Metal SLUG Attack
Metal SLUG Attack

METAL SLUG ATTACK APK MOD 7.4.1 (Sınırsız AP) indir 2022

Çoğu insanın çocukluğunda Metal Slug serisi tanıdık bir isim ve aksiyon platformu türünün en başarılı dizisidir. Bir süre piyasaya sürüldükten sonra, seri birçok farklı oyuna sahip oldu, oynanışta birçok değişiklik yapıldı ve eğlence yeni zirvelere ç

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 189 puan )
Fiyat: $0
İsim Metal SLUG Attack
Yapımcı SNK CORPORATION
Tür Strateji Oyunları
Boyut 30MB
Versiyon 7.4.1
MOD Sınırsız AP
Orjinal Google Play
Metal SLUG Attack is the most famous version in the Metal SLUG Attack series of publisher SNK CORPORATION
Mod Version 7.4.1
  • Mod Menüsü
  • Harcandığında AP artar
  • Beceri CoolDown yok
  • Reklamsız

Çoğu insanın çocukluğunda Metal Slug serisi tanıdık bir isim ve aksiyon platformu türünün en başarılı dizisidir. Bir süre piyasaya sürüldükten sonra, seri birçok farklı oyuna sahip oldu, oynanışta birçok değişiklik yapıldı ve eğlence yeni zirvelere çıkarıldı. Mobil platformda da ortaya çıktı, ancak pazara daha geniş bir şekilde ulaşmayı ve daha kullanıcı dostu olmayı hedefleyen birçok yeni değişiklik var. Bu makale, oyuncuların Metal Slug evrenindeki yeni unsurları keşfetmeleri için geniş bir dünyaya sahip gerçek zamanlı strateji türüne ait olan Metal Slug Attack adlı mobil platformlar için bir giriş sunacak .

metal slug attack apk indir modkiwi com 1 metal slug attack apk indir modkiwi com 2

İLGİLENDİRİCİ VE ESAS STRATEJİK OYUN

Metal Slug Attack, serideki önceki oyunlardan tamamen farklıdır ve şimdi oyunculara daha ilgi çekici deneyimler sunmak için tamamen yeni bir konsept uyguluyor. Sürekli aksiyonu ortadan kaldırsa da, hızı ve oynanışı oyuncuları etkileyecek birçok yeni şeye sahiptir. Ayrıca, destansı patron savaşları artık benzersiz mekaniklerle iyileştirildi ve tüm AI otomatik olarak esnektir ve savaş etkinliğini yeni zirvelere taşır. Oyuncular artık oyunu taktik unsurlarla tamamlayacak ve kaynakları her bir sefer için uygun şekilde kullanacaklar. Serilerin çoğundan Metal Slug Attack’ın içeriğindeki çarpıcı değişiklik, daha geniş bir pazara ulaşma yolunda yenilikçi bir adımdır ve her yaştan insana dosttur.

SÜRÜKLEYİCİ STRATEJİK SAVAŞLAR VE GELİŞMİŞ KOMUTLAR

Bu oyundaki savaş mekaniği, sürekli aksiyondan gerçek zamanlı stratejiye dönüşecek ve oyuncular tüm savaş birimlerini basit komutlarla kontrol edecekler. Bununla birlikte, her savaş birimi, tüm saldırıları otomatik olarak savuşturan ve seviyenin zorluğuyla makul bir şekilde karşı saldırıya geçen esnek ve akıllı bir AI ile entegre edilmiştir. Bu, görevleri tamamlamayı kolaylaştırır ve oyuncular en şiddetli savaş alanını hissedecek ve önceki oyunların heyecan verici ve eğlenceli unsurlarını başarıyla yeniden yaratacaktır. Ayrıca, oyuncu stratejik noktaları nasıl doğru şekilde kullanacağını ve farklı durumlarda farklı birimleri nasıl çağıracağını bilmelidir.

metal slug attack apk indir modkiwi com 3 metal slug attack apk indir modkiwi com 4

ÜSLER OLUŞTUR VE KAYNAK TOPLA

Günümüzün strateji oyunlarının çoğu için, temel oluşturma öğesi herkes için önemli ve tanıdık hale geldi. Ancak Metal Slug Attack’ta durum farklıdır ve oyuncu üssü bir ikmal noktası, yeni görevler için bir yer ve diğer birçok unsur olarak kullanacak. Oyun, oyuncuların araştırmaları için savaş birimlerini yükseltebilecekleri veya yeni birimler alabilecekleri daha fazla genişleme mekanizması sunacak. Oyun, karşıt güçlerden herhangi bir saldırganlık unsuru içermese de, oyun, oyuncuların üssünü birçok farklı stille tasarlamasına ve yine de özel taktik unsurları göstermesine izin veriyor.

ÇEŞİTLİ SAVAŞ BİRİMLERİ TOPLA

Metal Slug Attack, muharebe birimleri ve her birim için bağımsız istatistikler toplama mekanizması nedeniyle daha kullanıcı dostu hale gelir. Savaşta, oyuncular birçok farklı birimi konuşlandırabilir, ancak savaş performansları ve istatistiklerindeki fark, oyuncuya doğru dizilişi yerleştirmek için birçok seçenek sunacaktır. Metal Slug serisinin tüm ikonik karakterleri bu oyunda görünecek ancak orijinal şeklinden daha yeni ve daha etkileyici bir stille yeniden canlandırılacak. Oyuncu yeni savaş birimleri toplamak isterse, oyun, işe alma sürecinin kilidini açmak veya etkinleştirmek için özel anahtarlar kullandıkları ayrı bir askere alma sistemine sahip olacaktır.

metal slug attack apk indir modkiwi com 5

GENİŞ GÖREV VE GÖREVLER YELPAZESİ

Metal Slug serisi arsa basit ve anlaşılması kolaydır, bu da oyuncunun birçok farklı düşman türüne karşı sayısız şiddetli savaşa katılmasını sağlar. Ancak Metal Slug Attack’ta görev sistemi daha çeşitli ve daha zengin hale gelecek ve oyunculara dünyayı yeni bir bakış açısıyla keşfetmeleri için daha fazla seçenek sunacak. Her görevin içeriğine bağlı olarak, oyuncu çok farklı ganimetler alacak ve bu görevler, geliştirme hızını veya üssün kaynaklarını kullanma hızını artıracaktır.

HAREKETLİ VE İNTERAKTİF ÇEVRİMİÇİ AKTİVİTELER

Metal Slug Attack, özel etkinlikler ve zorluklar gibi çeşitli çevrimiçi etkinliklere yer vermek için oynanışı ve içeriğiyle daha geniş bir pazarı hedeflemek istiyor. Bunlar, oyunun konusu ve öne çıkan özellikleridir, çünkü oyunculara, herkesin sevdiği nadir savaş birimlerini almak için küçük bir şans olsa bile, nadir ve değerli ödüller sunarlar. Ayrıca, bu etkinlikler aracılığıyla oyuncular diğer oyunculara ulaşma ve daha büyük ödüller almak için ortak etkinliklerde bir araya gelme fırsatına sahip olacaklar.

Serideki diğer oyunlarla karşılaştırıldığında Metal Slug Attack bir yan ürün olarak görülüyor ancak diğer oyunlara göre daha fazla eğlence ve derinliğe sahip. Aynı zamanda, oyun kullanıcı dostu ve basittir, büyük bir pazara kolayca büyür ve oyunculara saatlerce oyunun keyfini çıkarmaları için yeni deneyimler sunar.


İndir (30MB)

Artık indirmeye hazırsınız Metal SLUG Attack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSNK CORPORATION

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir