Meme Generator PRO
Meme Generator PRO

Meme Generator PRO v4.6272 APK indir (Ücretsiz/Yamalı) 2022

Kullanıcıların arkadaşlarıyla sohbet etmelerini destekleyen bir uygulama – Meme Generator PRO yeni doğdu ancak çok sayıda olumlu geri bildirim aldı. Burası son derece havalı memlere sahip olmanıza yardımcı olacak bir yer. Sağladığımız envantere ek ol

Android Android Araçlar
5 ( 233 puan )
Fiyat: $0
İsim Meme Generator PRO
Yapımcı ZomboDroid
Tür Araçlar
Boyut 76MB
Versiyon 4.6272
MOD Ücretsiz/Yamalı
Orjinal Google Play
Meme Generator PRO is the most famous version in the Meme Generator PRO series of publisher ZomboDroid
Mod Version 4.6272
Total installs 100,000+

Kullanıcıların arkadaşlarıyla sohbet etmelerini destekleyen bir uygulama – Meme Generator PRO yeni doğdu ancak çok sayıda olumlu geri bildirim aldı. Burası son derece havalı memlere sahip olmanıza yardımcı olacak bir yer. Sağladığımız envantere ek olarak, kullanıcılar kişisel tercihlerine göre bir dizi mem tasarlamakta özgürdür. Buradan, onları dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bir mem koleksiyonuyla hiç bitmeyen eğlenceye katılmak için en yeni ve en yeni trendleri hızla yakalayın!

MEME COLLECTION YENİ VERSİYON GÜNCELLEME YENİLİKLER

Değerli koleksiyon, bazı önemli ve komik meme görüntüleri ile yeni eklendi. Squidward’ın uykusuzluk durumundaki, uyumak için çok uğraşan görüntüsü. Tam olarak ne yapıyorsan aynısı oluyor ama eğlenceli bir ifadeyle. Sonuç olarak, siz ve arkadaşlarınız arasındaki konuşma çok daha ilgi çekici ve akılda kalıcı hale geliyor. Sadece bu da değil, bu uygulama aynı zamanda arkadaşlarınızı trollemek isteyenler için son derece uygun olan ölüm memesini çalan bir kapı zili de başlatıyor. Kapıyı çalan biri kaçmaktan korkuyor olmalı. Kaçak meme o zamandan beri sıcak bir ikili yaratmak için tasarlandı.

Meme Generator PRO Meme Generator PRO

MEME TERİMLERİ GERÇEKTEN NE HAKKINDA?

Meme Generator PRO’daki ana karakter, en sıcak meme görüntülerinin büyük bir koleksiyonudur. Ancak, bu kadar çok kullanıcının dikkatini çeken meme nedir? En basit tabirle bunlar komik görüntüler içeren görüntülerdir. Çoğu, belirli bir sıcak hikayeye veya özel bir karaktere dayanan kendi düşüncelerine göre simüle edilmiş görüntülerdir.

Şu anda, meme terimi çevrimiçi topluluğa yayılmıştır. Her zaman trendlere ayak uyduruyoruz ve farklı tema ve türlere sahip kullanıcılar için 1000’den fazla şablon sunuyoruz. Bu konuların çoğu son olaylarla ilgilidir. Hızla değişen sayısız mem arasında kaybolmak istemiyorsanız, bu sizin için doğru seçimdir.

KENDİ KİŞİLİĞİNİZLE TASARIM MEME GÖRÜNTÜLERİ

Önceden hazırlanmış bir koleksiyon kullanmanın yanı sıra, birçok kişiselleştirilmiş mem tasarlayabilirsiniz. Doğrudan fotoğraf kitaplığınıza bağlanır, böylece grafik tasarımcı olma yolculuğunuza başlamak için uygun herhangi bir görüntüyü kullanabilirsiniz. Bu meme evinde bulanık görüntü kavramı görünmüyor. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde hizmet etmek için en yüksek kalitede görüntüleri destekler.

GÖRÜNTÜ KIRMA ÖZELLİKLERİ

Seçilen bir görüntüde bazen görüntünün yalnızca küçük bir köşesine ihtiyacınız olur. Ne yapalım? Genellikle, manuel olarak yerleştirmeden önce diğer uygulamaları kesmeniz gerekir. Ancak Meme Generator PRO’ya geldiğinizde görüntü kırpma özelliği ile destekleniyorsunuz. En özel şey, her ayrıntıyı, her karmaşık kavisli konturu vb. kesebilme yeteneğidir. Bu, resimlerinizi her zamankinden daha benzersiz kılar.

DESTEKLENEN GÖRÜNTÜ KONTROL SİSTEMİ

Kırpılan resminizin etrafına kenarlık eklemesine de izin verilir. Bu özellikte, uygulama size farklı şekil ve formatlarda eksiksiz bir kenarlık koleksiyonu sunar. Bununla kalmayıp, en etkileyici genel meme görüntüsünü görmek için rengini ve boyutunu değiştirme hakkına sahipsiniz. Yaratıcılığınızı ateşleyen dünya, gözlerinizin önünde. Herkesin seveceği bir iş yaratmak için yeteneğinizi ve mizahınızı kullanın!

Meme Generator PRO Meme Generator PRO Meme Generator PRO

YORUM, KOLAY ANLAŞILIR

Bir fotoğraf meminde yalnızca bir görüntü varsa, sorun değil, ancak getirmek istediğiniz içeriği iletmek kolay değil. Bu nedenle, düşüncelerinizi buraya yazmanıza yardımcı olacak bir yazı sistemi doğdu. 60’tan fazla yazı tipi ve boyut ve rengini değiştirebilme özelliği ile size en iyi notları getirmeyi vaat ediyor. Metnin güçlü yardımı sayesinde, meme resminizin anlaşılması daha kolay hale gelir.

BİRÇOK MEMEYİ TEK TABLOYA ENTEGRE ET

Aynı konu hakkında konuşan birden fazla mini mem. Onları başka bir meme panosunda bir araya getirebilirsiniz. İşiniz, yerleşimin görülmesi en kolay olacak şekilde onları seçmek ve düzenlemek. Bu alanda oldukça zayıfsanız veya kendinize çok güvenmiyorsanız, size yardımcı olacağız. Meme Generator PRO, birçok seçenekle düzen önerileri sunar. Şimdi yapmanız gereken daha da basit, her mem görüntüsünü yalnızca önceden ayarlanmış çerçeveye taşıyın.

SAHİBİNİN FAVORİ MEME TEDAVİSİ

Kendi yarattığınız yüzlerce mem ile birlikte 1000’den fazla mem mevcuttur. Bu sayı giderek daha da büyüyecek ve büyük bir meme hazinesi yaratacaktır. Belirli bir memi her aradığınızda, onu samanlığın dibinde iğne bulmak gibi kullanmanız gerekir. Bu nedenle, Meme Generator PRO yeni bir bölme oluşturur. Bu yer en sevdiğiniz memleri içerir. Bu liste ile aramanız daha kolay olacak, zaman bloğunu kısaltacak ve çok uygun olacaktır.


İndir (76MB)

Artık indirmeye hazırsınız Meme Generator PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZomboDroid

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir