Metal Soldiers 2
Metal Soldiers 2

Metal Soldiers 2 v2.82 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Metal Soldiers 2 APK üstesinden gelmeniz gereken düşmanlarla dolu seviyeler sunar. Dikkatli olursanız ve çevrenize dikkat ederseniz, onlara hızlı bir şekilde saldırabilir ve bölümü tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda her seviyede başlangıçta kullanabil

Android Android Aksiyon
4 ( 487 puan )
Fiyat: $0
İsim Metal Soldiers 2
Yapımcı Play365
Tür Aksiyon
Boyut 136MB
Versiyon 2.82
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Metal Soldiers 2 is the most famous version in the Metal Soldiers 2 series of publisher Play365
Mod Version 2.82
Total installs 50,000,000+

İndir (136MB)

Metal Soldiers 2 APK üstesinden gelmeniz gereken düşmanlarla dolu seviyeler sunar. Dikkatli olursanız ve çevrenize dikkat ederseniz, onlara hızlı bir şekilde saldırabilir ve bölümü tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda her seviyede başlangıçta kullanabileceğiniz eşyaları seçebilecek veya yolunuza çıkanları hızla yok etmek için güçlü silahlar alabileceksiniz. Birçok farklı asker kilidini açmanı bekliyor.

Metal Askerler 2

ASKERE DÖNÜŞÜN VE GÖREVİ TAMAMLAYIN

Metal Soldiers 2’de oyuncular, belirli bir alanda gördüğünüz düşmanlara saldıran görevi tamamen anlaşılabilir bir askeri kontrol edecekler. Her şey tamamlandıktan sonra, sizi almaya gelen bir helikopter göreceksiniz ve diğer seviyelere yolculuğunuza devam edeceksiniz. Yok etmeniz gereken koleksiyoncu sayısı, farklı ekipman ve özelliklerle çeşitlilik gösterir. Yani bu oyunun getirdiği birçok zorluğun üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Metal Askerler 2

Karakteri 2 boyutlu bir ortamda kontrol edeceksiniz ve hareket etmeniz, düşmanlara nişan almanız ve daha birçok aktivite yapmanız tamamen sizin için uygun. Ayrıca, ilk seviyeye girmeden önce, daha erişilebilir mekaniklere erişmek veya kontrol becerilerinizi test etmek için bir eğitim seviyesini geçmeniz gerekecek. Ayrıca, sahip olduğunuz karakterin sadece üç çubukla oldukça sınırlı bir sağlık çubuğuna sahip olduğunu da fark ediyorsunuz.

SAHİP OLDUĞUNUZ SİLAHLARLA DÜŞMANA SALDIRIN

Oyuncular Metal Soldiers 2’de çeşitli silahlar bulabilecekler ve ilk silah karakterin kullandığı temel silahtır ve normal askerlere saldırabilir. Aynı zamanda, oyuncuların oyun sırasında tanıyabileceği ilgili silah simgelerine sahip bazı mavi silah kasalarını da kolayca bulabilirsiniz. Tabii ki sadece belirli bir limit dahilinde kullanılacaklar ve eğer şanslıysanız yeni bir silah sandığı bulabilirsiniz.

Metal Askerler 2

Oyunun başında, satın almak için parayı kullanabileceğiniz çeşitli destek seçenekleri bulacaksınız. İlk unsur, karakterin hızını artırmaya ve hareket etmenizi kolaylaştırmaya yardımcı olan süper hızdır. Aynı zamanda araçlar, istediğiniz zaman girip çıkabileceğiniz muazzam bir yok etme gücüne sahiptir. Ek olarak, zırh plakası, hasarı sınırlamak için bir kalkana ve düşmanları her an patlatabilecek bir el bombası torbasına sahiptir.

Metal Askerler 2

Tamamen silahlı askerler, insansız hava araçları ve hatta dev patronlar gibi bu oyunda bulacağınız birçok düşman türü var. Normal düşmanların özel bir özelliği, bir sıra demir kasayı ileri itmek ve öndeki düşmanı aşağı çekmektir. Ayrıca, bazı patron seviyelerinde oyun içi kurtarma ve silah kutuları aracılığıyla takviye alacak ve saldırmak için doğru zamanı bulacaksınız.

GÜÇLÜ ASKERLERİN KİLİDİNİ AÇIN VE ONLARA YÜKSELTMELER VERİN

Oyuncular Metal Soldiers 2’de Jonny, Chuck, Jackie ve diğer güçlü insanlar gibi birçok askeri kontrol edecekler. Aynı zamanda, onları güçlü eşyalarla donatabilir ve savaşta daha uzun süre hayatta kalmak için sağlıklarını yükseltebilirsiniz.

Metal Askerler 2

Oyuncular, son derece eğlenceli birçok unsurla birçok zorlu maç yaşayacaklar:

  • Belirli bir yerde çeşitli türlerdeki düşmanları yok etmek ve güvenli bir şekilde geri çekilmekle görevli bir askeri kontrol edecekler.
  • Her seviyede, yüksek hasarlı silahlar veya düşmanlara zarar veren demir sandıklar gibi yararlanabileceğiniz unsurlar bulunur.
  • Kolayca bulabileceğiniz ve onları nasıl yok edeceğinizi anlayabileceğiniz ve saldırılarından dikkatlice kaçabileceğiniz farklı düşman türleri vardır.
  • Bir seviyeye başlarken, destek önerileri alacak ve onları satın almak ve seviyeyi tamamlamak için para harcayacaksınız.
  • Sahip olacağınız askerlerin sayısı çeşitlidir, ancak sağlıkları ilk seviyelerde oldukça sınırlıdır ve zaman içinde yükseltilmesi gerekir.


İndir (136MB)

Artık indirmeye hazırsınız Metal Soldiers 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlay365

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir