Mematic
Mematic

Mematic – The Meme Maker v2.1.3 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Mematic – The Meme Maker, birçok komik meme şablonuna sahip popüler bir eğlence uygulamasıdır. Kullanıcılar kendi benzersiz ve yaratıcı meme şablonlarını oluşturabilir.

Android Android Araçlar
4 ( 446 puan )
Fiyat: $0
İsim Mematic
Yapımcı Trilliarden
Tür Araçlar
Boyut 12MB
Versiyon 2.1.3
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Mematic is the most famous version in the Mematic series of publisher Trilliarden
Mod Version 2.1.3
Total installs 1,000,000+

İndir (12MB)

Arkadaşlarınıza komik metin mesajları gönderebilmek için Mematic – The Meme Maker komik kahkahalar yaratmanız için ihtiyacınız olan uygulamadır. Bu heyecan verici uygulama ile kullanıcılar, komik görüntüler oluşturmak için fotoğraflar oluşturacak ve yeni araçlarla birleştirecek. Ayrıca, resimlerinize ilham verici alıntılar ekleyebilirsiniz. Ayrıca, canlılığı artırmak için çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Sadece bu basit uygulama ile en iyi meme yaratıcısı olacaksınız.

Mematic – Meme Yapıcı Mematic – Meme Yapıcı

GÖRÜNTÜLERİNİZE METİN EKLEYİN

Düzenlemenin ilk adımı olarak, cihazınızdan yüklenecek resimlerinizi seçmeniz veya uygulamanın çok çeşitli meme şablonları koleksiyonuna erişmeniz gerekir. Uygulamanın mevcut meme görüntüleri komiktir ve çevrimiçi olarak yaygın olarak kullanılır ve kullanıcıların trendlere ayak uydurmasına yardımcı olur. Ardından resimlerinize komik sözler içeren başlıklar ekleyebilirsiniz.

Mematic, kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği birçok farklı yazı tipi stili ve yazı tipi sağlar ve her bir stil, farklı bir metin görüntüleme düzenine karşılık gelir. Ayrıca, resimlerinizde öne çıkması için başlığınıza efektler ekleyebilir ve renkleri değiştirebilirsiniz.

MÜKEMMEL KOMPOZİSYONU YARATIN

Mematic, tek bir görüntüyü düzenler ve birden fazla görüntü yüklemenize ve benzersiz düzen araçlarını kullanarak bunları birleştirmenize olanak tanır. Kullanıcılar, bu özellikle mem oluşturmak için en iyi fotoğrafları mevcut çerçevelerde birleştirebilir. Veya hızlı bir şekilde komik memler oluşturmak ve bunları arkadaşlarınızla paylaşmak için metin ve görüntüleri istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Kullanıcılar görüntünün genişliğini değiştirebilir veya istedikleri düzen çerçevesinin boyutunu değiştirebilir.

Mematic – Meme Yapıcı Mematic – Meme Yapıcı

YAYINLARINIZI ÖNEMLİ YAPIN

Kullanıcıların altyazı eklemesine izin vermenin yanı sıra Mematic, memenizi öne çıkarmak için çok sayıda sevimli veya eğlenceli çıkartma da sağlar. Uygulama, kullanıcılara Facebook veya Instagram ifadeleri gibi tanıdık etiketler, önceden tasarlanmış metinler, …

Herhangi bir rengi seviyorsanız, metnin rengini, görüntünün arka planını istediğiniz renk yazı tipine göre özelleştirebilirsiniz. Uygulama, kullanıcıların bir görüntünün tüm renklerini daha güzel bir ortak renkle harmanlayabilmeleri için kullanıcılara özel bir renk karıştırma aracı sağlar. Ayrıca seçtiğiniz renk tonunun yoğunluğunu veya açıklığını fotoğrafa uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

ARKADAŞLARINIZLA RESİMLERİ PAYLAŞIN

Kullanıcılar sadece birkaç basit dokunuşla herhangi bir görüntüye komik metinler ve çıkartmalar ekleyebilir ve bunları anında arkadaşlarıyla paylaşabilir. Kullanıcılar ürünlerini WhatsApp, Telegram ve Signal aracılığıyla doğrudan Mematic’ten paylaşabilirler. Veya bu görüntüleri yükleyebilir ve kolayca ve hızlı bir şekilde Instagram ve Facebook’ta yayınlayabilirsiniz. Kullanıcıların oluşturduğu memler gizli tutulur, böylece kullanıcıların endişelenmesine gerek kalmaz. Arkadaşlarınızla paylaşmadığınız sürece hiç kimse memlerinize erişemez.

Mematic – Meme Yapıcı Mematic – Meme Yapıcı

BASİT ARAYÜZ

Uygulamanın arayüzü basit ama son derece ayrıntılı olacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm öğeler, kullanıcılar tarafından kolay kullanım için açıkça bölünmüştür. Aynı zamanda, araçlar çok karmaşık değil; kullanıcıların düzenleme yapmak için basılı tutmaları veya sürüklemeleri yeterlidir. Herhangi bir kullanıcının hoşlandığı uygulamayla ilgili heyecan verici bir şey, herhangi bir üçüncü taraf reklamı göstermemesidir, bu da kullanıcıların düzenleme yaparken rahatsız edilmemesine yardımcı olur.

ANA ÖZELLİKLER

  • Çeşitli yazı tipleri ve düzenlerle resimlerinize başlıklar ekleyin.
  • Resimleriniz için mükemmel düzeni seçin ve çerçevenin boyutunu değiştirin.
  • Gönderilerinizi daha etkileyici hale getirmek için hareketli çıkartmalar ekleyin.
  • Fotoğraf renklerini birleştirmek için renklerinizi karıştırın.
  • Kullanıcıların WhatsApp, Telegram, Instagram, Facebook’ta memleri arkadaşlarıyla paylaşmasına izin verir.
  • Kullanıcı gizliliğine saygı gösterin, kullanıcı memlerini koruyun.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mematic ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir