Merge Wildwood
Merge Wildwood

Merge Wildwood v0.10.28 APK (Sınırsız Para) indir


Merge Wildwood MOD APK, ormanınızı geri yükleme sürecini simüle eder. Oyuncu, birleştirme işlemini gerçekleştiren ve ormandaki hayvanları kurtaran bir koruyucu rolünü üstlenir.

Android Android Bulmaca
5 ( 429 puan )
Fiyat: $0
İsim Merge Wildwood
Yapımcı TreesPlease Games Ltd
Tür Bulmaca
Boyut 110.77 M
Versiyon 0.10.28
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Merge Wildwood is the most famous version in the Merge Wildwood series of publisher TreesPlease Games Ltd
Mod Version 0.10.28

İndir (110.77 M)

Merge Wildwood MOD APK, bugünlerde birçok genç için iyi bilinen bir bulmaca oyunudur. Komik problem miktarları ve eğlenceli görevler, oyunu her zamankinden daha çekici kılan şeylerdir.

1 merge wildwood 3 1 merge wildwood 4

Mevcut trend, kullanıcıların hemen hemen her odada ilginç karşılaşmalara yardımcı olmak için çeşitli özel işlevlere sahip bulmaca oyunlarıdır. Ayrıca oyun, ihtiyaçlarınız için hayvanlarla birlikte gelir, çok sayıda ilginç teşvik elde etmek için farklı zorluklar yapın, karakterleri yükseltin ve bir dizi başka renkli görev. Merge Wildwood MOD APK sizin için her dakika şık bir oyun olacak. Oyuna myspace ve facebook raporları ile bağlanmanın dört yolunu arkadaşlarınızla değiştirebildiğiniz veya arkadaşlarınızla oynayabildiğiniz zaman sıkılmayacaksınız. Bu 2D oyunda keşfedip karşılaşabileceğiniz birçok şey var.

BİR MAĞAZA İNŞA ET VE YÖNET

Bunun yanında kitap çeşitliliği ve sürekli sorunlar yaşanıyor. Merge Wildwood size bazı çeşitli bulmacalarla çekici bir ormanlık dünya getirecek. Vahşi orman tehlikede ve sorumluluk onu kurtaracak. Bu nedenle, beyin sorununuza meydan okuyacak ve kendi özlemlerinizin bahçesini yeniden yaratmak için bazı işler üstleneceksiniz. Kendi yaban hayatı sığınağınızı yaratarak ve oluşturarak: yaşam alanları oluşturun, yaratıklara yardım edin ve mümkün olan en kısa sürede ormanları rehabilite edin.

merge wildwood 5 merge wildwood 6 merge wildwood 7

EĞLENCELİ KONULAR

Kendi sığınağınızı yaratma ve yeniden yaratma birincil görevinin yardımıyla. Birçok farklı ilginç bulmaca çözme işlevini tamamlayın. Bulmacaları çözerek, kendi bahçeniz için güzel bir taze meyve daha getirebilirsiniz. Birleştirme bulmacalarını tamamlayın, istediğiniz öğeleri toplayın ve sürprizlerle dolu güzel bir vaha geliştirin. Pul pul dökülün, endişelerinizi unutun ve doğaya yakın olma duygusunun tadını çıkarın. Çevrimiçi oyunun fotoğrafları net ve güzel bir şekilde yapılır, sanatsal fotoğraflar oyuncuları çeker. Eğlenceli unsurları da çok fazla olan oyun, kahkahalar eşliğinde çocukluk çağına yakın halk müziği ile birleşince yaşanmaya değer olabilir. Oyuncuların kendi bahçelerinde kaybolmaları muhtemeldir. Ne pahasına olursa olsun yönetim yeteneğinizi gösterin ve kazanın.

Lütfen Merge Wildwood MOD APK‘sını yükleyin ve öğrenin.


İndir (110.77 M)

Artık indirmeye hazırsınız Merge Wildwood ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir