Merge Monsters
Merge Monsters

Merge Monsters v1.5.0 APK + MOD (Ücretsiz Yükseltme) indir 2022


Merge Monsters, yeşil ejderha düşman ordularına karşı savaşmak için birçok kahraman canavarı kontrol ettiğiniz, savaşla birleştirilmiş bir macera oyunudur. Görevleri gerçekleştirmek için karaktere katılın ve karakteri yükseltmek için para toplayın.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 859 puan )
Fiyat: $0
İsim Merge Monsters
Yapımcı Fumb Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 75MB
Versiyon 1.4.10
MOD Ücretsiz yükseltme
Orjinal Google Play
Merge Monsters is the most famous version in the Merge Monsters series of publisher Fumb Games
Mod Version 1.4.10
Total installs 1,000,000+

İndir (75MB)

Merge Monsters’da canavar kahramanlar için savaşmak için asla geç değildir. Bu oyunda, canavarları büyük bir güçle enkarne edecek ve kontrol edeceksiniz, onlar yıllardır derin bir uykuya daldılar ve şimdi aniden düşman tarafından uyandırılıyorlar. Vahşi yeşil ejderhalara karşı savaşmak için tüm gücünüzü kullanın – onlar uyandı ve sizden ve arkadaşlarınızdan birçok şeyi çaldılar. Artık tereddüt etmeyin, düşmanlara karşı sıkı bir şekilde savaşın ve heyecan verici hikayeleri öğrenirken zamanın tadını çıkarın.

Canavarları Birleştir

YENİ VERSİYONDA EĞLENCE

Bu macera türünde bir oyundur ve onunla birlikte dövüş eyleminin bir kombinasyonudur. Oyuncular, kaybettiklerini geri kazanmak için bir dizi kötü düşmanla savaşacaklar ve bununla birlikte gizemli ejderhaların efsanesini öğrenecekler. Bu oyunun en son sürümünde, katılan karakterinizin hayatı birçok kez yükseltilecektir. Bununla birlikte, karakteri satın alıp yükseltebileceğiniz ve düşmanla otomatik olarak savaşmak için kullanabileceğiniz oynanabilir karakterin iyileştirilmesi var.

Canavarları Birleştir Canavarları Birleştir

EN GÜÇLÜ KAHRAMANLARI TOPLA

Gelişen canavarlardan oluşan bir dünya, karanlık bir güç değildir, ancak onlara dönüşecek ve düşmanlarınızla savaşacaksınız. Merge Monsters, yüzlerce farklı kahraman canavardan oluşan bir koleksiyona sahiptir. Oyuna başlamadan önce size bir canavar verilecek ve onu kontrol edeceksiniz. Bundan sonra, oyuncu güçlü düşman ordularıyla savaşmaya devam etmeli ve kendileri için daha fazla canavar toplamalıdır. Büyümelerini sağlamak ve büyük güç getirmek için aynı türdeki canavarları birleştirmeyi unutmayın.

BİRÇOK Şiddetli Denemeyi KEŞFEDİN

Bu oyun sürekli gelişecek ve oyunculara yeni macera ve dövüş oyunu türleri getirmeyi vaat ediyor. Oyuncular bu oyunla istedikleri zaman, hatta çevrimdışı bile oynayabilirler. Sadece dövüşmekle kalmıyor, aynı zamanda birçok farklı alanda macera yaşayabileceğiniz harika bir rahatlatıcı oyun. Böylece oyuncular, oyunda büyüyen yeşil ejderha canavarlarını da daha iyi anlayabilirler.

Canavarları Birleştir Canavarları Birleştir Canavarları Birleştir

DEV MAVİ EJDERHA KARŞI SAVAŞ

Bu oyuna katılırken tüm dikkatinizi yeşil ejderha canavarlarına odaklamalısınız. Görünüş ve fiziksel güç açısından geliştirmeleri kolaydır, bu nedenle sizi yenmek de tamamen kolaydır. Ekrandaki düğmeleri kontrol edin ve tüm bu düşmanlara hükmedin. Her on farklı seviyede arka arkaya güçlü bir yeşil ejderha patronuyla savaşmak zorunda kalacaksınız. Bunu yapacak enerjiniz yoksa, Merge Monsters’da takım arkadaşlarınızın gücünü birleştirin ve düşmanlarla savaşın.

ANA ÖZELLİKLER

– Çeşitli canavar kahramanları toplayın ve güçlü bir koleksiyon oluşturun.
– Keşif unsurlarıyla rahatlayın ve çeşitli canavarlara karşı sıkı bir şekilde savaşın.
– On seviyeden sonra ortaya çıkmaya devam eden patronlarla savaşmak için tam gücü kullanın.
– Oyun oynamadığınız zamanlarda eşyaları toplayın ve para kazanın ve günden güne güçlenin.
– Güçlü takım arkadaşları oluşturun ve onlarla tehlikeli bir dünyayı keşfedin.


İndir (75MB)

Artık indirmeye hazırsınız Merge Monsters ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFumb Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir