Messenger Lite
Messenger Lite

Messenger Lite v288.0.0.3.115 APK (En Son) indir 2022


Messenger Lite, orijinal sürümden daha hafiftir. Bununla birlikte, konu daha hızlı bilgi alışverişini desteklemeye geldiğinde mükemmel özelliklerini korur. Cihazınızda çok fazla yer kaplamaz, her yere ulaşır, sunulan tüm özellikleri denerken en iyi d

Android Android İletişim
4 ( 285 puan )
Fiyat: $0
İsim Messenger Lite
Yapımcı Meta Platforms Inc
Tür İletişim
Boyut 13MB
Versiyon 287.0.0.3.117
MOD En Son
Orjinal Google Play
Messenger Lite is the most famous version in the Messenger Lite series of publisher Meta Platforms Inc
Mod Version 287.0.0.3.117
Total installs 500,000,000+

İndir (13MB)

Messenger Lite, orijinal sürümden daha hafiftir. Bununla birlikte, konu daha hızlı bilgi alışverişini desteklemeye geldiğinde mükemmel özelliklerini korur. Cihazınızda çok fazla yer kaplamaz, her yere ulaşır, sunulan tüm özellikleri denerken en iyi deneyimi sunar. Yardımcı bir haberci olmak için mükemmel bir iş yapın; sürdüreceğiz! Güvenilir ve güvenli bir alan yaratma garantisi, ancak aynı derecede benzersiz, bundan memnun kalacağınızdan eminiz.

Messenger Lite Messenger Lite

SON DERECE HIZLI KURULUM İŞLEMİ

Boyut avantajı nedeniyle, kompaktlık, Messenger Lite’ın kurulum süresini kısaltması için artı puanlar getirdi. Kullanıcılar süreci hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve deneyimi başlatabilir. Diğer bir faydası ise veri tasarrufu sağlaması ve cihazda nispeten küçük bir yer kaplamasıdır. Telefonun çalışmasını durdurmadığında daha etkili, her yerde ve her zaman çalışabilir. İnternet bağlantınız olduğu sürece farklı bilgi alanlarına erişin.

Messenger Lite Messenger Lite

SAHİBİNDEN YARARLANAN FAYDALAR

Messenger Lite, Messenger, Facebook veya Facebook Lite gibi diğer uygulamalarla bağlantı kurar ve kullanıcıların izin verilen iletişim aralığındaki kişilerle iletişim kurmasına olanak tanır. Onları izleyin ve aksiyon başladığında onları bulun! Ek olarak, etkinlikler kaydedildiğinde sohbet etmek için zamanı da seçebilirsiniz ve diğer kullanıcılar hazır olduğunda mavi nokta yanar.

ÖZEL PLAN YAPIN

Messenger Lite, sanal klavye kullanılarak girilen mesajlarla tek tek sohbet etmenin yanı sıra, kullanımı son derece basit olan büyük sohbet grupları oluşturmanıza da olanak tanır. Buradan özel planlar kurulacak, güvenli ve hızlı bir bağlantı aracı! İş dışında, birbirinize sevimli veya komik resimler göndererek, farklı bağlantılar paylaşarak ve kişiselleştirilmiş bir çıkartma koleksiyonu oluşturarak arkadaşlarınızı eğlendirin. Ücretsiz sesli aramayı veya canlı görüntülü iletişimi destekliyoruz, zaman sınırı yok ve bölge sınırı yok; şimdi arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurun!

Messenger Lite Messenger Lite

SOSYAL KİŞİLER OLUŞTURMAYA BAŞLAYIN

Messenger Lite, bağlantı kurmak ve paylaşmak, birbirimizi daha iyi tanımak için daha uzun sohbet etmek için en iyisidir. Eğlence aktivitelerinin yanı sıra iş hayatında da size daha çok yardımcı oluyoruz. Kompakt ve hızlı avantajlar, birçok farklı kullanıcıyı seçime güvenmeye çekmiştir. Uygulamayı deneyimleyin ve ne düşündüğünüzü bize bildirin; yeni sürüm, dikkate değer trendlerle düzenli olarak güncellenecektir.


İndir (13MB)

Artık indirmeye hazırsınız Messenger Lite ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir