Merge Dream
Merge Dream

Merge Dream v1.3.42 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Merge Dream – Konak tasarımı, sorulan sorularla sizin için eşit derecede ilginç gizemli bir alan yaratacak bulmacaları birleştiren tasarım temalı bir oyundur. Lisa ile eşsiz yolculukları keşfedin ve görevleri tamamlayın.

Android Android Bulmaca
5 ( 404 puan )
Fiyat: $0
İsim Merge Dream
Yapımcı CSCMobi Studios
Tür Bulmaca
Boyut 90MB
Versiyon 1.3.42
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Merge Dream is the most famous version in the Merge Dream series of publisher CSCMobi Studios
Mod Version 1.3.42
Total installs 500,000+

İndir (90MB)

Zeka zorlu oyunlarla ilgileniyorsanız, Merge Dream – Mansion tasarımı size kesinlikle unutulmaz deneyimler yaşatacaktır. Bu oyun için farklı ülkelerin kültürlerini öğrenmek ve tasarımlarınıza ilham vermek için dünyayı dolaşacaksınız. Sadece bu oyunda yeni şeyler yaratma görevine başlayalım.

Merge Dream – Konak tasarımı

EVİNİZİ DEKORLAMAYA BAŞLAYIN

Bir süre dolaştıktan sonra Lisa, anavatanını geliştirmek için topladığı bilgilerle geri döndü. Eşi benzeri olmayan mobilyalarla benzersiz bir tasarım şirketi kurarken, inanılmaz tasarım yeteneğine sahip sevimli bir arkadaş olan Lisa’ya eşlik edeceksiniz. Merge Dream – Konak tasarımı size büyük bir bina kazandıracak ve göreviniz hasarlı yerleri onarmak. İnşaatı tamamladıktan sonra, en sevdiğiniz eşyaları seçmek için oyunun sunduğu bulmacaları çözmeye ve ardından evi yenilemeye devam edeceksiniz. Bu oyunda, tüm becerilerinizle en yetenekli yaratıcı sizsiniz.

Merge Dream – Konak tasarımı

MOBİLYA ÇEŞİTLİLİĞİ

Elbette oyunun getirdiği eşya sistemi sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Ev için yeni eşyaları değiştirme ve dekore etme esnekliği, mekanınızı ziyaret eden müşterileri etkilemenin bir yoludur. Ayrıca ondan fazla farklı oda ile evi her müşterinin kişiliğine göre özelleştirebilirsiniz. Diğer bulmaca oyunları gibi, Merge Dream – Mansion tasarımı, dekoratif öğeleri sabırla elde etmek için üstesinden gelmenizi gerektiren bir dizi karmaşık görevle oyunculara yepyeni bir alan getiriyor. Ancak, çok fazla endişelenmeyin ve bulmacaları iyice çözmek için beyninizi kullanın.

Merge Dream – Konak tasarımı

ZORLUK EŞSİZ ÖZELLİKLE ARTIYOR

Daha sonra, sizi doğru cevabı vermek için dikkatlice düşünmeye zorlayan ilk seviyelerden daha ileri düzey zorluklarla karşılaşacaksınız. Ve oyuncuları sıkmamak için yayıncı, oyuncuların hemen kavrayabilmesi için soru sistemini sürekli olarak güncelledi. Birçok bulmacayı tamamlamak, farklı dekorasyonlar elde etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca oyun boyunca karakterlerden de yardım alacaksınız. Mükemmelin bu oyun için iki kelime olduğu söylenebilir; ne için bekliyorsun? Hemen heyecan verici maceraya katılalım.

Merge Dream – Konak tasarımı

ANA ÖZELLİKLER

  • Tasarımcı Lisa’nın hikayesini deneyimleyin ve ona eşlik edin
  • Binalar inşa etmeye başlayın ve kendi iç modellerinizi yaratın
  • Hedefi geçmek için bulmacaları kolaydan zora doğru geçirin
  • Artan zorluklar size sıkıcı olmayacak bir oyun alanı sağlar
  • Canlı ses ve keskin grafikler sizi yarı yolda bırakmaz


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız Merge Dream ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCSCMobi Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir