Merge Planes Idle Tycoon
Merge Planes Idle Tycoon

Merge Planes Empire v1.2.20 MOD APK (Hızlı Oyun) indir 2022

Uçakları Birleştirme, sizi önemli ölçüde boşta kalan bir patron yapacak ve size sadece oyunun getirdiği eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor. Uçaklarla çalışmaya başlayın ve her şeyi istediğiniz gibi kontrol edin.

Android Android Simülasyon
4 ( 460 puan )
Fiyat: $0
İsim Merge Planes Idle Tycoon
Yapımcı Panther & Leopard
Tür Simülasyon
Boyut 95M
Versiyon 1.2.20
MOD Hız Oyunu
Orjinal Google Play
Merge Planes Idle Tycoon is the most famous version in the Merge Planes Idle Tycoon series of publisher Panther & Leopard
Mod Version 1.2.20
Total installs 1,000,000+

Oyun, lüks uçakların oluşumunu simüle edecek ve göreviniz bu oyunda yer alan aktiviteleri kontrol etmektir. İşinizi geliştirmek ve kendiniz için bir isim yapmak için yetenekli bir iş adamına dönüşeceksiniz.

Uçakları Birleştirme Boşta Tycoon Oyunu

MERKEZ PİSTİNDE GÖREVE BAŞLAYIN

Merge Planes, yalnızca bu oyunda size benzersiz ve çekici özelliklerle tamamen yeni bir oyun alanı getirecek. Oyuna başlarken, tüm eğlenceye sahip olan bir iş adamı rolünde olacaksınız ve iş size ait. Verilen görev önemli ölçüde boşta ve uçağın yapımını kontrol etmek ve kalitelerini kontrol etmek için sadece basit işlemleri kullanmanız gerekiyor. Oyun, Pistinizi iyi yönetirken en iyi ürünleri toplamanız ve oluşturmanız için size 30’dan fazla farklı uçak türü sağlayacaktır.

Uçakları Birleştirme Boşta Tycoon Oyunu Uçakları Birleştirme Boşta Tycoon Oyunu

UÇAKLARI BİRLEŞTİR VE ONLARI UÇ

Oyun size mükemmel bir oyun alanı sağlayacak ve her seviyede verilen basit görevleri iyi yapmanız gerekiyor. Uçakları tamamladıktan sonra onları yenilmez kılmak için birleşmeye başlayacaksınız. Ayrıca uçaklar arası rekabet yolculuğuna başlamak için güçlü bir uçak filosu kurmanız ve onları piste uyacak şekilde düzenlemeniz gerekiyor. Ayrıca, bitiş çizgisine her uçuştan sonra en erken altınları toplama ve mükemmel versiyonları oluşturmak için tamir etmeye devam etme fırsatına sahip olacaksınız.

GÜZERGAHLARI YÜKSELTİN VE ÖDÜLLER ALIN

Her seviyede, daha heyecan verici şeylerle yeni bir seviyeye adım atabilmek için hedefi tamamlamanızı gerektiren farklı zorluklar olacak. Ancak, her seviyeye karşılık gelen en iyi Central Runway’i yükseltmeniz gerekiyor, ayrıca oyun en son sürüme yükselttikten sonra size çekici ödüller verecek. Tek yapmanız gereken parkuru kazanmak için akıllı stratejiler oluşturmak ve kazanmak için diğer oyuncularla rekabet etmek. En boş iş adamı ol ve kendi imparatorluğunu kur.

Uçakları Birleştirme Boşta Tycoon Oyunu Uçakları Birleştirme Boşta Tycoon Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Boşta kalan iş simülasyonu oyununa katılın ve operasyonları kontrol etmek için basit işlemler gerçekleştiren benzersiz uçaklarla kendi işinizi kurun
  • Oyun, keyfini çıkarmanız için birçok farklı modda 30’dan fazla uçak türü sunacak; senin görevin büyük bir uçak yapmak için onları bir araya getirmek
  • Uçakların birleştiği ve savaşmaya hazır olduğu Merkez Piste yönlendirileceksiniz; uçağın hareket etmesi ve bitiş çizgisine ulaşması için başlamanız ve kontrol etmeniz gerekiyor
  • Daha sonraki seviyelerde, göreve devam etmek için Pisti yükseltmeniz gerekir; Ayrıca oyun, kazandığınız her seviyeden sonra size çekici ödüller verecek.
  • Diğer oyuncularla özgürce rekabet edin ve kazanmak için mükemmel stratejileri oluşturmanız gerekir. En zengin patron olma zamanı.


İndir (95M)

Artık indirmeye hazırsınız Merge Planes Idle Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir