Merge Design
Merge Design

Merge Design v1.13.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Merge Design, birinci şahıs rol yapma oyunudur; bir ev dekoratörü olacaksın, çantada gerekli eşyalar olacak. Müşterilerden gelen özel istekleri önizlerken atanan görevleri verimli bir şekilde tamamlayın.

Android Android Bulmaca
4 ( 207 puan )
Fiyat: $0
İsim Merge Design
Yapımcı Stonemobile Kft
Tür Bulmaca
Boyut 89MB
Versiyon 1.13.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Merge Design is the most famous version in the Merge Design series of publisher Stonemobile Kft
Mod Version 1.13.0
Total installs 500,000+

İndir (89MB)

Merge Design, evinizi dekore ederek, müşteriler ve şirketler arasında toplantılar oluşturarak ve atanmış talepleri alarak yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz bir yerdir. Bu işin bir kısmı da en kaliteli tasarımlarla müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yılın büyük tatillerini karşılamak için rahat bir alan yaratmak için yakın gelecekte etkinlik tarzı ev dekorasyonu talepleri yapılacaktır. İç mekanı yenileyin ve tonlarca ödül kazanın!

Birleştirme Tasarımı: Ev Yenileme

FARKLI SEVİYELERDEN GEÇ

Merge Design’ın ev dekorasyon hikayesi farklı seviyelerde devam edecek. Düşükten yükseğe, oyuncular kolaydan zora doğru gereksinimlere katılırlar. Başlarken evi gözlemlemek için yeni yerlere taşınmanız gerekecek. Daha küçük bir ölçekte, belki de seviye atlayabilmek için bir odadaki bir köşeyi mükemmelleştirmeniz yeterlidir. Sistem, görevi yenilemeye devam edecek ve daha da heyecan verici bir deneyim yaşamanıza yardımcı olmak için tamamen yeni komutlar verecektir.

Birleştirme Tasarımı: Ev Yenileme

ARKADAŞLARDAN İLHAM BEKLİYOR

Oyun, Merge Design’da oyuncuların bir sonraki olası durumları tahmin etmelerine yardımcı olmak için yaratıcılık ve çevik düşünme gereksinimlerine yöneliktir. Pek çok yönden sonsuz ilham kaynakları gelecek ama onları seçmeli ve etkin bir şekilde kullanmalısınız. Nesneleri ve odaları betimleyen güzel resimler uygulanacaktır ve grafik teknolojisi bu etkinliği desteklemektedir. Sevimli karakterler size bazı hikayeler, tavsiyeler veya yaratıcı fikirler anlatacak.

Birleştirme Tasarımı: Ev Yenileme

SORULARLA KENDİNİZE MÜCADELE EDİN

Merge Design’da çoğu görev, uygun olduğunuzda bunları okuyup üzerinde çalışmaya başlayacağınız bir posta kutusu aracılığıyla size teslim edilecektir. Sayılarının çokluğu ve çeşitliliği onların özelliğidir. Herhangi bir yer, bir ev, özel bir oda ve hatta bir iş yeri için geçerlidir. Her ortama uyacak şekilde stili değiştirmeniz gerektiğini unutmayın. Bir sonraki göreviniz için kullanmak üzere yeni trendleri çabucak kavrayın!

Birleştirme Tasarımı: Ev Yenileme

OYUN HAKKINDA BAZI ÖNEMLİ BİLGİLER

Merge Design’ın iç dekorasyonu sırasında mağazadaki eşyalar size hizmet edecek ve bu işlemleri yapabilmek için para ödemeniz gerekiyor. Ancak oyun herkes için ücretsizdir; görevi tamamladıktan sonra jetonlarınız bu aktiviteyi destekleyecektir. Yeni güncellemeler sunucuda duyurulacaktır; Hata düzeltme talepleriniz olduğunda, bunları araştırmak ve düzeltmenin bir yolunu bulacağız. Daha fazla bulmaca ve görev, hazır mısın?

Birleştirme Tasarımı: Ev Yenileme

ANA ÖZELLİKLER

  • Bir sonraki görev için yeni teşvikler almak için özel sezonluk etkinliklere katılın.
  • İç dekorasyon hikayesini daha iyi anlamak için düşükten yükseğe seviyeleri geçin.
  • Görevler üstlenin ve her yere gidin, özel bir oda, bir ev veya bir ofis olsun, yüzlerce yeri dekore edin.
  • Mağazadaki mobilya çeşitlerini keşfedin, cebinizde taşıyın.
  • Oyundaki yeni özelliklerle ilgili heyecan verici güncellemelere hoş geldiniz.


İndir (89MB)

Artık indirmeye hazırsınız Merge Design ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir