Merge Islands
Merge Islands

Merge Islands v1.0.3 MOD APK (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022


Kısa açıklamalar: Merge Islands – Merge 3 Puzzle, heyecan verici renkler içeren bir sanal dünya simülasyon oyunudur. Güzel arkadaşlarla birçok yeni ülkeyi keşfedelim.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 699 puan )
Fiyat: $0
İsim Merge Islands
Yapımcı Vahala
Tür Macera Oyunları
Boyut 102M
Versiyon 1.0.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Merge Islands is the most famous version in the Merge Islands series of publisher Vahala
Mod Version 1.0.3
Total installs 10,000+
  • Madeni para ve elmaslar için ücretsiz satın alma


İndir (102M)

Merge Islands, kolay ve çekici oynanışa sahip heyecan verici bir oyundur. Büyük bir ada keşfedecek ve orada heyecan verici maceralar yaşayacaksınız. Göreviniz, yeni öğeler oluşturmak ve adanızı inşa etmek için öğeleri bir araya getirmektir. Ancak oyunda bazı tehlikelerle de karşılaşacaksınız ve doğru stratejiye sahip olmanızı gerektirecek. Bu nedenle, bu oyun benzersiz hale geldi ve tüm dünyada birçok oyuncuyu kendine çekiyor.

Adaları Birleştir Adaları Birleştir

BAZI YENİ ÖZELLİKLER

Bu oyunu oynamadan önce, oyuncular bir hesap açmalıdır. Bu fonksiyon ile oyuncular birçok benzersiz ayrıcalığın tadını çıkaracaklar. İlk olarak, Merge Islands’da yüksek seviyeli binaları sentezlerken, oyuncular onunla birlikte gelen ve o binanın kilidini açmak için elmas gerektiren başka bir yapı alacaklar. İkincisi, oyuncunun üst düzey sandıkları açtıktan sonra daha fazla elmas alması ve oyuncunun daha fazla elmas toplamasına ve ada inşasına hizmet etmesine yardımcı olmasıdır. Ayrıca oyun, oyunculara harika deneyimler sunmak için oyundaki bazı sorunları optimize etti ve düzeltti.

GİZEMLİ ADA

Canlandırıcı, heyecan verici maceralarla gizemli bir adada oynayacaksınız. Bu adayı keşfetmeden önce, oradaki yoğun sisi temizlemeniz ve ada çevresinde değerli hazineleri aramanız gerekiyor. Ne kadar uzun süre oynarsanız, o kadar çok sürpriz keşfedeceksiniz.

Adaları Birleştir Adaları Birleştir Adaları Birleştir

YOK ET VE BİRLEŞTİR

Oyundaki ana göreviniz, yeni bitkiler oluşturmak ve oyundaki dev Big Bob’u yenmek için farklı türde öğeleri birleştirmek ve zanaat yapmaktır. Ayrıca, adadaki diğer birçok oyuncuyla tasarruf edebilir ve arkadaş olabilirsiniz. Keşifiniz sırasında, yolunuza çıkan yabani ot, ağaç, kaya vb. gibi her şeyi yok etmelisiniz. Adada güzel bir barınak inşa etmek için gerekli kaynakları toplayın, örneğin ahşap, çiçek, metal,…

KOLAY VE EĞLENCELİ STRATEJİ

Yeni öğeler oluşturmak için öğeleri yatay veya dikey olarak birleştirmeniz yeterlidir. Ancak başarılı olmak için kendiniz için akıllı bir stratejiniz olması gerekir. Daha da büyük ödüller almak için birleştirmek için üç öğeyi bir araya getirebilir veya daha fazlasını (ikiden fazla öğe) toplayabilirsiniz. Birleştirme, oyun oynamanıza ve inşa stratejinize bağlıdır, bu nedenle görevi tamamlamak için birden fazla yolunuz olabilir.


İndir (102M)

Artık indirmeye hazırsınız Merge Islands ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir