Merge Mayor
Merge Mayor

Merge Mayor v3.0.316 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Merge Mayor, oyuncuları devralacağınız bir kasabaya getiriyor ve orada birçok şey inşa ediyor. Her yapı, bunu yapmak için yeterli kaynak gerektirir ve bunlar genellikle öğelerle dolu bir depoda birleştirilir.

Android Android Simülasyon
4 ( 872 puan )
Fiyat: $0
İsim Merge Mayor
Yapımcı StarBerry Games
Tür Simülasyon
Boyut 98MB
Versiyon 3.0.316
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Merge Mayor is the most famous version in the Merge Mayor series of publisher StarBerry Games
Mod Version 3.0.316
Total installs 500,000+

Merge Mayor APK oyuncuların belediye başkanı olacağı ve kasabanın görünümünü değiştirmek için birçok şey inşa edeceği bir oyundur. Birçok farklı istek alacaksınız ve her isteğin yerine getirilmesi için karşılık gelen bir öğe gerekiyor. Bu nedenle, birleştirme seviyelerini geçmelisiniz ve beklenmedik bir şekilde kilidi açılabilen ve daha karmaşık öğelere erişmenizi sağlayan birçok öğe olacaktır.

Belediye Başkanını Birleştir – Maç Yapbozu Belediye Başkanını Birleştir – Maç Yapbozu

OYUNCULARIN KAÇIRMAYACAĞI GÜNCELLEMELER

Merge Mayor’ın yeni versiyonunda ilginç mekanikler oyuncuların karşısına çıkıyor ve elbette oynanışları üzerinde belirli bir etkisi var. Bahsedilen ilk faktör, oyuncuların enerjiyi daha hızlı şarj etme özelliğini bulabilmesidir. Aynı zamanda, sadece iki gün, Çarşamba ve Perşembe günleri gerçekleşir. Bu oyundaki nesneleri birleştirme ile ilgili faaliyetlerin enerji etrafında dönmesi önemlidir.

Ayrıca ödül mekanizmaları aracılığıyla açabileceğiniz öğelerin sayısını ve yüzdesini de bilirsiniz. Bu güncellenmiş versiyonun oyunculara birçok fayda sağladığı ve bulundukları şehrin gelişimini hızlandırmalarına yardımcı olduğu söylenebilir.

BELEDİYE BAŞKANI OLUN VE KENDİNİZİ GELİŞTİRİN

Merge Mayor’da bulduğunuz rol, kendinize ait bir kasabayı ele geçirmeniz, şehrin birçok yönünü geliştirmeniz ve görevleri tamamlamanızdır. Aynı zamanda bu görevler size sürekli olarak gönderilecek ve bu oyunu deneyimlerken sizi ilerleme kaydetmeye zorlayacak. Ayrıca oyun ekranına eklenen eşyalar ile kasabanın değişimini de rahatlıkla görebiliyorsunuz. Bu yüzden sizi birçok farklı zorluğun üstesinden gelmek için motive edecektir.

İşiniz oldukça basit: bir gereksinim bulmak ve onu yerine getirmek için neyin gerekli olduğunu bulmak. Ondan sonra bir çok eşyanın toplandığı bir odaya girecek ve gerekli eşyaları bulmaya çalışacaksınız ve bundan sonra gerisi otomatik olarak yapılacak. Benzer birçok gereksinim bulacaksınız, ancak nesneleri bulmadaki karmaşıklık düzeyi artacak ve bunları aşmak için daha fazla enerji harcamanızı gerektirecektir.

Belediye Başkanını Birleştir – Maç Yapbozu Belediye Başkanını Birleştir – Maç Yapbozu

GEREKLİ OLANI BULMAK İÇİN NESNELERİ BİRLEŞTİRİN

Merge Mayor’da nesneleri bulmak, gördüğünüz şeyleri birleştirmekle ilgilidir. Spesifik olarak, gözünüzün önüne gelen nesnelerin birçok türü vardır: tahta sandıklar, hareketli nesneler ve kilitli nesneler. Kilitli nesneler bir şerit olarak görünür ve hiçbir şekilde hareket ettirilemezler; başka bir deyişle, yalnızca hareketli nesneleri manipüle edebilir ve birleştirme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, bir nesne oluşturmak için hareketli bir nesneyi kilitli nesneye sürükleyebilirsiniz.

Bir sandığın yakınında birleştiğinizde, işlem bittiğinde kaybolurlar. Ayrıca size bazı sandıklar gönderilebilir, ancak açılmaları zaman alacaktır ve üzerine tıkladığınızda size sürekli olarak birleştirme malzemeleri sağlayabilecek sarı arka plana sahip öğeler vardır. Sınırsız sayıda birleştirme yapabilirsiniz, ancak enerji tasarrufu için gerekli olanı oluşturmaya odaklanmalısınız ve daha karmaşık öğeler oluşturmak için yeterli malzemeye sahip olmalısınız.

Kasabayı ele geçirmek, oyuncuların yapmak zorunda oldukları birçok şeyi yapmalarını gerektirecek, örneğin:

  • Kasabanın görünümünü değiştirmek için değişiklik yapmaları ve gereksinimleri tamamlamaları gerekecek.
  • Bu isteklerin gerçekleşmesi için karşılık gelen bir öğe numarası gerekir ve yürütme otomatik olarak yapılır.
  • Birçok farklı kalemi olan bir depo, birçok farklı kalemi içerebilir ve aynı unsurları birleştirebilir.
  • Görev için gereken eşyaların karmaşıklığı zamanla artacak ve çok fazla enerji harcamanızı gerektirecektir.
  • Yeni sürümde, kullanıcılar nihayetinde enerjilerini yenilemek için zamanı ve aldıkları öğelerin yüzdesini bulabilirler


İndir (98MB)

Artık indirmeye hazırsınız Merge Mayor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanStarBerry Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir