Miga Town: My Apartment
Miga Town: My Apartment

Miga Town: My Apartment v1.7 APK + MOD (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) indir

Miga Şehrim: Dairem, popüler Miga Kasabası serisine bir giriştir ve her yaştan çocuk, sevimliliği ve samimiyeti nedeniyle onu çok sever. Dahası, bazı etkinlikleri ebeveyn katılımını gerektirir ve bu da herkes için sürükleyici bir deneyim sunarken onu

Android Android Eğitim
4 ( 321 puan )
Fiyat: $0
İsim Miga Town: My Apartment
Yapımcı XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Tür Eğitim
Boyut 45MB
Versiyon 1.7
MOD Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Miga Town: My Apartment is the most famous version in the Miga Town: My Apartment series of publisher XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd
Mod Version 1.7
Total installs 10,000,000+

Miga Şehrim: Dairem, popüler Miga Kasabası serisine bir giriştir ve her yaştan çocuk, sevimliliği ve samimiyeti nedeniyle onu çok sever. Dahası, bazı etkinlikleri ebeveyn katılımını gerektirir ve bu da herkes için sürükleyici bir deneyim sunarken onu harika bir aile oyunu haline getirir. Bunun da ötesinde, oyuncular tamamen özelleştirilmiş daire ile rahatça kendi hayatlarını yaratabilirler.

Miga Şehrim: Dairem

MÜKEMMEL DAİRENİZLE YENİ BİR HAYATA BAŞLAYIN

My Apartment’a ilk kez gelen her oyuncu, sıradan bir apartman dairesinde iyi bir başlangıç ​​yapacak, ancak sıcaklık ve mutluluk açısından zengin olacaktır. O daire zamanla değişecek ve insanlar sistemden veya sonsuz yaratıcılıktan birçok özel aktivite ile güzelliğini tasarlayabilir veya değiştirebilir. Her şeyden önce, birçok aktivite ve dairenin geleceği, oyuncular için yeni bir ortam ve yaşam yaratmayı vaat eden sürprizlerle dolu.

ÇEŞİTLİ EĞLENCE VE DOSTU AKTİVİTELER YARATIN

Oyuncunun dairesi, ortamın refahını veya eğlencesini tamamlayıcı olarak çeşitli aktiviteler veya eğlenceleri barındıracak kadar büyüktür. Her kişinin kişisel tercihlerine bağlı olarak içerik çeşitli olabilir ve içeriği keyfi olarak tasarlayabilir veya belirlenen yerlere yerleştirebilir. Gelecekte, herkesin gelişimine bağlı olarak birçok yeni eğlenceli şey yavaş yavaş açılacak ve dairenin atmosferinde önemli bir artışa katkıda bulunacaklar.

Miga Şehrim: Dairem

MOBİLYA DEKORASYONU YA DA TÜM DAİRE YENİLENMESİ

Oyuncular, My Apartment’ta yeni içerik veya eğlence eklemenin yanı sıra birçok yeni renk veya tasarımda daireleri özgürce tasarlayabilirler. Tasarım, dışarıyı ve içeriyi etkileyebilir, sistemindeki tasarım potansiyelini sonsuz hale getirir ve insanlara bir şeyler tasarlamak için birçok yaratıcı fikir verir. Oyuncular birçok mini oyunu veya günlük görevi tamamladıkça, daire için daha fazla mobilya veya başka dekorasyon alma fırsatına sahip olacaklar.

LEZZETLİ TATLILAR PİŞİRMEYE BAŞLAYIN

Yemek pişirme, apartmandaki mutfak işlevi aracılığıyla oyunun herkese sunduğu en iyi eğlencelerden biridir. Mucizelerin gerçekleştiği yer burasıdır ve aynı zamanda annelerin bebeklerine lezzetli kurabiyeler yaparken eşlik etmeleri için mükemmel bir fırsattır. Birçok yeni yemek pişirme biçimi zamanla yavaş yavaş ortaya çıkacak ve insanların yemek pişirmenin veya diğer benzer etkinliklerin muhteşem tadını çıkarmasına olanak tanıyacak.

Miga Şehrim: Dairem

ARKADAŞLARINIZLA HOŞ GİBİ MİNİ OYUNLARLA OYNAYIN

My Apartment’taki mini oyunlar tamamen ev işleriyle ilgilidir ve daha fazla yaratıcılık veya puan eklendiğinde süper eğlencelidir. Her şeyi ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarında, onlara çok güzel ödüller veya kayda değer puanlar gelecek. Özel odalarda veya her mekanın sunduğu en yaratıcı temalarda çeşitli mini oyunlar her zaman herkesi bekleyecek.

EGZOTİK AKTİVİTELERLE DIŞARIDAKİ DÜNYAYI KEŞFEDİN

Oyun herkesin bir apartman dairesinde hayatını sınırlamayacak, ancak dış dünyada birçok etkileyici genişlemeye sahip olacak. Artık maceralarda aileye katılabilir veya şehrin ünlü yerlerinde harika anılar yaratabilirler. Pek çok yerde, insanların eğlendirmeleri veya kişisel bir koleksiyon için daha değerli eşyalar bulmaları için uygun heyecan verici aktiviteler de vardır.

Miga Şehrim: Dairem

My Apartment, her yaşa uygun çok sayıda potansiyele ve eğlenceye sahip olduğu için tüm aileler için mükemmel bir seçimdir. Oynanışı rahatlatıcı ve yaratıcıdır, oyuncuların mükemmel sonuçlar yaratması veya unutulmaz anılar oluşturması için sürekli olarak zorlayıcı koşullar yaratır.

  • İnsanların egzotik aşamalardan geçerek harika ve canlı daireler inşa ettiği ilgi çekici ve rahatlatıcı aile oyunları.
  • Ebeveynlerle eğlenirken evin etrafındaki havayı hafifletmek için yaratıcı tasarımlara sahip çeşitli mini oyunlar.
  • Güzel daire ve eğlenceli odaları için mobilyaları dekore edin veya yeni renklerle yenileyin.
  • Mini oyunlar aracılığıyla yeni tatlılar hazırlayın ve sevimli şekiller ve lezzetli malzemeler yaratın.
  • Yerliler hakkında daha fazla bilgi sahibi olurken daha fazla deneyim, an ve koleksiyon için dünyayı keşfedin.


İndir (45MB)

Artık indirmeye hazırsınız Miga Town: My Apartment ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanXiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir