Merge And Mansions
Merge And Mansions

Merge and Mansions v0.1.66 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Merge and Mansions, oyuncuların egzotik ve göz alıcı görsel kaliteye sahip sonsuz bulmacalara veya dramatik aşk hikayelerine daldığı parlak ve yüksek beklentili bir yolculuktur.

Android Android Simülasyon
5 ( 953 puan )
Fiyat: $0
İsim Merge and Mansions
Yapımcı Kurshi LLC
Tür Simülasyon
Boyut 87M
Versiyon 0.1.66
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Merge and Mansions is the most famous version in the Merge and Mansions series of publisher Kurshi LLC
Mod Version 0.1.66
Total installs 10,000+

İndir (87M)

Merge and Mansions, oyuncunun asıl görevinin bulmacaları mükemmel bir şekilde tamamlayarak odaları dekore etmek olduğu rahatlatıcı ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Ayrıca günümüz gençliğinin gizemli ya da iğrenç aşklarıyla ilgili heyecan verici ve dramatik hikayeleri hayranlıkla izleme fırsatına sahip olacaklar. Buna rağmen, oyunun kendine özgü birleştirme ve dekorasyon türlerinin potansiyeli ve özü, oyuncuların her şeyi sonuna kadar keşfetmesi için mükemmeldir.

Birleştirme ve Konaklar: Odaları Süsle ve Bulmacalar Oyna

GÜZEL KARAKTERLERLE YENİ BİR ROMANTİK YOLCULUĞA BAŞLAYIN

Oyuncular Merge and Mansions’a ilk geldiklerinde, sevimli ve arkadaş canlısı karakterler, yeni bir yolculuğa hazırlanmak için sıcak ve içten bir karşılama partisine ev sahipliği yapacak. Bu, dramatik ve heyecan verici bir hikayeyi başlatacak ve oyuncuların farklı durumlarda belirli ayrıntıları değiştirmesi için koşullar yaratacaktır. Ek olarak, oyuncunun seçimi, genel arsa üzerinde veya karakterin gelişimi ile ilgili diğer birçok faktör üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır.

Birleştirme ve Konaklar: Odaları Süsle ve Bulmacalar Oyna

MUHTEŞEM MOBİLYALARLA YEPYENİ BİR EVİ DÜŞÜNÜN

Oyunun ana içeriği her zaman oyuncuların evlerini veya çevrede gördükleri diğer birçok şeyi dekore ederken kendilerini mutlak rahatlamaya kaptırmaları için koşullar yaratmaktır. Her şey dekorasyon unsuruna odaklansa da, oyuncuların basit ama eğlenceli birleştirme bulmacalarıyla puan toplaması gerekiyor. Gelecekte oyuncular, konağı dekore etmek için lüks ve zarif tarzlara sahip yüksek kaliteli mobilyalara sahip daha gelişmiş odalara erişebilecekler.

Birleştirme ve Konaklar: Odaları Süsle ve Bulmacalar Oyna

RAHATLATICI VE YARATICI BİRLEŞME YAPMACALARI

Merge and Mansions’daki bulmacaların tamamı birleştirme konsepti etrafında geliştirildi, böylece oyuncu hak ettiği her şeyi birleştirdiğinde, her mücadeleyi tamamlayabilir. Neyse ki, birleştirme mekanikleri basit ve hoş, oyuncuların sürekli birleştirmeden sonra seviyede her zaman yeni öğeler keşfedebilecekleri için rahatlamaları için uygun. Birleştirme zorlukları, oyunculara daha fazla yeni mobilya eşyası dekore etmeleri veya satın almaları için karşılık gelen ödüller ve ikramiyeler verecektir.

Birleştirme ve Konaklar: Odaları Süsle ve Bulmacalar Oyna

TÜM ODALARI DÜZENLEDİKTEN SONRA KONAKLARI KEŞFEDİN

Oyuncu, konağın ana odalarını dekore etmeyi bitirdikten sonra çevreyi keşfedebilir ve karakterlerin içindeki sürprizlere tanık olabilir. Oyuncuların yaratıcılığına bağlı olarak, herkesi memnun etmek için her oda veya tüm ev için birçok benzersiz atmosfer yaratabilirler. Tabii ki, oyuncunun ilerlemesine göre birçok yeni alan açılacak ve onlara belirli bir alana odaklanmak yerine daha fazla eğlence veya yeni ilerlemeler verecek.

Birleştirme ve Konaklar: Odaları Süsle ve Bulmacalar Oyna

KOMPLE GÜVENİLİR GÜNLÜK GÖREVLER VEYA MİNİ OYUNLAR

Merge and Mansions’daki günlük görev sistemi, tüm konağın yenilenmesine devam etmek için oyuncunun birincil gelir kaynağı olarak görülebilir. Ayrıca, bu sistem herkesin ilerlemesine göre değişecek ve insanları eğlendirmek için yeni özellikler veya içerikler açacak. Günlük görevlerde durmamakla birlikte, öne çıkan alanlardaki mini oyunlar da oyuncular için birçok zengin ve değerli ödül almak için ilginç ve güzel.

Birleştirme ve Konaklar: Odaları Süsle ve Bulmacalar Oyna

Birleşme ve Konaklar, lüks bir villa yaratmak için her şeyi birleştirmeye ve dekore etmeye odaklanmak için herkese en rahatlatıcı ve canlandırıcı deneyimi getirecek. Bu arada, hikaye, günlük görevler ve her karakterin konuşmaları gibi ek unsurlar, oyuncuların yürekten keşfetmeleri için birçok potansiyel içerecek.

  • Oyuncuları çeşitli senaryolarda sonuna kadar eğlendirmek için mükemmel birleştirme bulmaca mekanizmalarıyla karıştırılmış keyifli ve harika bir dekorasyon oyunu.
  • Oyuncuların duvarların renklerini, mobilyalarını ve daha fazlasını değiştirerek atmosferini değiştirmek için her şeyi son parçaya kadar dekore etmeleri için kapsamlı bir yolculuk ve aşamalar.
  • Daha beklenen bir aşk hikayesi için eğlenceyi veya ruh halini yükseltmek için sevimli çiftler arasındaki dramatik etkileşimle karıştırılan komik hikaye.
  • Oyuncuların haritalarında ve ilerlemelerinde hızlı genişleme, deneyimlerini çeşitlendirirken, onları her zaman ev yenileme ile meşgul edecek yeni aktiviteler yaratır.
  • Olağanüstü ödüllerle dolu güzel mini oyunlar, zorlu günlük görevler veya daha fazlasıyla temel gelir kaynakları sağlar.


İndir (87M)

Artık indirmeye hazırsınız Merge and Mansions ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir