Mi Control Center
Mi Control Center

Mi Control Center v18.4.6 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Mi Control Center, kullanıcıların telefonlarını en akıllı şekilde optimize etmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Bildirimleri yönetmek ve hızlı kontrolleri kullanmak için mobil cihazlara yükleyerek kullanıcılara kolaylık sağlayın. Bu uygulama, te

Android Android Araçlar
4 ( 680 puan )
Fiyat: $0
İsim Mi Control Center
Yapımcı ZipoApps
Tür Araçlar
Boyut 11M
Versiyon 18.4.6
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Mi Control Center is the most famous version in the Mi Control Center series of publisher ZipoApps
Mod Version 18.4.6
Total installs 10,000,000

İndir (11M)

Mi Control Center, kullanıcıların telefonlarını en akıllı şekilde optimize etmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Bildirimleri yönetmek ve hızlı kontrolleri kullanmak için mobil cihazlara yükleyerek kullanıcılara kolaylık sağlayın. Bu uygulama, telefonunuzu daha iyi yönetmenize, bildirimleri özelleştirmenize, cihazdaki ilgili öğelere hızlı ayarlar yapmanıza yardımcı olabilir. Hızlı ve sorunsuz çalışır.

Mi Kontrol Merkezi Mi Kontrol Merkezi

HIZLI EYLEM

Kullanıcıların sadece birkaç küçük işlem yapması yeterli ve telefon için bildirim görüntüleme süresini ve ışık modunu ayarlayabilecekler. Bu, telefonun kilidini açmayan kullanıcılar için çok uygundur ve bu işlevleri ekranın altından yukarı kaydırarak kullanabilirsiniz; kontrol merkezi paneli otomatik olarak görünecektir.

BİLDİRİMİ ÖZELLEŞTİR

Izgara düzenini değiştirerek bildirim çubuklarının konumunu değiştirin. Bu uygulamanın bir diğer artısı da, kullanıcı bildirimleri görmediğinde, siz görene kadar bu bildirimleri otomatik olarak tekrarlayacaktır. Buna ek olarak, kullanıcılar kendileri için uygun olmadığını düşündükleri sınırlı bir mesaj listesine ekleyebilir veya silebilir. Yeni bildirim göründüğünde yanacaktır. Diğer bazı durumlarda, telefon cepte, cüzdandayken… mesaj yanmaz.

Mi Kontrol Merkezi Mi Kontrol Merkezi

Ayrıca, ana uygulamaya gitmek zorunda kalmadan, bildirim göründüğü anda doğrudan mesajlara yanıt verebilirsiniz. Kullanıcıların, o uygulamaya erişmek zorunda kalmadan mesajları hızlı bir şekilde yanıtlamasına yardımcı olun.

STİLİ DEĞİŞTİR

Renk seçenekleri özelliği ile tarzınızı değiştirin; Uygulamanın içinde, her gün yeni bir şey getiren, seçebileceğin birçok farklı renk var. Bununla birlikte, gözlerinizi korumak için doğru renkleri seçmenize de yardımcı olacaktır.

Tek bir işlemle renk türünü değiştirmeye ek olarak, kullanıcılar telefon ekranınızı daha canlı hale getirmek için cihazın arka plan türünü düz, parlaktan statik bulanıklığa değiştirebilir.

Mi Kontrol Merkezi Mi Kontrol Merkezi

Mi Control Center, şu anda tüm dünyada insanlar tarafından kullanılan bir uygulamadır, telefonunuzu kullanmayı daha heyecanlı ve yeni hale getirir. Mi Control Center, kullanıcılara en iyisini sunmak için birçok modernleştirilmiş işlevle kurulmuştur. Bir çok farklı özelliği ile kullanıcılara kolaylık sağlar.


İndir (11M)

Artık indirmeye hazırsınız Mi Control Center ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZipoApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir