Miga Town: My Fire Station
Miga Town: My Fire Station

Miga Town: My Fire Station v1.3 APK + MOD (Tümünün Kilidi Açık) indir 2022


Miga Kasabam: İtfaiye İstasyonum oyunculara itfaiyeci veya diğer meslekler olmak için mükemmel bir fırsat verecek. İstediğiniz her şeyi yapın ve oyunda gizlenmiş birçok sırrı ortaya çıkarın.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 789 puan )
Fiyat: $0
İsim Miga Town: My Fire Station
Yapımcı XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 43M
Versiyon 1.3
MOD Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Miga Town: My Fire Station is the most famous version in the Miga Town: My Fire Station series of publisher XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Mod Version 1.3
Total installs 10,000,000+

İndir (43M)

Miga Town: My Fire Station, cesur bir itfaiyeci olma fırsatına sahip olduğunuzda size eğlenceli anlar yaşatacak sevimli grafiklere sahip eğlenceli bir oyundur. Bu oyun sizi istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz ve sınırsız yaratıcılığınıza göre her hikayeyi yaratabileceğiniz bir dünyaya götürecek. Sadece eğlenmek değil, aynı zamanda bu işle ilgili birçok heyecan verici şey öğrenmek.

Miga Şehrim: İtfaiye İstasyonum

İtfaiyeci Ol

İtfaiyecinin işi çok zor ve meşakkatli kabul edilir ancak çok kıymetli bir iştir çünkü onlar sayesinde birçok yangın zamanla söndürülür. Hayatlarını ve hayatlarını önce başkalarının hayatlarını korumaya adarlar ki bu saygıyı hak eden bir iş. Ama hiç onların işinin nasıl olduğunu ve bir itfaiyecinin gününün nasıl olduğunu merak ettiniz mi? Miga Town: My Fire Station ile itfaiyeci rolünü de oynayacak ve her zaman insanlara yardım edeceksiniz.

Gerçek hayatla karşılaştırıldığında, bu iş çok daha karmaşık olacak, ancak oyuncuların en iyi deneyimi elde etmesi için üretici bunu çok basitleştirdi. Ekrana sadece birkaç dokunuşla oyunun sunduğu tüm aktiviteleri keşfedebilirsiniz. Oyuna yeni başladığınızda, evlerin birbirine yakın olduğu ve itfaiye istasyonunun kısa bir mesafede bulunduğu küçük bir şehre götürüleceksiniz. Her gün yaşayacağınız iş yeri ve yer olacak ve burayı ikinci eviniz olarak kabul edeceksiniz.

Miga Şehrim: İtfaiye İstasyonum

ÇALIŞTIĞINIZ BİR GÜN

Sabahın erken saatlerinde güneş doğduğunda yeni bir gün başlıyor ve siz hala diğer arkadaşınızla uyuyorsunuz. İtfaiyeciyi yataktan kaldırarak ve ardından banyoya girerek uyandıracaksınız. İstediğiniz herhangi bir nesneyi kullanabilirsiniz, hareket edebilmek için onlara dokunmanız yeterlidir. Bu sırada şehirde bir yangın olduğunu bildirmek için alarm çalar ve yola çıkmak için hızlıca kıyafetlerinizi giyersiniz.

Ekip arkadaşlarınızla birlikte itfaiye aracına binecek ve acil durumların yaşandığı şehre girmeye başlayacaksınız. Yangınların çıktığı binalara dalın ve yangınları söndürmeyi kolaylaştırmak için özel araçlarla engelleri kaldırın. Evde mahsur kalan biri varsa, önce onu dışarı çıkarın ve ardından görevinize devam edin.

Miga Şehrim: İtfaiye İstasyonum

OYUNDAKİ YERLER

Birçok farklı yere dikkat etmeniz ve haberdar olmanız gerekiyor çünkü mevcut işiniz için oldukça önemli olacak. Birincisi yatakhane ve uzun bir çalışma gününden sonra sizin ve başkalarının dinleneceği yer olacak ama yine de dikkat etmelisiniz çünkü her an yangın çıkabilir. Eğitim alanı önemli bir yerdir çünkü itfaiyeciler, görevi iyi bir şekilde tamamlamak için pratik yapacakları ve sıkı eğitim alacakları yer olacaktır.

Herhangi bir itfaiye istasyonunda vazgeçilmez bir yer, komuta merkezidir ve acil bir durumda itfaiyecilere haber vermek için şehirdeki durumu gözlemleyebilen tek yerdir. Ayrıca etrafta dolaşmak, kahve içmek veya alışveriş yapmak veya başkalarına yardım etmek gibi diğer etkinlikleri keşfedebileceğiniz koca bir cadde de var.

Miga Şehrim: İtfaiye İstasyonum

Miga Kasabam: İtfaiye İstasyonum, özellikle sevimli karakterlere sahip oyunları seven ve oynaması çok karmaşık olmayan kız ve erkek çocuklar için her yaş için uygundur. Sadece eğlenceli eğlence anları yaşamakla kalmaz, aynı zamanda bir itfaiyecinin işi hakkında da çok şey öğrenin.

ANA ÖZELLİKLER:

– Sadece itfaiyeciler değil, aynı zamanda birçok farklı meslekten birçok karakterle de oynuyorlar.
– Şehirdeki birçok farklı yerle deneyimleyin ve oynayın.
– Grafikler, parlak renkler ve sevimli karakterlerle karikatür tarzında tasarlanmıştır.
– Yaratıcılığı artırmak için kolay kontrol mekanizması ve eğlenceli etkileşimli ortam.
– Şehrin çeşitli yerlerinde keşfetmenizi bekleyen çeşitli sırlar var.

Miga Şehrim: İtfaiye İstasyonum


İndir (43M)

Artık indirmeye hazırsınız Miga Town: My Fire Station ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanXiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir