Mergest Kingdom
Mergest Kingdom

Mergest Kingdom: Merge Puzzle v1.289.2 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Mergest Kingdom, sizi özel bir göreve sahip olacağınız farklı bahçelere götürecek. Bu eşsiz simülasyon oyunu resmen ortaya çıktı; oyuncular gizli kahramanları kendileri bulmak zorunda kalacaklar. Kahramanlar kötü lanetler tarafından yakalandı ve iz b

Android Android Simülasyon
5 ( 122 puan )
Fiyat: $0
İsim Mergest Kingdom
Yapımcı Clever Apps Pte Ltd
Tür Simülasyon
Boyut 80M
Versiyon 1.289.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Mergest Kingdom is the most famous version in the Mergest Kingdom series of publisher Clever Apps Pte Ltd
Mod Version 1.289.2
Total installs 500,000+
  • Elmaslar harcama ile artar;
  • Görevleri tamamlamak için artan ödüller.


İndir (80M)

Mergest Kingdom, sizi özel bir göreve sahip olacağınız farklı bahçelere götürecek. Bu eşsiz simülasyon oyunu resmen ortaya çıktı; oyuncular gizli kahramanları kendileri bulmak zorunda kalacaklar. Kahramanlar kötü lanetler tarafından yakalandı ve iz bırakmadan ortadan kayboldu. Şimdi o kahramanın varlığını kendin bulmalısın çünkü kahramanlar canavarları, düşmanları fethetmene ve eşsiz bulut bahçesini korumana yardım edecek.

Birleştirme Krallığı: Birleştirme Bulmacası

KAHRAMANLARI KURTAR

Şimdi senin işin kahramanları kurtarmak. Her kahramanın ayrı bir görevi olacak çünkü bu oyunda kaybolmayanlar onlar. Şimdi kurtarma çok zaman alacak ve zorluklar her zaman birikecek. Oyuncuların ne yapacağımızı belirlememize yardımcı olması için navigasyon özelliğini kullanmaları gerekiyor. İlk olarak, kahramanların bıraktığı resme yakından bakmalısınız.

Görselde öne çıkan bir silah var. Daha büyük bir yapboz oluşturmak için o silahtan bir parça seçmeli ve aynı parçalardan ikisiyle eşleştirmelisiniz. Bu daha büyük bulmacayı iki benzer parçayı bulmaya devam etmek ve yeniden birleştirmeye devam etmek için kullanırsınız. Son üç parça bir araya getirildiğinde kahramanınız kurtarılır. Yakında tekrar bir araya gelmek için aynı şeyi kalan iki kahramanla da yapmalısınız.

CANAVARLARLA MÜCADELE

Üç popüler kahramanı başarıyla kurtardıktan sonra, kahramanlar Mergest Kingdom’da belirlenen toprakları yönetmek için bölünecek. Oyuncular, kahramanları o bahçeye geri götürecek ve tüm görevleri yerine getirecek. Rahatsız etmeye gelen tüm düşmanları uzaklaştırmak için kahramanlara liderlik edeceksiniz, ayrıca kahramanların bahçedeki bitkilerle ilgilenmesine de izin vermelisiniz. Tatlı meyveler ürettikleri zaman bu bitkiler kahramanlara güç katacaktır.

Birleştirme Krallığı: Birleştirme Bulmacası Birleştirme Krallığı: Birleştirme Bulmacası

Canavarlar bahçeye saldıracak ve hemen bir savunma inşa etmelisiniz. Bahçenizi yok etmek ve korkunç bir savaş stratejisi oluşturmak istiyorlar. Kahramanlar, onları durdurma ve yok etme fırsatına sahip olmak için onlarla sert bir şekilde yüzleşmelidir. Onları orijinal hallerine döndürmek için onlara saldırmak için tüm kahramanların güçlerini kullanın. Yok etmeyi kolaylaştırmak için benzersiz silahlar kullanın.

BAHÇEYİ GELİŞTİRMEK

Bu üç bahçeyi yeni bir seviyeye yükseltmeli ve değerli mahsulleri hasat etmelisiniz. Bahçedeki tatlı meyveler yenildiğinde kahramanların daha fazla güç kazanmasına yardımcı olacaktır. Daha spesifik olarak, oyuncular süper kahramanlarını hem güç hem de coşku açısından geliştirmelidir. Süper kahramanların yükseltilmesi, bu bulut bahçesinin bakımına ve yönetimine iyi hizmet etmektir. Ayrıca yükseltme, kahramanların bir dizi düşman birliğine ve canavara saldırmak için yeterli güce sahip olmasına yardımcı olacak.

Burada Mergest Kingdom, canlı oynanışla bize keyifli duygular veriyor. Oyuncular farklı seviyelerde kendilerine meydan okuyacak ve istenen sonuçları elde edecekler. Oyuncular ayrıca oyunun sunduğu ipucundan birçok yönden yararlanacaklar. Canavarlarla savaşmak, değerli ödüller ve eşyalar almanıza yardımcı olacaktır.

Birleştirme Krallığı: Birleştirme Bulmacası Birleştirme Krallığı: Birleştirme Bulmacası
  • Kahramanların lanetten kaçmasına ve bulutların bahçesine sağ salim dönmesine yardım edin.
  • Her kişi ayrı bir ülkeyi yönetecek ve o toprağın güvenliğini sağlamak gibi ortak bir göreve sahip olacaktır.
  • Kahramanınızı başarılı bir şekilde kurtarmak için her zaman ortak bir zemin bulun ve bunları bir araya getirin.
  • Kaybedilen gücü geri kazanın ve düşmanı yenmek için makul savunma stratejileri geliştirin.
  • Oyundaki tüm benzersiz silahları kullanın ve kazanmak için azılı canavarları alt edin.
  • Değerli eşyalar edinin ve bunları bu peri bahçesindeki bitkilere bakmak için kullanın.


İndir (80M)

Artık indirmeye hazırsınız Mergest Kingdom ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanClever Apps Pte Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir