Miga Town: My Pets
Miga Town: My Pets

Miga Town: My Pets v1.6 APK + MOD (Tümünün Kilidi Açık) indir 2022


Miga Town: My Pets, oyuncuların dünya çapında sayısız sevimli ve tüylü hayvanla eğlenebileceği bir cennettir. Ayrıca müreffeh bir şehir inşa edebilir ve evcil hayvanlarla ilgili her şeyin ticaretini yapabilirler.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 932 puan )
Fiyat: $0
İsim Miga Town: My Pets
Yapımcı XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 70M
Versiyon 1.6
MOD Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Miga Town: My Pets is the most famous version in the Miga Town: My Pets series of publisher XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Mod Version 1.6
Total installs 10,000,000+

İndir (70M)

Miga Kasabası: Evcil Hayvanlarım, Miga Kasabası serisine bir giriştir ve şimdi insanlara daha fazla deneyim ve eğlence getirmek için ana tema olarak evcil hayvanları kullanıyor. Evcil hayvanların hepsi birçok farklı tür veya şekilde gelir ve hatta oyuncuların evcil hayvan koleksiyonu oluşturması için çok sayıda komik literatüre sahiptir. Kısacası, bu oyun evcil hayvan meraklıları için tüm olanaklara, hizmetlere ve büyük potansiyele sahip minyatür bir dünyadır.

Miga Şehrim: Evcil Hayvanlarım

SINIRSIZ POTANSİYEL DÜNYAYI KEŞFEDİN

Miga Town serisindeki her oyunla ilgili en iyi şey, oyuncuların farklı bir tema ile birden fazla şehir inşa etmesine izin vermesidir. My Pets artık evcil hayvan kullanıyor, bu nedenle tüm şehir sürekli olarak evcil hayvanlar için potansiyel veya yeni içerik sunarken bu tek öğeye odaklanıyor. Ayrıca, insanlar uluslararası değiş tokuşlar yapabilir ve ortaklaşa farklı türlerdeki evcil hayvanlar için eğlenceli ve faydalı yarışmalar düzenleyebilir.

Miga Şehrim: Evcil Hayvanlarım

EVCİL HAYVANINA İYİ BAK

Sahip ve evcil hayvan arasındaki özen, onları her zaman olumlu ve insanların etrafında aktif kılan itici bir güçtür ve bu oyunda çok önemlidir. Bu nedenle, sistem, oyuncuların evcil hayvanlarla doğrudan etkileşim kurmaları için, onlarla sevgi dolu eylemler gerçekleştirme dahil olmak üzere birçok hoş işleve sahip olacaktır. Her evcil hayvan türünün değişen derecelerde sevgisi vardır ve etkinliklere veya ödüllere bağlı olarak sahiplerine olan sevgileri fazladır.

EVCİL HAYVANLAR İÇİN FUNNY GÜZELLİK SALONUNA KATILIN

Evcil hayvan bakımı, birçok insan için ortak bir etkinliktir ve My Pets, karşılık gelen zengin içerikle her şeyi mükemmel bir şekilde taklit eder. Ancak, oyuncunun evcil hayvanı güzelleştirme işi artık birçok farklı evcil hayvan türüyle etkileşime girmek ve aynı zamanda onlara uygun görünümü tasarlamaktır. Güzellik aktiviteleri dışarıdan basit görünebilir, ancak her şey mükemmel bir şekilde yapılırsa herkes zengin bir şekilde ödüllendirilecektir.

Miga Şehrim: Evcil Hayvanlarım

YENİ HAYVANLARI TOPLA VE YÜKSELT

Oyun, insanların toplayabileceği veya bakabileceği evcil hayvan sayısını sınırlamaz ve hatta yükseltme veya gözden geçirme için karmaşık ve zengin bir evcil hayvan sistemine sahiptir. Zamanla, oyuncular mini oyunları tamamlama veya onları mağazadan satın alma gibi birçok olağanüstü etkinlikle daha fazla evcil hayvan toplayabilir. Neyse ki, oyuncunun tüm evcil hayvanları arkadaş canlısıdır, bu nedenle çevredeki diğer türlerle çabucak anlaşacaklar.

ARKADAŞLARINLA PET DÜKKANINI GENİŞLET

Herkes, tüm evcil hayvanlar için özel hizmetler veya dükkanlar inşa ederken arkadaşlarına My Pets’te eşlik edebilir. Ayrıca, evcil hayvanlar için özel olarak yapılmış oyuncakların, yiyeceklerin ve daha özel olarak yapılmış ürünlerin satışını da içerir ve onlar için daha fazla aktivite veya eğlence sağlar. İnsanlar ayrıca birçok etkileyici yükseltme ile dükkanı genişletebilir ve bir evcil hayvan cenneti inşa etmek için her şeyi çeşitlendirebilir.

Miga Şehrim: Evcil Hayvanlarım

EĞLENCELİ VE KEYİFLİ MİNİ OYUNLAR

Büyük bir şehri keşfetmenin ve oyunculara aktivite ve eğlence için daha fazla potansiyel sağlamanın yanı sıra, oyunda birçok mini oyun da bulunuyor. İçerikleri çeşitlidir ve sık sık değişir, ancak esas olarak oyuncuya evcil hayvanlar veya ödüller ile daha fazla etkileşim sağlar. Mini oyunlar aynı zamanda oyuncuların mağazalarını genişletmeleri ve etraflarındaki daha fazla evcil hayvan türünü keşfetmeleri için bir fırsattır.

Miga Town: My Pets, oynanışı rahatlama dolu ve kesinlikle arkadaş canlısı olduğu için rahatlamayla dolu oyunlardan biridir. Ayrıca, insanlara daha fazla eylem alanı sağlamak veya tüm verileri birbirine bağlamak için serideki diğer girdilerle birçok ilişkiye sahiptir. Her şeyden önce, bu harika oyun ile evcil hayvan bakımı hissini ve rahatlığını bir sonraki seviyeye taşıyacak.

Miga Şehrim: Evcil Hayvanlarım

– Evcil hayvan katkısıyla muhteşem bir cennet oluşturmak için evcil hayvanlar ve meraklılar için harika şehri inşa edin ve genişletin.
– Oyuncuların sevgili ve güzel evcil hayvanlarıyla sonsuz eğlencenin tadını çıkarması için çeşitli etkinlikler ve içerikler.
– Etrafta nadiren görülen egzotik veya pahalı evcil hayvanlar da dahil olmak üzere evcilleştirilebilen sonsuz hayvan türleri.
– Oyun boyunca onlar için özel olarak geliştirilmiş komik mekanizmalar veya ilgi çekici faktörlerle evcil hayvanları güzelleştirin.
– Oyun deneyimini ve evcil hayvan şehrinin gelişimini iyileştirmek için arkadaşlarınızla oynayın ve diğer oyunların verileriyle bağlantı kurun.


İndir (70M)

Artık indirmeye hazırsınız Miga Town: My Pets ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanXiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir