Metal Soldiers 2
Metal Soldiers 2

Metal Soldiers 2 v2.84 APK (Sınırsız Para) indir


Metal Soldiers 2, iyi donanımlı düşmanlar ve cesur askerler arasındaki zorlu savaşları içeriyor. Düşmanları yenmek ve saldırıları dikkatlice atlatmak için silahları ve destek öğelerini kullanmak üzere karakterinizi kontrol edeceksiniz.

Android Android Aksiyon
4 ( 734 puan )
Fiyat: $0
İsim Metal Soldiers 2
Yapımcı My Town Games
Tür Aksiyon
Boyut 133.58 M
Versiyon 2.84
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Metal Soldiers 2 is the most famous version in the Metal Soldiers 2 series of publisher My Town Games
Mod Version 2.84

İndir (133.58 M)

Metal Soldiers 2 MOD APK, klasik fotoğrafları kullanan ancak insanlar için inanılmaz derecede bağımlılık yapan yatay bir ekran atış oyunudur. Karakterlerin kilidini açmak için çok fazla paraya sahip olmak, oyun bilgisi sırasında yardımcı olmak için MOD sürümünü yükleyin.

1 metal soldiers 2 2

Metal Soldiers 2’yi Açığa Çıkarma

Metal Soldiers 2, Play365 tarafından sunulan bir platform oyunudur. Video oyununa her katıldığınızda, asilerin müdahalesine karşı savaşan bir Deniz askerine dönüşürsünüz. O, bu kötü güçleri bir kenara silmekle görevlendirildi. Bir halkın güvenliğini sağlama yükümlülüğünün kollarından çok. Oyuncular, düşmanları yok etmek için ateşli silahlar, el bombaları kullanabilir.

1 metal soldiers 2 3

Oynanış

Video oyunu basit bir oynanışa sahiptir. Anger of Stick 5 veya sayısız diğer platform oyunları gibi. Göreviniz, bir sonraki mücadeleye geçmek için bir oyun başlığı ekranında görünen rakipleri yok etmek olacaktır. Yapmanız gereken bu klasik dövüş ile silahlarınızı ve atış deneyiminizi hazırlamalısınız. Hareket etmek, zıplamak ve düşmanlara saldırmak için joystick’i kullanın. Oyuncular ateşli silahlar, el bombaları gibi ölümcül araçları tutabilir… Ayrıca bazı silahlar haritada toplanabilir. Yalnızsın, ayrıca rakiplerin çoktur. Korkunç bir savaşa hazır olun.

1 metal soldiers 2 4

Şeyler

Enerjinizin bir kısmı size taşımanız mümkün olan eşyalardan doğar. Düşman saldırdığında dayanıklılığı artırmak için bir “Kalkan” taşıyabilirsiniz. Veya daha fazla zıplayabilmek için “Süper Zıplamayı” kullanabilir. Daha sonraki aşamalarda, birkaç kat artan rakiplerin sayısıyla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bu nedenle, rakibi hızlı bir şekilde yakan “Hızlı Ateş” kullanmanız gerekir. Ayrıca “Money Maker” kullanarak daha iyi para kazanabilirsiniz. Ek olarak, daha farklı figürlerin kilidini açmak da mümkündür. Her karakter, oyuncunun tercihine göre farklı türde bir silah kullanır.

1 metal soldiers 2 5

Grafik

Metal Soldiers 2‘nin dikkate değer birkaç yönünden biri de yerleşim düzenleridir. Video oyunu, görüntü kalitesinde 2D görseller kullanıyor, ancak keskin olmasa da oyuncuları büyülemeye yetiyor. Oyundaki her maç, şiddetli silah savaşları ile gişe rekorları kıran bir film yaşıyormuş gibi hissetmenizi sağlar.

Oyuncuları oyun boyunca daha fazla heyecanlandıran son derece akılda kalıcı bir hoparlör içerir. Kontrol sistemi ayrıca gerçekten sezgisel olacak şekilde oluşturulabilir. Sadece taşı düğmesiyle ve aracı kullanın. Bu, tüm insanların kolayca alışmasına ve manipüle etmesine yardımcı olur.

1 metal soldiers 2 6

Metal Soldiers 2 MOD APK yükle

Metal Soldiers 2 MOD APK‘yı kurmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir.

  1. Yüklü ilk sürümü silin.
  2. Bu makalenin altındaki Metal Soldiers 2 MOD APK dosyasını indirin.
  3. APK’yı her zamanki gibi yerleştirmeye devam edin.
  4. Çevrimiçi oyunu açın ve keyfini çıkarın.

Android işletim sistemi için Metal Soldiers 2 MOD APK yükleyin

Metal Soldiers 2‘nin şu anda klasik oynanışa sahip bir çevrimiçi atış oyunu olduğu söylenebilir. İyi düşünülmüş çizimler ve oynanış ile bir atış oyunu kazanmak kolaydır. Ancak çelik Askerler 2 gibi klasik yatay ekranlı atış oyunlarının modası geçmeyecek. Android işletim sistemi için Metal Soldiers 2 MOD‘u indirmek için bir köprü seçin.


İndir (133.58 M)

Artık indirmeye hazırsınız Metal Soldiers 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMy Town Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir