MemesWars 2
MemesWars 2

MemesWars 2 v1.1.28 APK indir (Mega Mod) 2022


MemesWars 2, size heyecan verici silahlı savaşlar getirecek ve nihayetinde birçok farklı unsura sahip oyuncuları cezbedecek bir oyundur. Birçok farklı oyun moduna erişebilirsiniz ve bunlardan biri de sandbox modudur. Aynı zamanda birçok unsur karakte

Android Android Aksiyon
4 ( 827 puan )
Fiyat: $0
İsim MemesWars 2
Yapımcı ChaloApps
Tür Aksiyon
Boyut 98M
Versiyon 1.1.28
MOD Mega Mod
Orjinal Google Play
MemesWars 2 is the most famous version in the MemesWars 2 series of publisher ChaloApps
Mod Version 1.1.28
 • GodMode
 • GodMode Araç
 • Ücretsiz Alışveriş
 • Tüm
 • Kick Oyuncuların Kilidini Açın
 • AntiKick
 • Reklam Yok


İndir (98M)

MemesWars 2, size heyecan verici silahlı savaşlar getirecek ve nihayetinde birçok farklı unsura sahip oyuncuları cezbedecek bir oyundur. Birçok farklı oyun moduna erişebilirsiniz ve bunlardan biri de sandbox modudur. Aynı zamanda birçok unsur karaktere komik bir görünüm kazandırıyor ya da garip silahlar ve araçlar istediğiniz yere fırlatılabiliyor.

MemlerSavaşlar 2

KOMİK ÇEKİM DÜNYASINI DENEYİM

MemesWars 2’yi deneyimlemeye başladığınızda, getirebileceği eğlenceyi ve mizahı hissedebileceksiniz. Kontrol ettiğiniz karakter oldukça minimalist olacak şekilde tasarlanmış ve ayarlanabilir bir görünüme sahip. Böylece karakteriniz için doğru stili ve kıyafeti bulmak için zaman harcayacaksınız. Karakterler için internette sıklıkla gördüğünüz mem yüzleriyle oluşturulmuş dış görünümleri bulduğunuzda işler burada bitmiyor.

Karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve birçok farklı modda yer alacaksınız. Oyundaki dünya, oyuncuların istedikleri zaman keşfetmeleri için tamamen basit veya ayrıntılı olacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu oyunda oyuncuların bulabileceği heyecan verici bir nokta da oyuncuların istedikleri yüksekliğe zıplayabilmeleri ve farklı pozisyonlarda düşmanlara saldırabilmeleridir. Oradan, katıldığınız seviyeleri tamamlamak için birçok heyecan verici strateji düşünebilirsiniz.

MemlerSavaşlar 2

OYUNCULARIN DİKKATİNİ ÇEKME MODLARI

MemesWars 2’de bulabileceğiniz farklı modlar var ve başkalarıyla oynayabileceğiniz önceden hazırlanmış odaların bir listesi olacak. Spesifik olarak, oynamak, deneyimi değiştirmek ve unutulmaz eğlenceler yaşamak için birçok farklı yol bulabilirsiniz. Görebileceğiniz ilk mod, rakibe saldırmak için diğer oyunculara katılacağınız ve tek bir seviyede en fazlasını toplayacağınız takım dövüşü modudur.

Diğer mizahi unsurlarla benzer bir mod, sandbox modudur. Diğer oyuncularla oynayacaksınız, ancak sahip olduklarınızın kullanım seviyesi daha erişilebilir olacak. Spesifik olarak, büyük bir dünyaya girecek ve evcil hayvanlar, araçlar, silahlı hayvanlar ve diğer birçok unsur gibi sahip olduğunuz her şeyi bırakacaksınız. Aynı zamanda, bulabileceğiniz zaferlerin yanı sıra, başkaları için zorluk yaratmanın veya garip şeyler yaratmanın neşesi ve mizahı vardır.

MemlerSavaşlar 2

Göz ardı edemeyeceğiniz son mod, diğer oyuncularla savaşacağınız ve kazanmak için ustalaştığınız becerileri ve silahları kullanacağınız PVP modudur. Bu nedenle solo maçları sevenler için uygun bir moddur.

KİLİDİNİ AÇABİLECEĞİNİZ BİRÇOK İLGİNÇ ŞEY

MemesWars 2’nin dükkânını deneyimlediğinizde, getirdiği şeylerden kesinlikle etkileneceksiniz. Görünümler, silahlar, evcil hayvanlar, araçlar ve daha birçok öğe gibi farklı özellikler bulabilirsiniz. Dolayısıyla bu oyunda kullanmak için gerekli ve merak ettiğiniz unsurların kilidini açmak isteyeceğiniz söylenebilir. Bu unsurları birleştirmek, farklı savaşlarda benzersiz ve eğlenceli fikirler yaratacaktır.

MemlerSavaşlar 2

Oyunun getirdiği silahlı çatışmalar oyuncuları heyecanlandırıyor çünkü:

 • Birçok silahlı savaş modunun olduğu bir dünya, oyuncunun gözleri önünde açılır ve onları etkileyici bir eğlence zamanı için katılmaya teşvik eder.
 • Her oyun modunun heyecan verici özellikleri vardır ve bunlardan biri özgürce garip şeyler yapabileceğiniz sandbox’tır.
 • Karakterin görünümü tamamen değiştirilebilir ve sık sık gördüğünüz mem yüzleri gibi birçok komik seçenek vardır.
 • Savaşa girmek ve heyecan verici kaotik atmosferler yaratmak için birçok unsur kullanılabilir.
 • Mağazada birçok nesne ve araç bulunur ve oyuncuların kilidini açması için farklı kategorilere ayrılır.


İndir (98M)

Artık indirmeye hazırsınız MemesWars 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanChaloApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir