Meteor Speed Test  Internet
Meteor Speed Test  Internet

Meteor: Speed Test Internet v2.24.2-1 APK indir (En Son Sürüm) 2022


Meteor: 3G, 4G, 5G İnternet ve WiFi için Hız Testi, ağ kullanımınızı önemli ölçüde iyileştiren bir uygulamadır. Ağ kullanılabilirliği ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız ve çözüm arıyorsanız bu kesinlikle son derece uygun bir uygulama olacaktır. Bunun g

Android Android Araçlar
4 ( 945 puan )
Fiyat: $0
İsim Meteor Speed Test Internet
Yapımcı Opensignal com
Tür Araçlar
Boyut 14M
Versiyon 2.24.2-1
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Meteor Speed Test Internet is the most famous version in the Meteor Speed Test Internet series of publisher Opensignal com
Mod Version 2.24.2-1
Total installs 5,000,000+

İndir (14M)

Meteor: 3G, 4G, 5G İnternet ve WiFi için Hız Testi, ağ kullanımınızı önemli ölçüde iyileştiren bir uygulamadır. Ağ kullanılabilirliği ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız ve çözüm arıyorsanız bu kesinlikle son derece uygun bir uygulama olacaktır. Bunun gibi bir uygulama ile kullanıcılar, ağ kullanımlarını test edebilmek için birçok heyecan verici özellik yaşayacaklar.

Meteor: 3G, 4G, 5G İnternet ve WiFi için Hız Testi Meteor: 3G, 4G, 5G İnternet ve WiFi için Hız Testi

CİHAZIN AĞ BAĞLANTI HIZINI KONTROL EDİN

İnternet kullanımınızla ilgili belirli sorunlar yaşıyorsanız, uygulama size yardımcı olabilir. Birçok anket, ağı kullanırken kullanıcı memnuniyetsizliğinin seviyesinin genellikle uzun süreli bağlantı yeteneğinden geldiğini göstermektedir. Ardından uygulama, kullandığınız cihazın ağ bağlantı hızını kontrol etme özelliği ile bu sorunu en net şekilde bilmenize yardımcı olacaktır.

İNTERNET HIZINI TEST EDİN

Ek olarak, kullanıcılar genellikle ağ hızı sorunu hakkında ağı kullanma yeteneği hakkında şikayette bulunurlar. Ağın cihaza sağlayabileceği hız nedeniyle, kullanıcılarının cihazla daha iyi işlem yapmasına yardımcı olabilecektir. İnternetinizin gerçek hızını bilmek için, uygulama internetin hızını çok doğru bir şekilde test etmeyi ve ölçmeyi de destekleyecektir.

İNTERNETİN UYGULAMA ÜZERİNE ETKİSİ

Görevleri gerçekleştirmek için artık büyük ölçüde internete güvenen cihazlarla birlikte, iyi bir ağ kalitesine sahip olmak en önemli kriter olacaktır. Ancak bunun yanı sıra kullanıcılar, ağlarının kalitesini artırmak için düzenli olarak kullandıkları uygulamalara tamamen odaklanabilecekler. Meteor’a gelince, düzenli olarak kullandığınız uygulamalara gelen ağın indirme hızını, yükleme hızını ve ping süresini test etme yeteneği konusunda da yardım alacaksınız.

Meteor: 3G, 4G, 5G İnternet ve WiFi için Hız Testi Meteor: 3G, 4G, 5G İnternet ve WiFi için Hız Testi

ÖNCEKİ KONTROLLERİN TARİHÇESİ

Ayrıca, kullandığınız ağın kalitesi konusunda endişe duymanız, her zaman bundan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır. Sonuç olarak, uygulama, kullanıcıların geçmiş alanında önceki ağ testlerini görüntüleme yeteneğini içeriyor. Bu araçla, internet hızını harita konumuna göre kapsamlı bir şekilde test edebilir ve en iyi ve en kötü performans sonuçlarını düzenleyebilirsiniz.

AĞ BAĞLANTISI KAPSAM HARİTASI

İyi bir ağ bağlantısının nerede olacağını ve bunun tersini hiç merak ettiniz mi? Ardından, bir sonraki süper harika özellik, Meteor’un ağ kapsama haritası ile en iyi kapsama alanını kontrol etmenize yardımcı olabilir. Şebekeyi harita ile kontrol etme özelliği ile, en uygun şebeke sağlayıcısını seçmek için taşınmak üzere olduğunuz yerleri iyice kontrol edebileceksiniz.

İNTERNET BAĞLANTISINI İYİLEŞTİRİN

Son olarak ve tüm kullanıcılar için kullanışlı bir özellik, kullanıcının internet bağlantısını iyileştirme yeteneği olacaktır. Uygulama, mobil ağ deneyiminde gerçek için bağımsız bir veri kaynağı sağlayacaktır. Bu, cihazın sinyal gücü, ağı, konumu ve uygulamadan gelen diğer sensörler hakkında anonim veriler toplanarak yapılacaktır. Ayrıca, bunu ayarlarda tamamen duraklatabilirsiniz.

Meteor: 3G, 4G, 5G İnternet ve WiFi için Hız Testi

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, tüm kullanıcıların ağı en iyi şekilde kullanma kalitesini artırmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiştir.
  • Kullanıcıların, cihazın internet bağlantı hızının hızlı mı yoksa yavaş mı olduğunu kontrol etmesini sağlar.
  • İnternetin hızını ölçme ve uygulamanın performansını etkileyip etkilemeyeceğini kontrol etme yeteneği.
  • Önceki kontrollerin geçmişini kontrol etme özelliği, kullanıcılara kullanışlı ayrıntılı istatistik tabloları sağlayacaktır.
  • Bir ağ bağlantısı kapsama haritası ile kullanıcılar, ağ sağlayıcıları ile yerel uygunluğu bileceklerdir.


İndir (14M)

Artık indirmeye hazırsınız Meteor Speed Test Internet ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOpensignal com

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir