Merge Tale
Merge Tale

Merge Tale v0.53.3 APK indir (Sınırsız Kaynak) 2022

Merge Tale: Matching Toy Games, birçok sevimli yaratık ve renkli bahçenizi inşa eden eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Sihirli yumurtaları toplayın ve yeni evcil hayvanlar yaratmak için yumurtadan çıkarın. Bu, karmaşık olmayan bir oynanışa sahip bir oy

Android Android Bulmaca
5 ( 874 puan )
Fiyat: $0
İsim Merge Tale
Yapımcı Kosmos Games
Tür Bulmaca
Boyut 148MB
Versiyon 0.53.3
MOD Sınırsız Kaynak
Orjinal Google Play
Merge Tale is the most famous version in the Merge Tale series of publisher Kosmos Games
Mod Version 0.53.3
Total installs 100,000+

Merge Tale: Matching Toy Games, birçok sevimli yaratık ve renkli bahçenizi inşa eden eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Sihirli yumurtaları toplayın ve yeni evcil hayvanlar yaratmak için yumurtadan çıkarın. Bu, karmaşık olmayan bir oynanışa sahip bir oyundur, ancak içinde birçok harika ve eğlenceli şey keşfetmenize yardımcı olacaktır. Favori evcil hayvanınızı büyütme ve rüya gibi bir harikalar diyarına sahip olma şansı için oyunu hemen telefonunuza indirin.

Birleştirme Masalı: Evcil Hayvan Aşk Hikayesi

GİZEMLİ YARATIKLARINIZI GELİŞTİRİN

Tıpkı birbirinin üzerine ve düz bir çizgide duran mücevherleri düzenleyen diğer bulmaca oyunlarında olduğu gibi, bu oyunda da oyuncular aynı meyveleri yatay veya dikey bir sıraya yerleştirecek ve yeni bitki çeşitleri oluşturmak için üç veya daha fazla meyveye sahip olmalıdır. Oyunun görevini tamamlamak için gerekli sayıda meyveyi toplamanız gerekiyor ve oyundaki meyveler bahçenizi inşa etmenize yardımcı olacak önemli bir kaynak. Görevi tamamladıktan sonra, yumurtadan çıkacak ve daha fazla yeni yaratık yaratacak bir yumurta alacaksınız.

Birleştirme Masalı: Evcil Hayvan Aşk Hikayesi

KIRMIZI OLDUKTAN SONRA KREMLERİNİZİ KAPATIN

Merge Tale’deki yumurtaların yumurtadan çıkması biraz zaman alıyor ve kuluçka sürecini tamamladıktan sonra sürpriz bir hediye alacaksınız. Yumurtalar sevimli ve komik yaratıklar üretecek ve her yaratığın kendi rengi olacak. Yaratıklarınıza iyi bakmalı ve aynı zamanda geniş bahçenizi inşa etmek için çok çalışmalısınız. Tür sayısı arttıkça yeterli alana sahip olmak için bahçenizin alanını genişletmeniz gerekir. Oradan birçok sevimli yaratıkla büyülü bir bahçe inşa edebileceksiniz.

Birleştirme Masalı: Evcil Hayvan Aşk Hikayesi

KÜÇÜK KREM

Oyun basit ama zevkli oynanışı ile birçok oyuncuyu kendine çekiyor. Ayrıca oyun size birçok farklı tür, renk ve boyutta çeşitli evcil hayvan sistemi sunar. Üretici tarafından tasarlanan evcil hayvanlar sevimli ve gerçek hayattaki hayvanlara benziyor.

Birleştirme Masalı: Evcil Hayvan Aşk Hikayesi

HAYALİNİZDEKİ BAHÇEYİ GELİŞTİRİN

Oyunun başında bahçeniz hala vahşi ve çok boş çünkü hiçbir insani bakım yok. Bu yüzden onu geliştirmek, daha güzel ve renkli hale getirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bahçenize özgü büyülü ve işlevsel bitkiler aramalısınız. Bu bitkileri ektiğinizde, bahçeniz istatistiklerinizi artıracak ve başka birçok büyülü bitki yaratacaktır.


İndir (148MB)

Artık indirmeye hazırsınız Merge Tale ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir