Mergical
Mergical

Mergical v1.2.93 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Mergical Mod APK, oyuncuların elle tasarlanmış adalarla parlak bir mimar olmalarını sağlayacak. Evinizi dekore edin veya mümkün olan en küçük alanda öğeleri seçin ve düzenleyin.

Android Android Simülasyon
4 ( 707 puan )
Fiyat: $0
İsim Mergical
Yapımcı Betta Games
Tür Simülasyon
Boyut 220MB
Versiyon 1.2.93
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Mergical is the most famous version in the Mergical series of publisher Betta Games
Mod Version 1.2.93
Total installs 1,000,000+

Mergical APK , yapım ve tasarım türünü heyecan verici eşleştirme ile bir arada sevenler için mükemmel bir seçim olacak. Oldukça nazik bir tarzı olduğu için boş zamanlarınızda eğlendirmek için tercih edebileceğiniz bir oyundur. Güzel bir ada yaratmak ve turistleri ziyaret etmek için her şeyi beğeninize göre tasarlayın ve düzenleyin.

Mergical-Eğlenceli Maç Adası Oyunu

KENDİ ADANI İNŞA ET

Oyuna ilk başladığınızda henüz içine hiçbir şey konmadığı için oldukça bozulmamış küçük bir adaya sahip olacaksınız yani bu adayı inşa edip güzelleştiren siz olacaksınız. Turistlerin ziyaret etmesi için mükemmel bir yer olması için yenilemek için her türlü çabayı gösterin. Yerde pek çok kare olduğunu görebilirsiniz ve bu kutulara kısıtlama değil rahatlık hissi yaratmak için nesneler koyacaksınız.

Mergical-Fun Match Island Game, diğer adaları özgürce keşfetmeniz ve fethetmeniz için birçok seviyeye sahip olacak. Binalar, parklar inşa edebilir veya istediğiniz yere ağaç ve çiçek yerleştirebilirsiniz. Her şeyi kendine göre güzelleştiriyorsun ama yine de insanları hayran bırakacak bir estetik bakışa ihtiyacın var.

Mergical-Eğlenceli Maç Adası Oyunu

İSTEDİĞİNİZ GİBİ YARATICI ANLAYIN

Üretici, oyun oynarken en rahat duyguyu getirmek istediği için oyun öncelikle oyuncunun yaratıcılığına yöneliktir. Tasarımınızın güzel olup olmadığına bakmanıza gerek yok çünkü her şeyden önce amacı rekabet etmek değil eğlenmek. Her şeyi olabildiğince dağınık ve uyumlu olacak şekilde düzenleyin ve dekorasyon öncesi ve sonrası arasındaki tam farkı görebilirsiniz. Kesinlikle daha güzel ve daha görkemli çünkü tüm vahşiliğin yerini çevreleyen alanı kaplayan renkli renkler aldı.

Göreviniz, adayı sonraki seviyelerde hareketli, dinamik ve gerçekten yaşanabilir bir şehir haline getirmekten daha karmaşık görünüyor. Kalabalık bir şehir yaratabilmek için arka arkaya evlere sahip olmanız gerekir. İnşaat oldukça basittir, ancak masa, sandalye, dolap ve daha fazlası gibi gerekli eşyaları satın alarak evlerinizin her birinin içini tasarlamanız gerekir. Bu öğeler için ödeme yapmak için belirli bir görevi her gerçekleştirdiğinizde toplamak için yeterli altın ve elmasa sahip olmanız gerekir.

Mergical-Eğlenceli Maç Adası Oyunu

ÖZELLİKLER ÖNEMLİ FABRİKA

Oyun hala sevimli ve eğlenceli karakterlere sahip olacak: evleri veya yaşayacak yerleri olan adalarda görünen kızlar, erkekler veya komşular. Oğlanlar ve kızlar, bitkilere bakmak veya ev inşa etmek gibi eylemlerde size yardımcı olacaktır. Belirli bir konuma her dokunduğunuzda, karakterler oraya hareket etmeye başlar ve istediğiniz her şeyi yapar.

Karakterlerin görünümünün de çevredeki atmosferin çok daha canlı ve hareketli olmasına yardımcı olacağı için kritik öneme sahip olduğunu söylemek gerekir. Sadece adalarda yaşayan insanlar değil, buraya gelen güzel turistler de olacaktır. Size bir gelir kaynağı getirecekler çünkü geldiklerinde gezileri için ödeme yapmaları gerekecek, bu da oldukça fazla para kazanmanıza yardımcı oluyor.

Hafif bir oyun oynamaya geçmek istiyorsanız, Mergical-Fun Match Island Game sizin için iyi bir fikir olacaktır. Yetenekli bir inşaat mühendisi olmaktan ve adanızı her zamankinden daha güzel hale getirmekten daha iyi bir şey yoktur.

Mergical-Eğlenceli Maç Adası Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

– Serbestçe alışveriş yapmak için 600’den fazla farklı türde ürünle kendi adanızı tasarlayın.
– Sevimli ve komik karakterler ada için daha fazla vurgu oluşturur.
– Uyumlu, neşeli renkler oynarken daha fazla heyecan yaratır.
– 3D görüntüler çok göz alıcı ve gerçekçi olacak şekilde tasarlanmıştır.


İndir (220MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mergical ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBetta Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir