Mergedom
Mergedom

Mergedom: Home Design v2.1.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Mergedom: Home Design ile kendi evinizi kendi tarzınıza ve gelecekteki ev için fikir ve eskizlerinize göre tasarlayabilirsiniz.

Android Android Bulmaca
4 ( 675 puan )
Fiyat: $0
İsim Mergedom
Yapımcı Bigger Games
Tür Bulmaca
Boyut 122MB
Versiyon 2.1.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Mergedom is the most famous version in the Mergedom series of publisher Bigger Games
Mod Version 2.1.0
Total installs 1,000,000+

İndir (122MB)

Mergedom: Home Design, evinizin tasarımına ve dekorasyonuna hizmet edecek mobilyalar sağlar. Benzersiz tasarımlar arasından seçim yapın, eviniz için yaratıcı fikirler oluşturun ve dekorasyon süreci üzerinde tam kontrole sahip olun. Evinizi daha muhteşem hale getirmek için onarın, yenileyin, dekore edin, tasarlayın. Bu oyunun özel çekiciliği, zorlu bulmacaları birleştirmesi ve evinizi tasarlamayı kolaylaştırmak için daha fazla mobilyanın kilidini açmak için görevleri tamamlamanız gerektiğidir.

BİRÇOK YENİ ÜRÜN KEŞFEDİN

Basit oynanışla, birçok olağanüstü özellik var. Bu oyun sizi gerçekten cezbedecek; Oyunu istediğiniz zaman duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz. Mobilya mağazasında birçok yeni ve düzenli olarak güncellenen ürünler bulunur ve beğendiğiniz ürünleri seçerek benzersiz tasarımlar oluşturmaya katkıda bulunabilirsiniz. Bu yeni ve heyecan verici bir birleştirme oyunudur; Kendi evinizi tasarlamaktan daha iyi ne olabilir – bu harika bir deneyim.

Birleşme: Ev Tasarımı Birleşme: Ev Tasarımı

KENDİ EVİNİZİ TASARLAYIN

Mimari hakkında fikir sahibi olmak ve daha fazla bilgi edinmek isteyen ancak can sıkıntısından korkan bir iç tasarım tutkunu musunuz? Bu oyun sizin için mükemmel bir seçim olacak; Evinizin içini tasarlayabilir, özelleştirebilir, onarabilir, seçebilir ve dekorasyon süreci üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz. Bunun da ötesinde oyun, bulmaca oyunlarını, bulmacaları, sizi heyecanlandıran ve fethetmek isteyen zorlu sorularla birleştirir.

YENİ SİPARİŞLER

Müşteriler sizi bekliyor ve tasarım hakkında konuşuyor; acele edin ve evinizi hemen yükseltmek için para kazanmak için sipariş alın. Boş evler tasarlayarak ve siparişlerini teslim ederek siparişleri yerine getirin. Bir araç kombinasyonunu etkili bir şekilde kullanarak birçok yeni araç, yeni nesne ve tamamlamanızı bekleyen yüzlerce görevi keşfedebilirsiniz. Her görevden sonra, her şeyi bilemeyeceğiniz birçok çekici ödül var.

Birleşme: Ev Tasarımı Birleşme: Ev Tasarımı

ANA ÖZELLİKLER

  • İdeal evinizin tasarımına hizmet etmek için seçim yapmak için şımarık çok çeşitli iç dekorasyonlar
  • Dekorasyon ve heyecan verici bulmaca oyununun birleşimi, oyunu daha çekici ve çekici kılıyor
  • Daha önce hiç olmadığı kadar çeşitli eğlenceli etkinlikler, turnuvalar ve ödüller
  • Araçları birleştirin, onarın, yükseltin, yenileyin, özelleştirin ve kendi evinizi tasarlayın
  • Müşterilerinizin birçoğuyla tanışın ve siparişlerini teslim edin ve yeni şeyler keşfedin


İndir (122MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mergedom ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir