve sınıfta veya kapsamlı etkinliklerde birlikte birçok eğlenceli eylem gerçekleştirebilir. Arkadaş edinmek, çabaları veya ilişki kurmaları boyunca oyunculara ne kadar çok yardım veya gizli ödül gelirse o kadar önemlidir.

EKSTRA EĞLENCE İÇİN ÇEŞİTLİ SINIFLARA KATILIN

Bir okul, öğrencinin temellerini kavraması veya bilmesi için birçok farklı konuya sahip olacaktır, tek bir mesleğe odaklanır. Tüm dersler mini oyunlar olarak tasarlanacak, böylece oyuncular mükemmel kurslar için iyi notlar veya birçok güzel ödül alabilirler. İnsanlar ayrıca performansı veya sonuçları iyileştirmek için her konu için birden fazla veya uyumlu tesis kullanabilir.

Miga Şehrim: Okulum

MÜKEMMEL BİR ÖĞRETMEN OLUN

Öğretmenlik karmaşık bir iş olabilir ama My School bu meslek için işleri daha canlı ve etkileyici kılıyor. Oyunda diğer öğrencilere öğretmek veya rehberlik etmek, herkesin öğretmen olma hissinin tadını çıkarması için birçok seçenek veya sonsuz eğlence ile arkadaş canlısı ve basittir. Aynı zamanda, çeşitli durumlarda veya seviyelerde insanlara ödev vermeyi veya öğretmeyi de içerir.

HIZLI BİR EGZERSİZ İÇİN SPORA KATILIN

Okullardaki spor aktivitelerinin tamamı eğlence alanındadır, çünkü hepsi oyunculara diğer NPC’lerle çok fazla etkileşim sağlar. Oyuncunun seçtiği spor türüne bağlı olarak, içeriği veya temposu sürekli değişecek, ancak yine de ilkokulların tanıdık atmosferini yaratacaktır. Birçok spor etkinliği, oyuncuların diğer okullarla rekabet etmesi için eğlence veya önemli etkinlikler haline gelecektir.

Miga Şehrim: Okulum

My School, oynanabilirliği veya benzersiz içeriği ile güzel ve potansiyel dolu bir okul ortamını tamamen yeniden inşa ediyor. Oyuncular artık seçkin öğrenciler veya profesyonel öğretmenler olabilir ve bir sürü yaratıcılık ve daha fazlasıyla okul öğrencilerinin kalitesini bir sonraki seviyeye taşımaya devam edebilir.

– Tıpkı hayali dünyadan inşa edilmiş gibi geniş etkinlikler ve konularla harika ve kapsamlı bir okul inşa edin.
– Çeşitli kaynaklardan ayrıntılı talimatlar veya bilgiler içeren eğlenceli ve sürükleyici konular.
– Birçok öğrenci için eğlenceli aktiviteler ve tüm okulda veya elit sıralar dışında derecelerini hızla yükseltme.
– Öğretmen olmanın ve tüm öğrencilere benzersiz derslerle yardımcı olmanın muhteşem heyecanını yaşayın.
– Diğer okullarla rekabet etmek ve okulun etkisini daha fazla öğrenciyle artırmak için büyük spor turnuvası.

Miga Şehrim: Okulum


İndir (47M)

Artık indirmeye hazırsınız Miga Town: My School ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanXiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir