Miga Town: My Hospital
Miga Town: My Hospital

Miga Town: My Hospital v1.7 APK indir (Tümünün Kilidi Açık) 2022

Miga Town: My Hospital, mizahi bir hastane simülasyonu oyunuyla herkese etkileyici bir deneyim veya keşif yaşatacak. Bu oyun aynı zamanda Miga Town serisinden geliyor, böylece oyuncular tüm verileri birbirine bağlayabilir ve çeşitli etkileyici veya ş

Android Android Macera Oyunları
4 ( 223 puan )
Fiyat: $0
İsim Miga Town: My Hospital
Yapımcı XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 43M
Versiyon 1.7
MOD Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Miga Town: My Hospital is the most famous version in the Miga Town: My Hospital series of publisher XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Mod Version 1.7
Total installs 10,000,000+

Miga Town: My Hospital, mizahi bir hastane simülasyonu oyunuyla herkese etkileyici bir deneyim veya keşif yaşatacak. Bu oyun aynı zamanda Miga Town serisinden geliyor, böylece oyuncular tüm verileri birbirine bağlayabilir ve çeşitli etkileyici veya şık keşifler için uzmanlıkları değiştirebilir. Şimdi doktor veya hemşire olmak, herkes için büyük bir heyecan için harika fırsatlar.

Miga Şehrim: Hastanem

EN İYİ RESEPSİYONİST OLUN

Oyuncuların My Hospital’a tanıtıldığı ilk iş, hastalar için raporların veya faydalı bilgilerin alınacağı yer olan resepsiyonisttir. Müşterinin türüne bağlı olarak, ön büro işinin içeriği farklıdır ve çoğu zaman insanların eğlencesine uyum sağlar. Misafirler veya daha fazla rapor almanın yanı sıra, resepsiyonlar ayrıca oyuncuların oyun yavaş yavaş genişledikçe keşfedebilecekleri heyecan verici aktivitelere sahip olacak.

BAŞKA KİŞİYLE İLETİŞİME GEÇİN VE İNCELEYİN

Hastalarla veya sorunları olanlarla sürekli etkileşimde bulunmak, işleri sabit tutmak ve orijinal sağlıklarını yeniden kazanmalarına yardımcı olmak için her zaman çok önemlidir. Hastanede ayrıca iletişim becerilerini göstermek için diğer birçok karmaşık durum da dahil olmak üzere zamanla artan hastalar olacaktır. Hastanedeki her hasta veya NPC için özel etkileşime bağlı olarak, birçok mucize veya harika sohbetler gerçekleşecektir.

Miga Şehrim: Hastanem

HASTANEYİ DAHA FAZLA OLANAKLA GENİŞLETİN

Oyuncular artık My Hospital’daki her şeyden sorumlu, bu nedenle gelişimi veya genişletilmesi kendi takdirlerine bağlı. Bir hastanenin genişletilmesi, daha fazla oda inşa etmeyi, tesisleri yükseltmeyi ve en iyi performans için birçok önemli makine eklemeyi içerecektir. Birçok özel durumda hastaların tüm isteklerini veya desteğini karşılamak için personeli sürekli olarak yönetmek zorundadırlar.

YARATICI ÖDÜLLERLE GÜZEL MİNİ OYUNLAR

Oyunda yer alan mini oyunlar, oyun boyunca birincil eğlence biçimleri olarak görülüyor ve hepsi doktorların gerçek çalışmalarına dayanıyor. Aynı zamanda herkesin moralini yükseltmeye yardımcı olarak ortamı her zamankinden daha canlı ve hareketli hale getirir. Zamanla, mini oyunların içeriği, hastanenin yönetimini koşulsuz olarak devraldıkça oyunculara yeni olanaklar açmak için sürekli olarak değişecektir.

Miga Şehrim: Hastanem

HASTANE İÇERİSİNDEKİ ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLER

My Hospital’ın en iyi yanı, hastanedeki oda sayısına bağlı olarak faaliyetlerin veya ana işlerin çeşitliliğidir. Başka bir deyişle, oyuncu inşaat seçenekleriyle her şeyi çeşitlendirecek ve böylece hastanenin tam olarak gelişmesi için sürekli olarak birçok koşul yaratacaktır. Hastanenin rütbesine veya büyümesine bağlı olarak, mini oyunları veya ek aktiviteleri de değişecek ve her zamankinden daha bol olacak.

Miga Şehrim: Hastanem

PARLAK BİR GELECEK İÇİN BEBEĞE BAKIN

Oyunda birçok yaratıcı ve seçkin aktivite var ama en etkileyici odası her gün yeni hayatların doğduğu Bebek Bakım Katı. Aynı zamanda, ilk gelişim temellerini tam olarak geliştirmek veya hazırlamak için insanların her çocuğa çok fazla insan kaynağı veya kaynağı odakladığı bir yerdir. Tabii ki, her şey her ayrıntıda mükemmel bir şekilde simüle edildi ve herkese en özgün ve sürükleyici duyguyu getirmeyi vaat ediyor.

My Hospital şu ​​anda herkesin dünya çapındaki her hastaneyi daha iyi anlayabileceği veya başlatabileceği en iyi çocuk oyunlarından biridir. Oyuncular ayrıca genel hastaneyi eğlence ve keşif için yeni tesisler veya özelliklerle yükseltmek veya iyileştirmek dahil olmak üzere daha benzersiz ve yeni deneyimler için Miga Kasabasındaki diğer oyunlarla verileri bağlayabilir.

Miga Şehrim: Hastanem

– Oyunda daha kapsamlı içerik ve karmaşıklık için hastaneyi çeşitli yönlerde tasarlayın ve yükseltin.
– Doktor veya hemşire ile ilgili çeşitli mini oyunlar veya görevler içeren çeşitli odalar veya tesisler.
– En arkadaş canlısı doktor olurken daha sürükleyici bir deneyim için güzel görseller ve karakter etkileşimi.
– Tüm oyun veya çeşitli işlemlerde sonsuz ve zaman sınırı olmayan en rahat oyun.
– Miga Kasabası ile daha kapsamlı içerik ve deneyimler için diğer oyunlarla bağlantı kurun ve verileri bağlayın.


İndir (43M)

Artık indirmeye hazırsınız Miga Town: My Hospital ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanXiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir