METAL SLUG
METAL SLUG

Metal SLug Attack v7.4.1 APK + MOD (Sınırsız Enerji/CD Yok) indir 2022


METAL SLUG ATTACK, güçlü kartlarla devasa yapıların inşasını ve yıkımını kontrol eder. Bununla birlikte, güç kartı modu ile herhangi bir tur için kurallar vardır. Yeni eklenen birimler, etkinlik etkinlikleri sırasında özel etkinliklerle yeniden karşı

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 650 puan )
Fiyat: $0
İsim METAL SLUG
Yapımcı SNK CORPORATION
Tür Strateji Oyunları
Boyut 89M
Versiyon 7.4.1
MOD Sınırsız Enerji/CD Yok
Orjinal Google Play
METAL SLUG is the most famous version in the METAL SLUG series of publisher SNK CORPORATION
Mod Version 7.4.1
Total installs 10,000,000+
  • Mod Menüsü
  • Harcandığında AP artar
  • Beceri CoolDown yok
  • Reklamsız


İndir (89M)

METAL SLUG ATTACK, güçlü kartlarla devasa yapıların inşasını ve yıkımını kontrol eder. Bununla birlikte, güç kartı modu ile herhangi bir tur için kurallar vardır. Yeni eklenen birimler, etkinlik etkinlikleri sırasında özel etkinliklerle yeniden karşınıza çıkacak. Güncelleme, oyundan daha uzun süre keyif almanızı sağlayacak yeni bir görünüm olan mağaza içi ürün yenilemeyi destekledi. Kendi imparatorluğunu büyüt ve kart toplamayı unutma!

METAL SALGI SALDIRISI

TURNERLERİN GÜVENLİĞİNİ KONTROL EDİN

Pek çok oyun modu geliştiriyor ama en ilginci yine METAL SLUG ATTACK kuleleri arasındaki bağlantıyı kuran hikaye. Özel işlevlere sahip çeşitli karakterler, güçlü kuleler inşa etmek için çok çalışıyor. Bu yapının güvenliğini ele almak için çeşitli stratejiler önerilmiştir. Her tesis, zırhlı konvoyların girmesini önlemek için koruyucu bir katmanla donatılacak. Bu kampanya için dürbünler, uzun menzilli silahlar ve bombalar çağrılacak.

GÖREV ZİNCİRİ ÜZERİNDEN BİRİM YÖNETİMİ

METAL SLUG ATTACK, her oyuncunun yeteneklerine ve tercihlerine bağlı olarak birçok mod oluşturur; her oyunun farklı özellikleri olacaktır. Görev her zaman kuleyi yıkmak ve düşmanın işgal ettiği askeri üssümüzü kurtarmaktır. Morden liderliğindeki ordunun vahşeti sizi şaşırtacak. Bu yüzden görev her zaman kazanmak için zordur. Ancak zorluğu seferden sonra ödül miktarı ile orantılı olacaktır. Madeni paralar, mücevherler ve özel eşyalar içeren büyük bir sandık bu işte seni daha mutlu edecek!

METAL SALGI SALDIRISI

METAL SALGI SALDIRISI

YENİ ARAŞTIRMA İÇİN MALZEME TOPLA

METAL SLUG ATTACK, aracınızı yükseltme ve geliştirmede ve özel etkinlikler için savaş silahı sisteminizde yaratıcılık gerektirir. Araştırın ve bunların bir kombinasyonunun sonucunu elde edin, yeni oluşturduğunuz harika özelliklere sahip bazı garip araçlar. Herhangi bir rakip üzerinde güçlü bir izlenim bırakmak için birimlerinizi yükseltin, kuleleri bir çırpıda yıkın! Süreç devam ediyor; Yol boyunca, herhangi bir öğeyi toplayın ve laboratuvarınızda saklayın.

GENİŞLEYEN SAVAŞIN KEYFİNİ ÇIKARIN

6 farklı kart destesi kullanan bu organize oyun serisinde aynı anda 4 oyuncuya kadar oynanabilir. Her kart, işgalci orduya izin veren veya yeniden dolduran bir komut anlamına gelir. Sadece gerçek zamanlı olarak değil, haritada tanımlanan herhangi bir konum da sizi bir kez götürecektir. Uzakta olsa da, dünya çapında bir genişleme kampanyası size çekici gelmiyor mu?
Morden’in ordusu ve kulesi arasında, yalnızca bu alandaki deneyimlerde bulunabilecek daha yoğun bir savaşın tadını çıkarın. Meydan okumayı kabul edin veya arkadaşlarınızı kule savaşında düelloya davet edebilmek için meydan okumayı gönderin. Güzel savaşlara sahip olmak için çeşitli grafik ve ses sistemlerinin desteği anahtardır.!

METAL SALGI SALDIRISI

METAL SALGI SALDIRISI

İNŞAAT VEYA İŞLEM

METAL SLUG ATTACK, güç kartları oluşturmak için inşa etme ve sökme arasında bir seçime dayanır. Teknik destek, benzersiz bir özellik sistemi oluşturma süreci için uygundur. Bir düelloya yönelik herhangi bir meydan okuma, gelecekteki bir istilayı tetikleyebilir. Bu heyecanı yaşayın ve deneyimden sonra ilk puanınızı bırakmayı unutmayın! Sistemin süper stratejik hikayesi sizi daha uzun süre oturmaya devam edecek.


İndir (89M)

Artık indirmeye hazırsınız METAL SLUG ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSNK CORPORATION

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir