Miami Rope Hero Spider Games
Miami Rope Hero Spider Games

Miami Rope Hero Spider v1.3.0 MOD APK (Ücretsiz Alışveriş/Hız) indir 2022


Miami Rope Hero Mod APK, oyuncuları korkunç mafyadan uzaktayken ciddi bir kahramanlık görevine sokmak ve şehrin günlük hayatlarını korumak veya savunmak için yoğun ama tatmin edici bir oyun sunuyor.

Android Android Rol Oyunu
5 ( 529 puan )
Fiyat: $0
İsim Miami Rope Hero Spider Games
Yapımcı Newry
Tür Rol Oyunu
Boyut 172MB
Versiyon 1.3.0
MOD Ücretsiz Alışveriş/Hız
Orjinal Google Play
Miami Rope Hero Spider Games is the most famous version in the Miami Rope Hero Spider Games series of publisher Newry
Mod Version 1.3.0
Total installs 50,000,000+

İndir (172MB)

Miami Rope Hero, oyuncunun kötü adamla savaşmak için ilgi çekici yeteneklere sahip bir süper kahraman olduğu, mizahi ve samimi içeriğe sahip bir açık dünya aksiyon oyunudur. Ayrıca oyun, Örümcek Adam gibi daha heyecan verici dövüş mekaniği ve mükemmel hareketlilik, ancak daha fazla şiddet uygular. Tabii ki, görev sistemi zengin ve bol, böylece oyuncular her zaman aksiyon arıyor ve kötü adamlarla en tazeleyici zamanı yaşıyor.

Miami Halat Kahraman Örümcek Oyunları

GENİŞ ŞEHRİ KEŞFEDİN VE İPTAL EDİN

Miami Rope Hero’daki dünya çeşitli şehirlerden oluşuyor ve her ikisi de etrafı keşfetme deneyimine katkıda bulunacak çok sayıda uzun ve sağlam yapılarla uçsuz bucaksız. Yüksek binalar sayesinde ip salıncakta yolculuk daha rahat ve çevik hale gelirken aynı zamanda hedeflere ulaşmak veya hedeflere ulaşmak daha kolay olacaktır. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, yeni şehirler yavaş yavaş açılacak ve onlara eğlencenin tam potansiyelini veya bir kahramanın en heyecan verici aksiyonunu verecek.

Miami Halat Kahraman Örümcek Oyunları

ETKİLEYİCİ BİR OYUN İÇİN SEZGİSEL BİR KONTROL MEKANİZMASI

Büyük şehirlerin yanı sıra, kahramanın kontrol mekanizması, oyuncuların eylemleri gerçekleştirmesi veya daha kolay gezinmesi için pürüzsüz ve hassastır. Karakterin çevre ile etkileşimi de dinamiktir ve oyuncu, düşmanlara atmak veya acı verici kombinasyonlar yapmak için neredeyse her şeyi kullanabilir. Bu üstünlük aynı zamanda gerçek savaşta veya çevik harekette uygulamak için hassas ip atma gibi özel becerilerin kullanılmasını da içerir.

DAHA MÜKEMMEL ÖDÜLLER ALMAK İÇİN GENİŞ GÖREV SİSTEMLERİ

Miami Rope Hero’daki görev sistemi yoğun ve karmaşıktır, bu nedenle oyuncular birçok cömert ödül almak için her şeyi en iyi başarılarla yavaş yavaş tamamlar. Ayrıca şehirde dolaşırken oyuncular için birincil gelir kaynağıdır ve görevlerin başladığı yerler onları bulmak için dağılır. Şehre bağlı olarak, misyon daha zengin ve daha ilgi çekici hale gelecek ve etkileyici yeteneklere sahip süper kötülerle karşı karşıya kalırken daha fazla aksiyon unsuru getirecek.

Miami Halat Kahraman Örümcek Oyunları

GENİŞ MÜCADELE KOMBOSU VE BECERİLERİNE ERİŞİN

Bir kahraman için en önemli şey, her bir işlevi satın alarak veya birçok yeni şeyin kilidini açarak kademeli olarak geliştirilebilen beceri sistemidir. Her oyuncunun dövüş stili, karakteri farklı yönlerde geliştirebilir ve en iyi dövüş performansı için yükseltme sisteminden en iyi şekilde yararlanabilir. Elbette oyun, göz alıcı ve güçlü kombinasyonlar yapmaları için doğru ortamı yaratmak için kötü adamların seviyelerini oyuncularla otomatik olarak hizalayacaktır.

Miami Halat Kahraman Örümcek Oyunları

MÜCADELE İÇİN MUHTEŞEM SİLAH SİSTEMLERİNİ KULLANIN

Oyuncular göğüs göğüse dövüşmekten bıktıysa Miami Rope Hero’daki devasa silah sistemi, dövüş performansını artırmak için harika bir yardımcı olacaktır. Her şey sınıflandırılır ve oyuncular, karşılaştıkları duruma göre kolayca ileri ve geri geçiş yapmak için aynı anda birden fazla silah taşıyabilir. Bununla birlikte, her silahın kendi sınırlamaları vardır. Bu, oyuncuların kötü adamlarla şık bir şekilde savaşmak için çeşitli stratejiler geliştirmesi için mükemmel bir fikir olurdu.

ÇEVRE İLE EĞLENCELİ ETKİLEŞİM

Oyunun en komik yanı, oyuncunun her düşmana, polise ve nesneye pek çok cüretkar ve saçma şeyler yaptığı ortam etkileşim sistemidir. Oyuncunun eline geçen hemen hemen her şey, herhangi birine atabilecekleri veya savaşta avantajlar yaratabilecekleri belirli bir miktarda hasara sahip olacaktır. Oyuncular ayrıca kuşatmadan kaçmak için kahramanın çevreyle olan becerilerinden yararlanabilir veya çılgın bir savaşın keyfini çıkarabilirler.

Miami Halat Kahraman Örümcek Oyunları

Miami Rope Hero, her şeyin farklı konseptlerde yaratıcı olduğu eğlenceli ve gülünç bir süper kahraman macera oyunudur. Ayrıca, grafik öğeleri canlı ve olağanüstüdür, oyunculara şehirde dolaşırken veya farklı tarzlarda eylemler deneyimlerken her zaman birçok dikkate değer keşifler sunar. Ayrıca oyun veya sistemlerden gelen en eğlenceli ve yenilikçi sayısız fikirle karakterlerinin dövüş yeteneklerini bir sonraki seviyeye taşıyabilirler.

ÖZELLİKLERİ

  • Çeşitli büyük şehirler, macera oyunlarında dolaşırken veya en iyi memnuniyeti ararken oyuncuların keşiflerini veya etkileşimlerini çeşitlendirir.
  • Oyunculara savaşmak, gezinmek ve göz alıcı kombinasyonlar yapmak için aşırı esneklik sağlayan sezgisel ve gerçek bir kontrol sistemi.
  • Birincil gelir için sonsuz görev sistemleri, oyuncuların eylem dürtülerini tatmin etmek için oyunda yeni faktörler sunar.
  • Savaşta kullanılacak çok çeşitli silahlar veya harika savaş kombinasyonları veya gerçek zamanlı etkileşim için yeni becerilere erişin.
  • İster dövüşürken ister şehirde dolaşırken, oyuncuları muazzam bir eğlenceye kaptırmak için eğlenceli ve etkileşimli bir ortam.


İndir (172MB)

Artık indirmeye hazırsınız Miami Rope Hero Spider Games ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir